0
back
 

diskuze k tématu: Škoda Octavia 1,8 20V - hodnocení majitele po třech letech

category of topic classification: česká vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.05.2008 12:54, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Kdyby nebyli blbý tak poznají zda má auto stočený tachometr, ale když se najde Octavia bez stočenýho tachometru, tak je to fak dobrý a bezporuchový auto.
bohužel lidi letí hlavně na cenu a ne na jasný původ....Kdybyste vedle sebe postavili dvě stejné Octávky, první z 350 stočená na oblíbených 120 tis, ale bez servisní knížky, a druhá s 200tis doloženými servisní knížkou, která se prodá rychleji?
Vozy s malým ročním nájezdem v bazerech jsou podle mně spíš výjimečně. Prodají se spíš v rámci rodiny a známých. Firmy taky často nabízejí možnost odkoupení vozidel zaměstnanci. No a když se pak objeví nějaký 5 let staré TDI od firmy s 80tis je to minimálně podezřelé....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.05.2008 13:29, V každé zemi něco.
V Německu jsou za nejarogantnější a nejagresivnější řidiče považováni majitelé BMW 38%. Za nimi šlapou majitelé MB 36%. Francouzká auta jsou na chvostu, a že se jich tam prodá. Pouhé 1% zaujímají majitelé Japonských aut. Je to velmi poučná statistika. Stejné je to i u nás, protože majitelé Škodovek od dob velké motorizace (70 léta) patří k těm nejagresivnějším. Takže, když to shrneme. Francouzká auta si kupují lidé, kteří milují ticho, pohodlí a klidnou jízdu. Totéž se dá říci o japoncích. A majitelé hlučných Škoda TD s PD spěchají proto, aby s toho hlučného krámu co nejdříve vypadli. Tak, jako to bylo s Š100, 120, Favorit a pod..
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.05.2008 14:16, RE: V každé zemi něco.
anonym posted by:
V Německu jsou za nejarogantnější a nejagresivnější řidiče považováni majitelé BMW 38%. Za nimi šlapou majitelé MB 36%. Francouzká auta jsou na chvostu, a že se jich tam prodá. Pouhé 1% zaujímají majitelé Japonských aut. Je to velmi poučná statistika. Stejné je to i u nás, protože majitelé Škodovek od dob velké motorizace (70 léta) patří k těm nejagresivnějším. Takže, když to shrneme. Francouzká auta si kupují lidé, kteří milují ticho, pohodlí a klidnou jízdu. Totéž se dá říci o japoncích. A maj...
tak i když budeme tu statistiku brát se značnou rezervou, špetka pravdy na ní asi bude.
třeba si schválně všimněte, majitelé jakých vozů s oblibou dávají najevo své hudební zaměření (tuc-tuc na celou ulici), případně kteří vás nejčastěji za každou cenu chtějí na klikatých okreskách v koloně předbíhat...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.05.2008 15:05, RE: V každé zemi něco.
anonym posted by:
tak i když budeme tu statistiku brát se značnou rezervou, špetka pravdy na ní asi bude.
třeba si schválně všimněte, majitelé jakých vozů s oblibou dávají najevo své hudební zaměření (tuc-tuc na celou ulici), případně kteří vás nejčastěji za každou cenu chtějí na klikatých okreskách v koloně předbíhat...
No jo když tam mám takový božský krouťák tak mi to nedá, a kór když jsem si pořídil mračítka a pořádnej vejfuk
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.05.2008 15:15, RE: V každé zemi něco.
anonym posted by:
No jo když tam mám takový božský krouťák tak mi to nedá, a kór když jsem si pořídil mračítka a pořádnej vejfuk
Jo a mám to v metle a na hlínách v plné palbě z Aček
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.05.2008 16:53, RE: V každé zemi něco.- nesmysl
anonym posted by:
V Německu jsou za nejarogantnější a nejagresivnější řidiče považováni majitelé BMW 38%. Za nimi šlapou majitelé MB 36%. Francouzká auta jsou na chvostu, a že se jich tam prodá. Pouhé 1% zaujímají majitelé Japonských aut. Je to velmi poučná statistika. Stejné je to i u nás, protože majitelé Škodovek od dob velké motorizace (70 léta) patří k těm nejagresivnějším. Takže, když to shrneme. Francouzká auta si kupují lidé, kteří milují ticho, pohodlí a klidnou jízdu. Totéž se dá říci o japoncích. A maj...
Nesmysl. Náš automobilový trh byl a staále je pokroucen léty komunismu, resp. bídnou hospodářskou situací před lety a s tím spojenou nízkou kupní silou. O těch 70 letech je to úplnej blábol, všichni víme co, a za co se tady dalo koupit. V současné době se tady na škodovkáře nadávává, ale většina z na našich cestách jezdících Octávií a asi i Fábií jsou služební auta, jejihž majitelé výběr svého vozu příliš ovlivnit nemohli. Tyto auta se tady pak prodají dál, protože od nás auta nikdo nikam nevyváží a proto je tady takovej podíl Škodovek. takže zdaleka ne proto, že všichni po nich touží, ale protože to "tak nějak" vyjde. O tom, že by francouzská auta kupovali milovníci klidné a pohodové jízdy pochybuju taky, ty se prostě jen mezi ojetinami dobře prodávají díky své nižší ceně. A pro svou naopak vyšší cenu se tady pohybuje zase málo japonců. Tvé rádoby sociologické úvahy by možná platily při khodnocení majitelů kupujících nové vozy, těch je však v našich luzích a hájích řádově méně než v západní Evropě, se kterou to nějaký ten chytrák srovnává a tys to opsal.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.05.2008 17:38, RE: Horolezec-29 / Mám úplně stejné auto ve stejné motorizaci
anonym posted by:
jen ve stříbrné metalíze.. Majitel však zapomněl OPRAVDU zdůraznit, že auto koupil ojeté a že mu bazárník jistě stočil tacho alespoň o 60.000 km. Takže uvedené závady by mohly sedět na auto se 160.000 km. Pak by to bylo v pořádku, co by majitel chtěl, po 10 letech??? Je jasné, že všechny díly (u všech aut a všech značek) se opotřebovávají a elketronice chce občas pomoci. Já mám nyní najeto 175.000, auto 4 roky a říkám: kdomě lambda sondy a palivového čerpadla + stahovačky zadních dvěří jen měním...
Tak pokud jste neměli v rodině spolehlivější auto, než Octávii, pak je mi Vás zcela upřímně líto. Já jsem vlastnil 11 aut, včetně Octávie a i když na ni nevzpomínám úplně nejhůř, tak za etalon spolehlivosti ji rozhodně nemám. Od toho jsou tady trochu jiné značky. Mazda, Honda, Toyota
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.05.2008 17:53, RE: Ubohý
anonym posted by:
Každej českej, normální řidič s rozumem jezdí výhradne s kvalitním českým autem, který doporučí každý autoservis.... Škodou Octavií... a mysli si co chceš.
Ha-ha-ha-ha.................každej českej normální řidič jezdí s octávkou ..... Ha-ha-ha-ha
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.05.2008 22:00, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Já ti na to klidně odpovím. Nevím, jaká je to sračka, ale já jsem celkem spokojen. P406 2,2HDI. Sice nepotřebuju nikomu ukazovat záda, ale věř mně, že takový krpatý sračky mně na dálnici jen a jen zavazí. Pro pitomce, co začnou kecat teď o nějaké rychlosti: je to moje věc, moje pokuty, moje body a já nevím co ještě. Nikdy jsem do nikoho neboural a nemám to v plánu. Jestli to nebude tím, že jezdí z rozumem. Nepotřebuju nikomu ukazovat záda -za každou cenu- jak to právě dělají koktáváci. Má sotva ...
tady to je fakt sranda. Jeden s 406 nadává že octávie nedrží v zatáčkách ale přitom má sám máslo na hlavě :) páč ta 406 teda stopu taky nedrží..Milej zlatej pažoute kdyby ses svezl ve staré primeře P10-11 což je přez deset let staré auto nebo v Mitsubishi carisma tak potom by jsi pochopil že až na tu plavnou francouzskou jízdu je tvuj podvozek na dvě věci....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 15.05.2008 09:19, RE: Horolezec-29 / Mám úplně stejné auto ve stejné motorizaci
anonym posted by:
Tak to seš na omylu Focus I 1998 až 2002, Focus I s faceliftem od 2002 až do..... nevím a pak přišel Focus II.
Hele mimoň jseš ty. Nevíš, protože víš prd. FoFo I se vyráběl do 2004 a ve stejném roce přišel FoFo II, který byl již nyní 2007/2008 také faceliftován. (tudíž podle té debilní logiky 4 verze je nyní na pořadu dne).
Joudo
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 15.05.2008 10:11, RE: Ubohý
anonym posted by:
Pod každé Tvé slovo se podepíši.Jsem za volantem velkého auta každý den.Horší lidi a horší řidiče než v těch pos........ných škodovkách nenajdeš.Prasata,arogantní a hnusní.Důležité poučení po x letech za volantem.NIKDY nehledej ve škodovce řidiče.Žádný opravdový řidič nikdy škodovkou nejezdí.
A ja bych zase rekl, ze nejvetsi prasata jezdej v bramborach a merglech, protoze nesnesou, kdyz je ve 130ti predjizdi Xantia. Yadnej octavkar me jeste nepredjizdel na neprehlednym useku jen proto, ze musi, coz se o techle nedlidech rici neda, a jeste se divil, ze jsem mu nechtel udelat misto, aby se mohl zaradit(nezrychloval jsem, bylo to za kamionem, chtel jsem predjizdet, ale on zacal driv, jen si to blbe spocital).
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 15.05.2008 12:33, RE: bez předmětu
anonym posted by:
tady to je fakt sranda. Jeden s 406 nadává že octávie nedrží v zatáčkách ale přitom má sám máslo na hlavě :) páč ta 406 teda stopu taky nedrží..Milej zlatej pažoute kdyby ses svezl ve staré primeře P10-11 což je přez deset let staré auto nebo v Mitsubishi carisma tak potom by jsi pochopil že až na tu plavnou francouzskou jízdu je tvuj podvozek na dvě věci....
Máš pravdu
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 15.05.2008 12:36, RE: Horolezec-29 / Mám úplně stejné auto ve stejné motorizaci
watchtower posted by:
Hele mimoň jseš ty. Nevíš, protože víš prd. FoFo I se vyráběl do 2004 a ve stejném roce přišel FoFo II, který byl již nyní 2007/2008 také faceliftován. (tudíž podle té debilní logiky 4 verze je nyní na pořadu dne).
Joudo
Ale už verze 1998 až 2004 měla starý čumák a facelift..... takže ze sebe nedělej chytrýho když o tom víš kulový
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 15.05.2008 12:38, RE: Ubohý
anonym posted by:
Ha-ha-ha-ha.................každej českej normální řidič jezdí s octávkou ..... Ha-ha-ha-ha
A každej vymatlanej kokot se tomu umí jenom smát.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 15.05.2008 12:43, RE: V každé zemi něco.- nesmysl
anonym posted by:
Nesmysl. Náš automobilový trh byl a staále je pokroucen léty komunismu, resp. bídnou hospodářskou situací před lety a s tím spojenou nízkou kupní silou. O těch 70 letech je to úplnej blábol, všichni víme co, a za co se tady dalo koupit. V současné době se tady na škodovkáře nadávává, ale většina z na našich cestách jezdících Octávií a asi i Fábií jsou služební auta, jejihž majitelé výběr svého vozu příliš ovlivnit nemohli. Tyto auta se tady pak prodají dál, protože od nás auta nikdo nikam nevyvá...
No a ty seš taky pěknej chytrák ne? Škodovky se prej nevyváží...... tos upadl ne? Většina jich jde na vývoz.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 15.05.2008 22:55, RE: Ubohý
anonym posted by:
Tak jsem se po přečtení celé diskuze zase o něco víc přesvědčil,jací jste vy Octávkáři ubožáci a přesvědčuju se o tom čím dál víc i na svých cestách po ČR.Takovouhle výměnu názorů,napadání se vzájemně a povyšování se,urážky,zkrátka mazec,tohle jsem nečetl na žádným jiným foru k recenzi vozu!Nevypovídá to o vašich povahách,Octávkáři??Že si musíte pořád něco dokazovat nad ostatníma,jak na silnici,tak na netu?Sám jsem automechanik,naspravoval jsem se kvanta vozů,v aut.i neaut.servisecha můžu klidně...
No a ja bych se zamyslel nad tim, co jsi napsal. Zkus si precist celou diskuzi jeste jednou. Prvni sprostej prispevek je od antiskodovkare. A rekl bych, ze ti jsou stejni, takze je to 50 na 50. Cituji "Takovouhle výměnu názorů,napadání se vzájemně a povyšování se,urážky,zkrátka mazec,tohle jsem nečetl na žádným jiným foru k recenzi vozu!Nevypovídá to o vašich povahách,Octávkáři?" tak to spis vypovida o povahach antiskodovkaru, protoze ti byli prvni, kdo zacali psat vulgarne a napadat. A v kazde znacce najdes fanatiky, klido ti dam odkaz do fora, kde majitel citrona tvrdi, ze zastavi ze stovky o deset metru driv nez octa. A taky bych se zamyslel nad timhle, rano cestou do prace potkam 30 oct a v 5ti sedi prasata, potkam 2 subaru a jedno prasi, tri baworaky a 2 prasej, takze vlastne v tech octach je nejvic slusnejch ridicu(procentualne), jen jsou vice videt, protoze je jich vic
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 15.05.2008 22:58, RE: Ubohý
anonym posted by:
Tak jsem se po přečtení celé diskuze zase o něco víc přesvědčil,jací jste vy Octávkáři ubožáci a přesvědčuju se o tom čím dál víc i na svých cestách po ČR.Takovouhle výměnu názorů,napadání se vzájemně a povyšování se,urážky,zkrátka mazec,tohle jsem nečetl na žádným jiným foru k recenzi vozu!Nevypovídá to o vašich povahách,Octávkáři??Že si musíte pořád něco dokazovat nad ostatníma,jak na silnici,tak na netu?Sám jsem automechanik,naspravoval jsem se kvanta vozů,v aut.i neaut.servisecha můžu klidně...
No a ja mam zase opacne zkusenosti, pokud nekoho predjedu s firemni octou, tak mi to musi vratit plna cara, neplna cara, omezeni neomezeni. A nejvic se nechaj vycukat majitele aut stredni a vyssi stredni tridy, kteri jedou po dalnici pianko 110 a predjede je octa, to se muzou zblaznit, aby me rychle zase ukazali zada)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 16.05.2008 13:12, RE: Tak to potom jo
anonym posted by:
Jdi do prdele čuráku.... jdi si srát ty svoje sračky někomu jinýmu a někam jinam......
Copak, lekl ses nekoho se silnejsim autem?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 26.05.2008 15:56, RE: V každé zemi něco.- nesmysl
anonym posted by:
No a ty seš taky pěknej chytrák ne? Škodovky se prej nevyváží...... tos upadl ne? Většina jich jde na vývoz.
ty jsi hlupák.. pán samozřejmě mluvil o použitých vozech. nevím, jak bych ti to vysvětlil, abys to pochopil..asi jako že nějaký gerhard jezdí svým golfem pět let, a ty si ho pak dotáhneš do čr (to je zkratka české republiky)...to je tam, kde bydlíš...
respond
  1 ... 5 6 7




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.