0
back
 

diskuze k tématu: Škoda Octavia 1,8 20V - hodnocení majitele po třech letech

category of topic classification: česká vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 13.05.2008 18:04, BEZKONKURENČNÍ
Oóóóo, óóóó Oktááávia Jak ladná, jak krásná, jak spolehlivá, jak krásně předjíždí přes odstavný pruh, jak pravidelně a s jiskrou v oku bourá do všeho okolo cesty. Jak v ní jezdí ti nenamachrovaní vysokoškolsky vzdělaní lidé. Jak nemají řetězy, hustokřídlo a imitaci xenonů. Ti co si nemyslí že koupili tu největší, nejsilnější a nejspolehlivější káru. A jak jí ty přední světla báječně svítí. A jak je ten podvozek krásně směrově stabilní. Jak to TDI krásně ševelí jako jarní vánek. Jak je to z kvalitních materiálů, jak se to nekazí, jak tomu nepraskají okna. A jak to má nedobytné zámky. Bezkonkurenčně první místo a vítězství v kategorii SIMPLY NEVER !!!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 13.05.2008 18:08, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Já ti na to klidně odpovím. Nevím, jaká je to sračka, ale já jsem celkem spokojen. P406 2,2HDI. Sice nepotřebuju nikomu ukazovat záda, ale věř mně, že takový krpatý sračky mně na dálnici jen a jen zavazí. Pro pitomce, co začnou kecat teď o nějaké rychlosti: je to moje věc, moje pokuty, moje body a já nevím co ještě. Nikdy jsem do nikoho neboural a nemám to v plánu. Jestli to nebude tím, že jezdí z rozumem. Nepotřebuju nikomu ukazovat záda -za každou cenu- jak to právě dělají koktáváci. Má sotva ...
Blbý, ale s těma vochcávkama a těma kšiltovkama máš pravdu, to ať se na mně nikdo nezlobí!!!!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 13.05.2008 18:23, RE: bez předmětu
anonym posted by:
No já už si to nepamatuju, ale opravdu supr svežení.
je to 4x4, dvoulitr turbo s overboostem 159kw, zadní nastavitelné tlumiče, uvnitř alcantara, sportovní podvozek+převodovka,decentní spoilery -----božské svezení, něco jako ve staré M3, další stupeň extáze je pak MB E500(W124) vyráběný Porschem)))
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 13.05.2008 19:03,
Zdar gumy. Tak sem si to tady přečetl a je to jako vždycky. Octávka na vás působí jako červenej hadr na bejka. Je jasný, že každá liška hájí svůj ohon a každý si teda chválí to v čem jezdí. Nedá mi a musím reagovat na názory, že největší prasata jezdí ve Škodovkách. Myslím, že je to způsobeno tím, že jich je na silnicích daleko nejvíc. Většina firem je má jako služebáky a se služebákama se prasácky jezdí. Nejsou přece naše, neplatíme opravy ani palivo. A proto jedem co to dá...... Jinak k tomu, jestli je Octávka dobrá nebo ne. U každýho auta záleží na konkrétním kusu, kór když se kupuje ojetý. Všeobecně je ale Octávka spolehlivé auto. Mám už druhou. První byla 1,6 benzín a tam se zkroutily kotouče a odešla lambda. Jinak nic. Nyní mám 1,9 TDI (hlíny má ale není stříbrná ). To auto mám od O km. Je z roku 99, takže už má nějakej ten rok za sebou. Má najeto 146000 km a na tom autě je VŠECHNO původní včetně kotoučů a tlumičů. Za celou dobu nemělo JEDINOU závadu!!! Opakuji ANI JEDINOU. Kromě oleje a filtrů jsou 1 x vyměněny brzdové destičky a rozvody. Ani teď se od podvozku neozývají žádné pazvuky a není potřeba provést žádnou opravu. S autem jezdím velmi opatrně a šetřím si jej.Takže ať si každej říká co chce........ Poruchy Octávek podle mě pramení z toho, že jich 90 % má ztočenej tachec. Většina jich dříve byla firemních takže nalítali statisíce, ale na tacho je nemá žádná. Jo a k tý ceně. O co dráž ji koupím, o to dráž ji zase prodám (platí u ojetin). Takže nula od nuly pojde. Jo a měl jsem i několik japonců a dva francouze, takže můžu srovnávat.. A ten maník co tady vychvaluje 406 má asi štěstí na kus. Podle zkušeností známejch nic moc a servisáci taky žádný ódy nepějí. A další důležitá věc je, že když tu posranou Octávku postavím do bazaru, tak je do tejdne pryč. Voňavej francouskej skvost v plný výbavě mi tam stál 3 měsíce a nikdo ho nechtěl a to byl opravdu vyvoněnej kousek.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 13.05.2008 19:21, RE: bez předmětu
Vepř posted by:
Zdar gumy. Tak sem si to tady přečetl a je to jako vždycky. Octávka na vás působí jako červenej hadr na bejka. Je jasný, že každá liška hájí svůj ohon a každý si teda chválí to v čem jezdí. Nedá mi a musím reagovat na názory, že největší prasata jezdí ve Škodovkách. Myslím, že je to způsobeno tím, že jich je na silnicích daleko nejvíc. Většina firem je má jako služebáky a se služebákama se prasácky jezdí. Nejsou přece naše, neplatíme opravy ani palivo. A proto jedem co to dá...... Jinak k tomu, ...
A měl 120 000 na tachecu za deset let a certifikát kvality z AAA?

Osel
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 13.05.2008 20:18, RE: bez předmětu
anonym posted by:
A měl 120 000 na tachecu za deset let a certifikát kvality z AAA?

Osel
No neměl . auto bylo fakt pěkný i za rozumnou cenu. Ale byl to Renault.......
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 13.05.2008 20:24, RE: PROBER SE
anonym posted by:
Tak by mě zajímalo a taky jsem to nikde výše neviděl co stojí v garáži tobě???Atakuješ tady ať už maldíka, nebo staršího muže a sám se nepochlubíš.Ale o to tady nejde....myslím že to je recenze na Oktávku a ne chvástání kdo co má atd.Jinak by tě možná třeba zajímalo, že 1,8 20V je opravdu motor, který je znám vysokou spotřebou a určitě to není úměrné výkonu....najel jsem s ní asi 20 000 km za 2 měsíce a opravdu bych si ho nekoupil ani kdyby stálo pár švestek.Něco jiného je 1,8 20V Turbo ...... s...
vobcanky si roztrhejte kluci ;o). total OT
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 13.05.2008 20:27, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Slyšeli jsme slovo kreténa.....
Amen:)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 13.05.2008 21:09, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Hoši, 1,8T 110kW bez problémů 240 jede. S 1,8T jsem najezdil 240tisíc vím to. Krásnej motor dobrý auto. Nazdar.
Nápodobně... Mám to v kombajnu... Suprovní motůrek
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 13.05.2008 22:13, RE: bez předmětuP405t16
anonym posted by:
je to 4x4, dvoulitr turbo s overboostem 159kw, zadní nastavitelné tlumiče, uvnitř alcantara, sportovní podvozek+převodovka,decentní spoilery -----božské svezení, něco jako ve staré M3, další stupeň extáze je pak MB E500(W124) vyráběný Porschem)))
tak tahle kombinace ve francouzském podání nemůže dlouho fungovat....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 13.05.2008 22:18, RE: Ubohý
anonym posted by:
Pod každé Tvé slovo se podepíši.Jsem za volantem velkého auta každý den.Horší lidi a horší řidiče než v těch pos........ných škodovkách nenajdeš.Prasata,arogantní a hnusní.Důležité poučení po x letech za volantem.NIKDY nehledej ve škodovce řidiče.Žádný opravdový řidič nikdy škodovkou nejezdí.
hmm, dobří a ohleduplní řidiči jsou každý den pouze za volantem velkýho auta. ale nemyslels náhodou nějakej kamion, že ne?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 13.05.2008 22:19, RE: Horolezec-29 / Mám úplně stejné auto ve stejné motorizaci
watchtower posted by:
V současné době žádný prostřední Focus není. Generace byly jen 2 a obě už jsou po faceliftu (takže podle vaší logiky 4 verze) - stále ale jaksi postrádám prostředek v sudých číslech.....
Tak to seš na omylu Focus I 1998 až 2002, Focus I s faceliftem od 2002 až do..... nevím a pak přišel Focus II.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 13.05.2008 22:22, RE: bez předmětu
anonym posted by:
motor 1.8 T je o třídu výš než zbytek auta
A ty máš zase mozek o něco níž než zbytek populace.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 13.05.2008 22:26, RE: Ubohý
anonym posted by:
Pod každé Tvé slovo se podepíši.Jsem za volantem velkého auta každý den.Horší lidi a horší řidiče než v těch pos........ných škodovkách nenajdeš.Prasata,arogantní a hnusní.Důležité poučení po x letech za volantem.NIKDY nehledej ve škodovce řidiče.Žádný opravdový řidič nikdy škodovkou nejezdí.
Každej českej, normální řidič s rozumem jezdí výhradne s kvalitním českým autem, který doporučí každý autoservis.... Škodou Octavií... a mysli si co chceš.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 13.05.2008 22:30, RE: bez předmětu
Vepř posted by:
Zdar gumy. Tak sem si to tady přečetl a je to jako vždycky. Octávka na vás působí jako červenej hadr na bejka. Je jasný, že každá liška hájí svůj ohon a každý si teda chválí to v čem jezdí. Nedá mi a musím reagovat na názory, že největší prasata jezdí ve Škodovkách. Myslím, že je to způsobeno tím, že jich je na silnicích daleko nejvíc. Většina firem je má jako služebáky a se služebákama se prasácky jezdí. Nejsou přece naše, neplatíme opravy ani palivo. A proto jedem co to dá...... Jinak k tomu, ...
Musím s Tebou souhlasit... nejsem nějak zaujatej na nějakou značku, ale už patnáct let dělám servisáka..... v tomhle máš určitě pravdu.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 13.05.2008 22:33, RE: BEZKONKURENČNÍ
Ráďa posted by:
Oóóóo, óóóó Oktááávia Jak ladná, jak krásná, jak spolehlivá, jak krásně předjíždí přes odstavný pruh, jak pravidelně a s jiskrou v oku bourá do všeho okolo cesty. Jak v ní jezdí ti nenamachrovaní vysokoškolsky vzdělaní lidé. Jak nemají řetězy, hustokřídlo a imitaci xenonů. Ti co si nemyslí že koupili tu největší, nejsilnější a nejspolehlivější káru. A jak jí ty přední světla báječně svítí. A jak je ten podvozek krásně směrově stabilní. Jak to TDI krásně ševelí jako jarní vánek. Jak je to z ...
Tak sis tady zarecitoval a ukázal ses jako největší krypl co o autech ví hovno... díky za názor... ale už radši nic nepiš... nikdo na tvoje blbosti není zvědavej
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.05.2008 09:07, RE: bez předmětuP406?
anonym posted by:
Kamarad, co se mi stara o Octavii, ted presel z VW k Citroenum - kvuli dojizdeni. Byl jsem ted u nej na pravedelne prohlidce. On mi snad 3x dekoval, ze ma zase sanci neco delat na nomalnim aute - francouzi jsou 'o nicom', jak rikal. Dle jeho slov: motor maji jako hroudu masla...samy olej a nikdo nevi, odkud to tece. Kdyz jsem slysel jeho kolegy u prace nadavat, byl jsem nakonec za tu svou oktavku rad.
Tomu bych i veril. Už jsem tady jednou psal, kamarad me prizval k testu nizssi stredni tridy, kdyz testovali u forda novy focus. Byla tam i astraH, mazda3, golf5, laguna i 307. Octavka dostala 1.6 FSi, jako golf. Francouzska auto snad suverene nejhorsi. Jedine, na co jsem se tesil bylo odhlucneni, ktere zvlaste u peugeota bylo na prd. Podvozkove oba frantici katastrofa. Kasle se vlvnila, sbemensi nerovnost znamenala rozhoupaní. Brzda prez retarder znamenala zakousnuti kol bez ohledu na ABS.....podvozek bida, sedacky bida, palubky chrastily. Zlata octavia a mazda....pak tedy nejak udelali ze vyhral focus (bylo tam hodne podvozkovejch disciplin, nebyt jich, tak to prevzala suverene astra s koncernem a mazdou). Ford takjy neoslovil (me) Hlucnej, celkove dost socialni (palubka, tvrdé výlně uvnitr dveri)...u me byl absolutni výtěz opel.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.05.2008 11:11, RE: bez předmětuP406?
anonym posted by:
Tomu bych i veril. Už jsem tady jednou psal, kamarad me prizval k testu nizssi stredni tridy, kdyz testovali u forda novy focus. Byla tam i astraH, mazda3, golf5, laguna i 307. Octavka dostala 1.6 FSi, jako golf. Francouzska auto snad suverene nejhorsi. Jedine, na co jsem se tesil bylo odhlucneni, ktere zvlaste u peugeota bylo na prd. Podvozkove oba frantici katastrofa. Kasle se vlvnila, sbemensi nerovnost znamenala rozhoupaní. Brzda prez retarder znamenala zakousnuti kol bez ohledu na ABS.....p...
netestovali tam spíše Megane a ne Lagunu?

Já bych to s těma francouzskými podvozky tak katastroficky neviděl. Oni je dělají schválně víc do měkka, někdo prostě rád pohodlí. To samé je to u sedaček.
Úpřimně - kolik lidí dokáže vydolovat z podvozku svýho auta maximum? Nebo alespoň se přiblížit limitům. Kdybyste 80% lidem zavázali oči a posadili je to těch aut, neměli by páru jestli jedou v Oktávce nebo pažoutovi. Když jezdíte +/- podle předpisů, je to úplně fuk jestli je tam super podvozek z Forda nebo měkký frantík. Rozdíl je jenom v tom jestli se houpete nebo vám drnčí zuby....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.05.2008 11:20, RE: bez předmětu
Vepř posted by:
No neměl . auto bylo fakt pěkný i za rozumnou cenu. Ale byl to Renault.......
aspoň vidíš jak je ten trh zdeformovaný - ty škodovky se kupují jak rohlíky i když 90% z nich má stočený Km, jsou bez výbavy, nejasný původ.....
Přesto si je lidi koupí, pak tam každou chvíli něco odejde, ale přesto si jí pak koupí znova, protože je to kvalitní auto....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.05.2008 11:58, RE: bez předmětu
anonym posted by:
aspoň vidíš jak je ten trh zdeformovaný - ty škodovky se kupují jak rohlíky i když 90% z nich má stočený Km, jsou bez výbavy, nejasný původ.....
Přesto si je lidi koupí, pak tam každou chvíli něco odejde, ale přesto si jí pak koupí znova, protože je to kvalitní auto....
Kdyby nebyli blbý tak poznají zda má auto stočený tachometr, ale když se najde Octavia bez stočenýho tachometru, tak je to fak dobrý a bezporuchový auto.
respond
  1 ... 5 6 7




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.