0
back
 

diskuze k tématu: Co říkáte na kvalitu vozů Renault?

category of topic classification: francouzská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 20.01.2007 12:23, RE: hrůza
Krakonos posted by:
Kamarát, Ty máš Lagunu dTi a menil si tam sviečky????????????? A to ktorý expert vymyslel dieselové auto so sviečkami. Tak buď si vymýšľaš alebo tomu ABSOLUTNE nerozumieš a chceš hodnotiť???
co takhle žhavicí svíčky, ty by měly být v Dieslech snad běžné, nemyslíš?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 22.01.2007 20:07, RE: hrůza
anonym posted by:
co takhle žhavicí svíčky, ty by měly být v Dieslech snad běžné, nemyslíš?
všechny vás zdravím,když si pročítám vaše diskuze chci poradit jaké auto si koupit,požadavek levný provoz a malá spotřeba.jezdím téměř denně asi50km.nyní mám renault 21dovezen ze Švýc.před 8 roky/r.v.asi1989 /byly jen běžné opravy ale velká spotřeba/benzín/
jaký je váš názor na Citroen3
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 23.01.2007 09:43, Ake ojazdene auto sa najviac oplati kupit v zahranici?!
Rad by som spytal na nazor kupi aut v zahranici,ci skor nieco nemecke ako WV,ale nieco aziske alebo francuzke?Zaujima ma vas nazor ak mate nejake skusenosti s ojazdenymi vozidlami,hlavne co sa tyka kvality.dakujem
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 25.01.2007 10:32, RE: Varování
Kalaf posted by:
Pracuju u Renaultu a radím Ti dobře, od téhle značky raději dál!!! Stojí totiž za to, co má ve znaku. Dej na dobrou radu, nebo budeš jezdit jen do servisu....
Jak dlouho u něho děláš???...Nepracoval jsem nikdy u žádné značky...Nesouhlasím!Vlastně jo ale to bylo ještě za totáče.Od r.92 jsem vozil auta a první byl 3dveř R19 .Postupně jsem se dostal k víc jak polovině modelů osobní řady.Dnes mám malou autodopravu-3 Mastery a II Lagunu.Najedu na každém autě tak 100tis.ročně a jen jeden Master je nový.Problémy?-Laguna koupenná v roce 2004 v AAA r.v.2000 na tacho 10000(nesmysl ale dobrej stav)závady:po 30000 ložisko v převodovce-sada lož.+synchrony+montáž 10000,- a to je vše do dnešního dne mimo nějakých drobností(baterka ,žhaviče,ložisko,a pod.)stav tach k dnešku 280000.Mastry-ujednoho utržená kladka(vyrobní vada od Italů-motor 2.8 IVECO)počet kilom.420000,druhý 2.5DCI 340000km vstřik ventil nedržel tlak-špatný starty cena 10000,-to je ale klasika,třetí funglovka 90000km žárovka podsvícení topení......Novýho Renaulta mužu doporučit a servisům se špatnou pověstí se vyhýbat.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 26.01.2007 13:58, Pro Danu
Dana posted by:
všechny vás zdravím,když si pročítám vaše diskuze chci poradit jaké auto si koupit,požadavek levný provoz a malá spotřeba.jezdím téměř denně asi50km.nyní mám renault 21dovezen ze Švýc.před 8 roky/r.v.asi1989 /byly jen běžné opravy ale velká spotřeba/benzín/
jaký je váš názor na Citroen3
To si tu C3 klidně kup,po 50km denně ju budeš mít za rok tak akorát zajetou a než najede 100tis.km tak uběhne 5let a stejně budeš kupovat druhé auto.Samozřejmě jsem myslel když ji koupíš novou.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 27.01.2007 18:30, RE: Twingo
Kenworth.truck@seznam.cz posted by:
Tak nevím.. Manželka používá Renault Twingo r.v. 1998, polokabrio. Vozidlo má najeto 160.000 km. Když jsme jej koupili, mělo najeto asi 125.000 km.. Měnili jsme pouze jednu poloosu, spojku výfuku a motorek ostřikovačů. Auto jezdí vesměs po Praze a spotřeba kolem 5,5 l/100km Jiné auto už miláček nechce. Škoda, že už zkončila výroba.

Pavel

www.driver.websnadno.cz
Renault Twingo r.v. 1998, najeto 105000 km, spotřeba 5,5 l /100 km, celoročně venku, přesto zcela bez koroze, i v největších mrazech (Beskydy) startuje naprosto spolehlivě. Opravy - 60000 km výměna výfuku neoriginální díl cca 2000 Kč svépomocí, 80000 km :kotouče a destičky ( výměna, díly i s prací v neznačkovém servisu 3500 Kč), 95000 km : výměna prasklých pružin na přední nápravě - levá byla prasklá již delší dobu, aniž bych to zaregistroval (ND + práce v neznačkovém servise 3000 Kč). Jinak pouze běžná údržba - náplně , filtry, baterie (ta původní "renolťácká" vydržela 8 let). Z mého pohledu tedy spokojenost , ale soudit značku Renault jako celek bych si nedovolil.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 30.01.2007 00:19, RE: Varování
Kalaf posted by:
Pracuju u Renaultu a radím Ti dobře, od téhle značky raději dál!!! Stojí totiž za to, co má ve znaku. Dej na dobrou radu, nebo budeš jezdit jen do servisu....
chci se zeptat na renaulta clio v 1,6 16v r.v.1999.Mam na něm najeto skoro 150tis.k. azatim je v poho.Privežené je z Italie ve 130tis.k. a majitel do něho asi moc neinvestoval.Tak jestli mate nějakou zkušenost s timto autem...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 31.01.2007 12:13, Kvalita
K tomuto tematu chci řict jemom jedno:
Vlasním Renault Laguna A podle me je to nejbezpečnější auto ve své tříde.A tak to je ze všema renaultama na našem trhu jsou bezpečne vyborne vybavene. Neznam bezpečnejší auta .
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 31.01.2007 20:18, RE: Kvalita
A.Iwaszek.28 Age posted by:
K tomuto tematu chci řict jemom jedno:
Vlasním Renault Laguna A podle me je to nejbezpečnější auto ve své tříde.A tak to je ze všema renaultama na našem trhu jsou bezpečne vyborne vybavene. Neznam bezpečnejší auta .
si kokot
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 01.02.2007 10:18, RE: Kvalita
anonym posted by:
si kokot
sám si kokot, tam si sedni do svojí 120-tky a mlč!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 01.02.2007 11:01, RE: bez předmětu
Pavel posted by:
Ford je jedna z nejhorších značek na našem trhu
mam mondeo od 2001 najeto 156000 km.zatim bez jakych koliv problemu.

respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 02.02.2007 13:40, RE: bez předmětu
Riccardo posted by:
To je těžké říct. U každé automobilky se střídají dobré a špatné období, ve kterých produkují lepší nebo horší kvalitu napříč celou modelovou řadou. Třeba Citroen a Peugeot měl černé období, poznamenané mnoha stávkami a sociálními nepokoji a to se odrazilo i ve výrobě. Ale už se pomalu z toho začíná vzpamatovávat. Vždycky je dobré sledovat tyto trendy a "svézt se na vlně" - tj využít momentální dobré konstalace. Bohužel u Renaultu si netroufnu říct, jestli je právě teď na té dobré vlně, ale tuš...
máme také služ. voz. Ford-Mondeo, bez větších problémů, navíc je v Domažlicích dobrý servis. Mnohem horší zkušenosti máme s Octávkou a Feliciemi.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 03.02.2007 11:08, RE: bez předmětu
Zdenek posted by:
Nemáte někdo zkušenost s topením u Laguny r.v.97, benzín 2,0
Vůbec mi netopí, údajně trpí na zanášení radiátoru topení, ale při výměně se prý musí oddělat celá palubka, tak bych rád získal nějaké informace.
Díky
Měl jsem ten sám problém předloni, odešel termostat, auto se v zimě vůbec neohřálo a topení bylo úplně zabetonovany, asi dotoho někdo dal něco na ucpání děravého chladiče. Vyměnil se radiátor a nebyl problém. Oprava asi 3000 kč
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 03.02.2007 11:09, RE: bez předmětu
anonym posted by:
to vis kup si Fabii takovej ceskej karám.Chci videt jak dlouho ti vydrzi klicky na central a jak ti bude cukat a skubat.
Konkrétně klíčky, když už je tady zmiňujete nevydrží při častějším používání u žádného z aut koncernu VW, znám hafo lidí kterejm odešla skříňka, zámek, klíč (Fabie, Golf, Octavia), takže ty jejich laciné klíčky stojí za prd...Sám mám již několikátého francouze a žádný větší problém, motory šlapou, možná jen ty sedačky v Peugeotu 306 r.v.93 nic moc a zadní náprava.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 26.02.2007 22:44, RE: bez předmětu
Pavel posted by:
Ford je jedna z nejhorších značek na našem trhu
Řek bych, že právě naopak!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.02.2007 11:04, RE: hrůza
Krakonos posted by:
Kamarát, Ty máš Lagunu dTi a menil si tam sviečky????????????? A to ktorý expert vymyslel dieselové auto so sviečkami. Tak buď si vymýšľaš alebo tomu ABSOLUTNE nerozumieš a chceš hodnotiť???
Krakonoši, Seš asi drobek mimo, nejdřív si v tý palici srovnej, že diesel má žhavící svíčky! "svíčky" rozumíš tomu? A když je máš v prdeli, tak těžko budeš startovat - žhavit, proto se domníval, že když vymění svíčky(žhavící) že by to moho být ok, prostě takový základ... ale to si domyslí každý normální člověk, který ví, že jsou i svíčky u diesla a nebude tu psát blbosti...!!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.02.2007 17:50, RE: taky trochu do diskuse
Pavel posted by:

Ahoj , nedá mi to a musím vyjádřit taky ne názor ,ale zkušenosti.
Ročně mi projde rukama mnoho aut,nejsem ortodoxní stoupenec žádné
značky. Chci varovat před auty made in FRANCE, ale jen TY kteří o
zkušenosti stojí .Nemám rád autaře,kteří si myslí ,že nad jejich auto
není.
Mily pane,prosim vas ať se nenavažite do koncernu značky citroen,a libujete si va vašem renoltu ktery vam určitě stoji v garaži.A skuste prosim porovnat recenze citroen verzuz renolt,a myslim žě už nebudete brat fracuskou značku do ust.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 01.03.2007 07:26, RE: Kvalita
petr posted by:
Můj osobní názor podložený zkušenostmi mými i cizími ... od Renaultu raději dále ... je to hezké a levné auto ... to levné se týká bohužel jen kupní ceny ... ne provozu (tím mám na mysli cenu náhradních dílů) s řadou "netradičních" technických řešení (např. když hučí jedno zadní ložisko, tak se mění komplet ložisko + kotouč + destičky samozřejmě pár) apod. Auto na okrasu a pro sváteční ježdění ... ale rozhodně ne auto pro denní ježdění s požadavkem na spolehlivost. Po ujetí 100 tis. km aby se mě...
Renault Megane II Grandtour 1.5 dCi, najeto 60 000km, rok 2004, Nemám s ním žádné velké problémy jen musím každé 2 měsíce měnit žárovky (neustále praskají), ale to zvládne každý automechanik. Když nebudete kvuli každe blbosti jezdit do autorizovaného servisu a najdete si v okolí šikovného automechanika, tak vás veškeré opravy přijdou velmi levně. Celkově je auto dobré akorát kabely střešního světla neustále drnčí.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 01.03.2007 16:41, koupe ojeteho MEGANA 2
rekne mi nekdo zda koupit nebo ne chci koupit megana r.v 2004 asi v 1,6benzin nebo v dieslu.. jsou nejake velke problemy s provozem. na co si dat pozor pri koupi diky
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 02.03.2007 14:20, RE: Kvalita
Dan posted by:
Renault Megane II Grandtour 1.5 dCi, najeto 60 000km, rok 2004, Nemám s ním žádné velké problémy jen musím každé 2 měsíce měnit žárovky (neustále praskají), ale to zvládne každý automechanik. Když nebudete kvuli každe blbosti jezdit do autorizovaného servisu a najdete si v okolí šikovného automechanika, tak vás veškeré opravy přijdou velmi levně. Celkově je auto dobré akorát kabely střešního světla neustále drnčí.
Ahoj Dane,
mam take Renault Megane II Grandtour 74kW /r.v. 2004/ a chtel jsem se zeptat jestli se ti ozivaji pazvuky ze stredoveho panelu a od zadni rolety ??
Take pokud na miste spolujezdce nikdo nesedi, tak bezp. pas drnci o plastovou cast sedacky. Mas to tak take ??
Jeste k tem plastum v interieru ... nema nekdo z Vas nejaky tip, jak se toho alespon trochu zbavit ??
Kolega z prace pouzil silikon na plasty u Focusu a pry to trochu pomohlo ...
Mne zatim zarovka nepraskla a jezdim s autem rok.
Kolik mas prumernou spotrebu, ja mam kombinaci 5.2 l a v lete jsem se dostal i na 4.8 !
respond
  1 ... 7 8 9 ... 13




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.