0
back
 

diskuze k tématu: Co říkáte na kvalitu vozů Renault?

category of topic classification: francouzská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 20.12.2006 11:49, RE: bez předmětu
David posted by:
Ja se brutálně rozmlátil ve Favoritu a taky nic. Je to otázka štěstí. Každopádně se říká, že euro Ncap není tak objektivní. Jinak vzhled Renaultu se me libil v 80. letech. Dneska je snaha se odlisit, ktera se dari, bohuzel memu oku se ani trochu nezamlouvá. v Renaultu jsem sem tam jel, co mě vadilo byla nepohodlná, měkká sedadla ve kterých člověka bolí záda. Palubní deska vypadala jak z loganu, ať to byla Thalia nebo Laguna:) čim to asi bude. Frantíci palubky nikdy neuměli. Jinak bylo ve vozech...
hlavne že ty měmecký pokusy o auto jsou kvalitní, design no hamba blít
a dílenské zpracování je uplně v hajzlu, bezpečností se radši nechlubí protože je to totální propadák , takže radši francouze než němce
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 20.12.2006 12:51, RE: co???
Pavel posted by:
Až se něco o autech naučíte, budete snad lépe znát realitu a kvalitu německých vozů a obzvláště dieslů,které jsou stále u VW bezkonkurenční. A k tomu Renaultu,zeptejte se v servisu Nisan,jak kvalitní jsou podvozky u Nisana Primery,který z důvodu fůze bere podvozky od Renaulta. Asi se dovíte zajímavé věci.
nenech se vysmát s tou kvalitou dieslů od vw, před 10 lety možná ale od tý doby dělaj pořád to samý
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 20.12.2006 18:40, RE: RENAULT???
VAŠEK posted by:
Co to meleš za kraviny? Akční model je uplně stejný auto jako ty ostatní jen je na něj udělaná lepší cena aby se prodávalo. Udělají nějakou lepší a nebo horší výbavu a drtí cenu aby se jich prodalo co nejvíc a ne že chodí po nějakým skladu a něco poskladají. kde žiješ? Na stromě?
Můžu potvrdit, že akčí modely jsou různé. Nejde o to, že jsou poskládané z nějakého přebytku, ale zkoušení na akčích modelech různé věci. Např. jiné vedení vejfůků, či jiný obsah motoru. To se samozřejmě projeví na nákladech náhradních dílů, které jsou o něco dražší, avšak auto pořídíte za "levno" vzhledem k vybavenosti. Takže Vás to vyjde na stejno. Nicméně jezdím se Scénicem 1999 a jiné auto už nebudu chtít. Zřejmě si počkám na dalšího nového Scénica. Do německého auta zřejmě nepůjdu, protože mě přijdou strašně konzervativní - ničím nepřekvapí, ničím neurazí.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 21.12.2006 09:50, Renault - dobrá kvalita
Obecně lze říce, že poměr cena - užitná hodnota - kvalita je u Renaulta na dobré úrovni. Nerozhodují o tom ani novináři ani konkurence, ale sami statisíce zákazníků. Snad proto je Renault dlouhou řadu let na špici
v produkci i prodejích.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 22.12.2006 15:48, RE: diskuze nebo nadávky?!
Honza K. posted by:
Právě jsem si přečetl celou diskuzi o kvalitě renaultů a jsem z toho trochu smutnej. Mněj jsem od roku 97 R 21 1,8i a můžu říct, pokud bych ho mohl koupil dnes v dobrém stavu nepřemýšlel bych. Měl jsem ho 7 let a byl jsem s ním max. spokojený. Jo různé blbosti jako ložiska v kolech, destičky, výfuk, atd. Než se úplně rozsypal, tak měl něco kolem 400 000km a neznám moc aut, která by to vydržela. V roce 2005 jsem si koupil Lagunu I. 2.0i 8V měla najeto kolem 160 000km dnes má 250 000 a jsem s n...
O jednou autě bych věděl VW Golf III 1.8 GL variant

V naší firmě jezdil dlouho a když se prodával,měl na tachometru 475.000 Km........a pořád jezdil,blblo už řízení a trošku převodovka ale jinak byl OK.Ještě teď ho vídám jezdit po městě i když už není náš
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 22.12.2006 17:09, RE: bez předmětu
David posted by:
Ja se brutálně rozmlátil ve Favoritu a taky nic. Je to otázka štěstí. Každopádně se říká, že euro Ncap není tak objektivní. Jinak vzhled Renaultu se me libil v 80. letech. Dneska je snaha se odlisit, ktera se dari, bohuzel memu oku se ani trochu nezamlouvá. v Renaultu jsem sem tam jel, co mě vadilo byla nepohodlná, měkká sedadla ve kterých člověka bolí záda. Palubní deska vypadala jak z loganu, ať to byla Thalia nebo Laguna:) čim to asi bude. Frantíci palubky nikdy neuměli. Jinak bylo ve vozech...
Ano, je to o názoru. Já zase naopak preferuji měkká sedadla, podvozek není nestabilní, jen je měkce naladěn. Palubovky se mi u renaulta líbí svou nápaditostí, když použiji tvých výrazů - fuj se mi zdají všechny palubovky ve volkswagenech, audinách, fordech...prostě jsou pořád stejné a stejně škaredé. Nesnáším německá auta všeobecně. Když jsem se byl podívat na nového passata, tak jsem myslel, že tam jsou přední sedačky z nejlepšího favorita začátku 90. let
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 22.12.2006 17:15, RE: Výběr
Jakub posted by:
Ahoj příspěvky typu mám to a to a je to super nebo stojí to za H... jsou o ničem, problémy mají všechny značky to bylo řečeno správně a je jedno jestli je to celá modelová řada nebo jenom jedna serie jednoho modelu. Někdy si koupíte nové auto a hned se to sype a jindy ojeté (zde záleží jak se o něho staral původní majitel) a je to bez problémů. Já jsem vystřídal východní i západní značky a prostě jde o to jak se k autu chováte jak se o něho staráte a jestli ho udělali v pondělí v pátek nebo ve s...
Taky jde o to, kolik to auto má skutečně najeto. Třeba když vidím auta v Eurocaru, která mají napsáno 150tkm a mají totálně prosezené sedačky, zničený celý interiér, odpadané plasty, shnilé napadrť a ještě předražené, tak je mi z toho zle. Pak si to nějakej trouba koupí a začne nadávat, že Renault po 150 tisících nic nevydrží, že musí měnit ložiska a to a ono...ale když to auto má skoro půl milionu.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 22.12.2006 21:41, RE: zkušební jízda
Libor posted by:
Bohuzel, aby clovek poznal spolehlivost auta musi ho mit alespon 1-10 let. Zkusebni jizda snad neco rekne u projeti vice ojetin, ne u noveho auta. Samozrejme, ze ale souhlasim, ze teprve za volantem poznate, jestli vam auto sedi, nebo ne (jednou jsem si projel 10let stare BMW 3 a lepsi prevodovku nemaji ani nova auta).
na základě zkušební jízdy může koupit auto jen absolutní blbec nebo laik.na vyzkoušení auta by musel být alespon měsíc ale to nikdo nedá.navíc se serou všechny auta od a do z.pokud plivete zrovna na lagunu dti 98 99.tak nevim proč super spotřeba pěkné auto výbava.......jsem mechanik,vozim auta z francie(předtím z italie)a na kvalitu francouzkých vozů nemám žádné vážné výhrady.pracuji s proběhy kilometrů 20-200 tis.km běžně,nevím proč tedy někdo není schopen odstranit jakoukoliv závadu na voze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!je to pouze rukama.Člověk to přece vymyslel tak to musí jít opravit,!!!!!!!!!!!!!!!!!!a NESERTE MĚ
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 22.12.2006 21:52, RE: hrůza
Laguna posted by:
Je Prosinec a já od Srpna nejezdim............................
Vlastním Lagunu 1.9 dti .r.v 98 v srpnu přestala startovat. Tak jsem vyměnil svíčky ,baterku a nic .Odtahovkou jsem se dopravil do Znackového servisu kde mně ,,soudruzi z Renaultu řekli: NA TAKLE STARÉ AUTA DIAGNSTIKU NEMÁME,,
Odjel jsem na provaze do jiného servisu Renault. To samé, chteli měnit řídící jednotku ,čerpadlo ,imobilizér a niž by vedeli v čem závada spočívá.
Při předběžné ceně 55 000 za opravu bez dph jsem samozdřejmě o...
ty vole člověk to vymyslel tak to musí jít opravit!! a NESER MĚ že něco NEJDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sám jsem mechanik.najdi si někoho schopného kdo se zabývá dizly a je to.záměrně nepíši automechanika neboť ti jsou již ve škole naprogramovaní k měnění součástek na základě něčího doporučení....kamarád,soused,počítač.P-S.Všem schopným se omlouvám a na neschopné seru (těch je víc) jen více neschopných aŤ MY co máme ty zlaté české ruce pořádně vyděláme!!!!!!!!!!!!!!!!(sorry za tu samochválu ale znáš to nepochválí tě nikdo akorát jsi drahý)tak prima večer lidi čuuuuuuuuuuus sv.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 23.12.2006 23:27, RE: Kvalita
petr posted by:
Můj osobní názor podložený zkušenostmi mými i cizími ... od Renaultu raději dále ... je to hezké a levné auto ... to levné se týká bohužel jen kupní ceny ... ne provozu (tím mám na mysli cenu náhradních dílů) s řadou "netradičních" technických řešení (např. když hučí jedno zadní ložisko, tak se mění komplet ložisko + kotouč + destičky samozřejmě pár) apod. Auto na okrasu a pro sváteční ježdění ... ale rozhodně ne auto pro denní ježdění s požadavkem na spolehlivost. Po ujetí 100 tis. km aby se mě...
Tk teda já mám Renaulta druhého a ložiska jsem měnil a ne hned všechno, to je s prominutím blbost...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 24.12.2006 00:00, Zkušenosti z Laguny II
Před rokem a půl jsme koupili Lagunu II, kombi, r.v. 2001, 1,6 v LPG z Holandska. Poté jsem se dočetl v diskuzích a recenzích jaká to byla chyba. Buď máme lepší kousek, ale se z poruch se projevila jen čtečka karet, která již od začátku blbla a následně nešlo ani nastartovat. Oprava stála i s prací 4000 a dělali ji v autorizovaném servisu. Teď je najeto 106 000 (dle tahometru, při opravě čečky nám řekli, že tam je víc, ale nesmí říct kolik). Z dalších strašáku jako kontrola tlaku v pneumatikách (neprojevilo se ani v zimě), zadrhávající se aut. sklapování zrcátek (to je pro nás z důvodu úzkých dveří každodenní úkon), podvozek či převodovka se neprojevilo nic. Tak nevím, buď je to podařený kus (navíc je to jeden z prvních vyrobených kusů), nebo si někteří vymyšleji. Navíc po R19 je to náš druhý Renault a i s ní jsme byli spokojeni. No a na závěr snad jen: autorizovaný servis nenavštěvujeme
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 25.12.2006 18:24, šrot
Měl jsem renault laguna r,v,95 1,8i .Vlastnil jsem ho jeden rok :Nešlo servo,Řídící jednotka si delala co chtěla,jednobodové střikování vypovídalo službu,elektronika o té radši ani nemluvit.(Už nikdy renault sakra!!!!!!!)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 26.12.2006 10:31, RE: Kvalita
petr posted by:
Můj osobní názor podložený zkušenostmi mými i cizími ... od Renaultu raději dále ... je to hezké a levné auto ... to levné se týká bohužel jen kupní ceny ... ne provozu (tím mám na mysli cenu náhradních dílů) s řadou "netradičních" technických řešení (např. když hučí jedno zadní ložisko, tak se mění komplet ložisko + kotouč + destičky samozřejmě pár) apod. Auto na okrasu a pro sváteční ježdění ... ale rozhodně ne auto pro denní ježdění s požadavkem na spolehlivost. Po ujetí 100 tis. km aby se mě...
mam ted tretiho renaulta a nemuzu si stezovat. najedu tak 60tis rocne a pokud se o auto starate tak vas nikde nenecha. a cena díků není tak závratná jak ji zde nekteri popisuji a myslím ze je srovnatelná s ostatními znackami.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 26.12.2006 18:26, RE: co???
Pavel posted by:
Až se něco o autech naučíte, budete snad lépe znát realitu a kvalitu německých vozů a obzvláště dieslů,které jsou stále u VW bezkonkurenční. A k tomu Renaultu,zeptejte se v servisu Nisan,jak kvalitní jsou podvozky u Nisana Primery,který z důvodu fůze bere podvozky od Renaulta. Asi se dovíte zajímavé věci.
Podivej se na www.auto-plus.cz, Nissan Primera r.v. 2002
1,8 benzí, naj 1300 tis. km. No comment.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 26.12.2006 18:59, RE: hrůza
Krakonos posted by:
Kamarát, Ty máš Lagunu dTi a menil si tam sviečky????????????? A to ktorý expert vymyslel dieselové auto so sviečkami. Tak buď si vymýšľaš alebo tomu ABSOLUTNE nerozumieš a chceš hodnotiť???
nějací experti vymysleli žhavící svíčky například....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 27.12.2006 05:38, RE: Radši ne
V.I.P-er posted by:
No tak když se to srovnává s dílama na felicii tak to jsou škodovácké díly, levnější, ale na renaulty jsou díly opravdu levnější než na škodovky. To víte, nesmíte jezdit do Renault servisů:)
Můžu se konečně dozvědět které to jsou ... ty levnější díly na Renault než na Škodovku? Cože? Zatím jsem bohužel neměl tu čest a to do značkových servisů nejezdím ...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 27.12.2006 11:52, RE: zkušební jízda
sv posted by:
na základě zkušební jízdy může koupit auto jen absolutní blbec nebo laik.na vyzkoušení auta by musel být alespon měsíc ale to nikdo nedá.navíc se serou všechny auta od a do z.pokud plivete zrovna na lagunu dti 98 99.tak nevim proč super spotřeba pěkné auto výbava.......jsem mechanik,vozim auta z francie(předtím z italie)a na kvalitu francouzkých vozů nemám žádné vážné výhrady.pracuji s proběhy kilometrů 20-200 tis.km běžně,nevím proč tedy někdo není schopen odstranit jakoukoliv závadu na voze!!!...
Hele pane,
nemáte prosím nějakou zkušenost s Vel Satisem 2,2 Dci, mě se to auto líbí , ale jaksi chybí reference na tuto ojetinu.
Díky.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 29.12.2006 21:07, Renault,nebrat
Dobry vecer,mam maly autoservis a z vlastni skusenosti musim rict,ze nejhorsi auta jsou prave Renaulty.Jak provedenim,tak zpracovanim karoserie i interieru.Oprava techto vozu vzdy zabere vice casu.Je to proste francouz!I statistiky udavaji,ze nejhorsi francouzke auto jeRENAULT,pak v tesnem zavesu je Peugot.Proste francouze NEBRAT!!!!!!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 29.12.2006 21:59, clio
mam doma motor renault clio 1.8. 16V- ma zadrenou kliku. hlava a vse ok.cena kolem2000 kc. nechce ho nekdo?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 30.12.2006 14:53, Re:Němce ne!
Nechápu jak někdo může říct "němce nikdy!", to musí být opravdu laik.Když sem měl Lagunu II, kterou sem mimochodem prodal po půl roce, tak všichni zaměstnanci v servisu Renault dojižděli Golfama a Passatama.Takže Renault u nikdy, kromě toho, že servisy jsou v čechách na hovno, jsou i Renaulty motory na hovno, zejména diesely, kterému odchází turbo.Jestli můžz doporučit koupil sem si úplně noveho M-B E320, ale přímo v mercedesu v mnichově, a je to nádhera, manželka má VW Tuarega, a taky naprostá spokojenost.Takže jestli můžu doporučit, tak si kupte německé auto, ALE PŘÍMO V NĚMECKU, protože dovážené německé auta do Čech, se vyrábejí v Polsku.
respond
  1 ... 4 5 6 ... 13




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.