0
back
 

diskuze k tématu: Volvo XC90 – jak si vede na trhu ojetin?

category of topic classification: poradna, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, ostatní
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 18.08.2009 20:57, RE: Frustrace z XC90
wendys posted by:
Mám ještě starší ML a X5 a mohu říci,že pokud tyto vozy vyloženě nepotřebujete,tak je lépe koupit limuzínu s kterou jezdím nejraději.K tomu se ale dojde až po letech používání a možnosti srovnání.
XC90 se mi docela libilo,hlavne po strance designu,nicmene pri testovaci jizde zdechlo a uz nenastartovalo,diky bohu ze jsem to tehda nekoupil.X5 jela moc pekne,nejlepe ze vsech,nicmene me prekvapily dva rezave flicky na dverich zevnitr...ML po 6ti letech provozu orezla na vice mistech a nepretrzite nefunkci klima,konec u Hyundai SantaFE 2008,bez problemu,zajimave je,ze ani nic nevrze a ten benzinak se take da,oproti x5 ktera pod 20l sla tezko,si tohle vystaci s 14 litry.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 18.08.2009 23:05, RE: Frustrace z XC90
martilulin posted by:
XC90 se mi docela libilo,hlavne po strance designu,nicmene pri testovaci jizde zdechlo a uz nenastartovalo,diky bohu ze jsem to tehda nekoupil.X5 jela moc pekne,nejlepe ze vsech,nicmene me prekvapily dva rezave flicky na dverich zevnitr...ML po 6ti letech provozu orezla na vice mistech a nepretrzite nefunkci klima,konec u Hyundai SantaFE 2008,bez problemu,zajimave je,ze ani nic nevrze a ten benzinak se take da,oproti x5 ktera pod 20l sla tezko,si tohle vystaci s 14 litry.
Kdyz koukate na 6 let stary kousek, tak se neni cemu divit, ze muze byt rezly a lecos nefunguje. Muze byt klidne po bouracce a proto se ho nekdo zbavuje. Zkuste najit 6 let stary perfektni Hyundai.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 19.08.2009 08:29, RE: Frustrace z XC90
Petr S posted by:
Kdyz koukate na 6 let stary kousek, tak se neni cemu divit, ze muze byt rezly a lecos nefunguje. Muze byt klidne po bouracce a proto se ho nekdo zbavuje. Zkuste najit 6 let stary perfektni Hyundai.
Souhlasím,ale pokud se někomu jeví Hyundai jako nejlepší volba prosím.Také jsem je vyzkoušel,ale srovnávat to s BMW,nebo Mercedesem to snad ani nejde.Hyundai se snaží to se mu nedá upřít,ale pro mě ani náhodou.Klidně se vám stane jako mě,že na voze v záruce se mi stala potřetí stejná závada a ani na záruku to Hyundai nechtěl opravit,tak to pak napsali na jiný vůz.Hlavně ,že budou dávat 20ti letou záruku.U ML mi odešlo po záruce řízení a nebyl problém.prostě se vyměnilo na kulanci.O tom se může hodně majitelům různých značek jenom zdát.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 19.08.2009 23:30, RE: Frustrace z XC90
wendys posted by:
Souhlasím,ale pokud se někomu jeví Hyundai jako nejlepší volba prosím.Také jsem je vyzkoušel,ale srovnávat to s BMW,nebo Mercedesem to snad ani nejde.Hyundai se snaží to se mu nedá upřít,ale pro mě ani náhodou.Klidně se vám stane jako mě,že na voze v záruce se mi stala potřetí stejná závada a ani na záruku to Hyundai nechtěl opravit,tak to pak napsali na jiný vůz.Hlavně ,že budou dávat 20ti letou záruku.U ML mi odešlo po záruce řízení a nebyl problém.prostě se vyměnilo na kulanci.O tom se může h...
Když se na to člověk podívá s nadsázkou, tak je to dilema asi jako jestli koupit jetý Levisky ze sekáče nebo nový rifle z asijské tržnice. Ideální jsou samozřejmě nový Levisky
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 06.09.2009 07:07, RE: Frustrace z XC90
Libra74 posted by:
Lituju do dnešního dne okamžik, kdy jsem podepsal před necelými 3 lety objednávku na XC90, nafta, manuál. Motoricky je v pořádku, bezpečnost jsem neměl tu čest vyzkoušet, ale jinak jsem v servisu častěji, než u opovrhovaného Picassa a ještě předtím KIA Sephia, které jsem měl předtím. Dva a půl roku provozu, 45 tkm a: skřípající a drkotající palubní deska, nefunkční elektrické ovládání pravého zrcátka, výměna vnitřního panelu předních dveří spolujezdce (efekt = 0, patrně chyba designu, vrže dál b...
Nemám sice XC90 ale měl jsem dvě V70 a zkušenosti s motory 2,4D a D5 mám tragické. Těšte se, až se dostanete ke 100 tisícům. Ubývá vám ve 45 tkm brzdovka? To bude nejspíš spojka a setrvačník. No, mně to u D5 vydrželo do 90 tkm ..
Ale nechci se opakovat a rozvášňovat, už jsem to psal v této rubrice 2x.
respond
Laky
number of posts5
date of registration15.09.2008
Sunday 19.01.2014 09:43, Volvo XC 90
Koupil jsem Volvo Xc 90 r.2004 najeto 240 000km .Mam ho rok je to tragedie.XC 90 NEDOPORUČUJI.BEZ KOMENTAŘE
respond
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.