0
back
 

diskuze k tématu: Módní policie TipCars.com hodnotí Octavii 1.8 20V

category of topic classification: česká vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 28.10.2011 07:05, RE:
Pepe posted by:
Diky za radu. Měl to bejt vtip, sorry jestli jsem se dotkl nějakého intimního problému. To mě nenapadlo, asi mám štěstí, nebo jen žiju v blažené nevědomosti...
Nějak si to přece v té svojí hlavičce musíš vysvětlit, já to chápu
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 28.10.2011 07:21, RE:
Michal posted by:
Já jsem nepsal nic o inteligenci. Já jsem psal o schopnostech, které ti umožní bejt bohatej. Tzn. nápad, kreativita, pracovitost, píle a dřina. Tím vším se dá suplovat inteligence. Když David napíše recenci o svém korábu a napíše, že stál 173 tisíc, je to naprosto normální. Kdybych ji napsal já a zmínil se, že moje auto stálo tolik co 3+1 na maloměstě, dělal bych ramena majetkem K čemu je ti inteligence, když se nedokážeš prosadit...
Jinak se mi ale Pepe líbí, jak si to dokážeš všechno vysvětlit. Prachatí jsou hloupí,
neschopní a prachy jim přistály do klína samy, anebo si je nakradli. Ty jezdíš v Peugeotu z roku 2004 ale nebereš to za svoji vizitku, větší důraz kladeš na sbírku českého kubismu, kterou máš doma v paneláku.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 28.10.2011 09:26, RE:
Michal posted by:
Nějak si to přece v té svojí hlavičce musíš vysvětlit, já to chápu
Alespoň něco. Ale není to trošku pod tvojí úroveň, starat se o hlavičku nějakýho nýmanda? (ve srovnání s tebou, samozřejmě)...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 28.10.2011 09:39, RE:
Michal posted by:
Jinak se mi ale Pepe líbí, jak si to dokážeš všechno vysvětlit. Prachatí jsou hloupí,
neschopní a prachy jim přistály do klína samy, anebo si je nakradli. Ty jezdíš v Peugeotu z roku 2004 ale nebereš to za svoji vizitku, větší důraz kladeš na sbírku českého kubismu, kterou máš doma v paneláku.
Asi mám momentálně jiné priority, díky nimž v paneláku bydlet nemusím. Pravda, na kubismus nezbylo. A s tím autem - ono lepší by to s lepším nebylo, spíš naopak. Má pro to prostě svoje důvody, který nebudu sdělovat cizím lidem někde na netu.
A asi jsi ten příspěvek nečetl dost dobře (odmítám úvahu o tom, že bys to nepochopil). Znám dost lidí, co jsou na tom velice dobře, ale berou to jako normál, nic, čím by si měli před ostatníma tahat triko. A to jsou ti (sociálně) inteligentnější. Mojí vážnost mají i bez toho, že rozkřikují, co všechno mají. Takoví nabubřelí vejtahové, jako jsi ty, jsou mi k smíchu. Přestože máš "peníze" (možná), přesto jsi chudák... A tím pro mě končí tahle ubohá rozprava o (ne)majetku. Ani kdybys mi za to platil...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 28.10.2011 10:30, RE:
Pepe posted by:
Alespoň něco. Ale není to trošku pod tvojí úroveň, starat se o hlavičku nějakýho nýmanda? (ve srovnání s tebou, samozřejmě)...
Cítíš se jako nýmand? To mně mrzí
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 28.10.2011 10:38, RE:
Pepe posted by:
Asi mám momentálně jiné priority, díky nimž v paneláku bydlet nemusím. Pravda, na kubismus nezbylo. A s tím autem - ono lepší by to s lepším nebylo, spíš naopak. Má pro to prostě svoje důvody, který nebudu sdělovat cizím lidem někde na netu.
A asi jsi ten příspěvek nečetl dost dobře (odmítám úvahu o tom, že bys to nepochopil). Znám dost lidí, co jsou na tom velice dobře, ale berou to jako normál, nic, čím by si měli před ostatníma tahat triko. A to jsou ti (sociálně) inteligentnější. Mojí vážn...
Pepe a jaké máš priority ty? A v čem jsi dobrý? Máš něco, čím se můžeš pochlubit? V čem se odlišuješ od stáda? Skromností? Anebo je to uvědomění si reálného stavu věcí? Já jsem chudák to už víme, co je to, co z tebe dělá jedince morálně nade mně nadřazeného?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 28.10.2011 14:41, RE:
Michal posted by:
Cítíš se jako nýmand? To mně mrzí
Tak znovu: ve srovnání s tebou. Potřebuješ všechno psát 2x? Pro takovýho borce to ale strašně rád udělám...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 28.10.2011 14:51, RE:
Michal posted by:
Pepe a jaké máš priority ty? A v čem jsi dobrý? Máš něco, čím se můžeš pochlubit? V čem se odlišuješ od stáda? Skromností? Anebo je to uvědomění si reálného stavu věcí? Já jsem chudák to už víme, co je to, co z tebe dělá jedince morálně nade mně nadřazeného?
Nezlob se, ale ty jsi mi tak ukradenej, že na tebe nemám potřebu jakkoli působit. Je mi jedno, co máš, co nemáš - mě to vůbec nezajímá. A divím se, že takovýho machra by zajímalo něco o mě. A nikde jsem nepsal, že jsem někomu nadřazenej, tobě už vůbec ne. To by přece ani nešlo...
A jestli si potřebuješ na TipCars něco dokazova virtuálním majetkem - tak se ti klaním. Jsi neobyčejnej bourák, kterýmu není široko daleko rovno. Možná by sis měl ale najít rovnocenné partnery na diskuzi. Já to nejsem, promiň.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 28.10.2011 15:54, RE:
Pepe posted by:
Nezlob se, ale ty jsi mi tak ukradenej, že na tebe nemám potřebu jakkoli působit. Je mi jedno, co máš, co nemáš - mě to vůbec nezajímá. A divím se, že takovýho machra by zajímalo něco o mě. A nikde jsem nepsal, že jsem někomu nadřazenej, tobě už vůbec ne. To by přece ani nešlo...
A jestli si potřebuješ na TipCars něco dokazova virtuálním majetkem - tak se ti klaním. Jsi neobyčejnej bourák, kterýmu není široko daleko rovno. Možná by sis měl ale najít rovnocenné partnery na diskuzi. Já to nejsem, promiň.
Pepe Pepe... David tady udělal dvoudílnou recenzi o svém korábu, jak je perfektní, pohodlný atd atd - ale to není machrování, protože ty bys třeba na takové auto měl taky. Když ale napíšu něco já, už je to machrování majetkem, navíc virtuálním. Napsal jsem o svých autech, dokonce jsem ani nenapsal konkrétní částku jako David, ale už je to problém On se o svém autě smí zmínit, já jsem za totéž odsouzen jakožto machr
Kdybych měl škodověnku s křídlem, odplivl by sis jako to udělali všichni tady v diskusi a bylo by to OK malý český človíček v akci...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 28.10.2011 15:57, RE:
Pepe posted by:
Tak znovu: ve srovnání s tebou. Potřebuješ všechno psát 2x? Pro takovýho borce to ale strašně rád udělám...
No však já jsem napsal, že mně mrzí, že se cítíš jako nýmand, pro úplnost v porovnání se mnou. Já tě jako nýmanda necítím. Možná jsi trošku nepřátelský, ale to se mi stává celkem často, někam přijedu autem a lidi už mají hotový obrázek co jsem zač. Často slýchám, že v česku se úspěch neodpouští. Myslíš, že je to pravda?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 28.10.2011 18:24, RE:
Tfun posted by:
Nutno dodat, že právě červená barva je na celém autě to nejlepší i když to je nejspíš "tunning" od výroby. Osobně bych se v rámci tunningu nejdřív zaměřil na interiér, protože ta dvoubarevná palubovka by mě spolehlivě štvala, kdykoliv bych sednul za volant. Mimochodem 1,8 20V 92kW má opravdu pevnou délku sání a mám pocit, že byl "oceněn" jako nejhorší motorizace pro Octavii I. Nahradil ho motor 2,0i 85kW tuším v roce 1999.
ahoj,muj motor ma to novejší proměnné sani,když se chce člověk svižneji svízt tak musi točit nad 3000 otáček,ale pak se motor pěkně probudí,do tech třech tisic je to taková vyhlidková jízdaale mě tento motor stačí
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 28.10.2011 19:09, RE: Řekni mi,
Pepe posted by:
Sprchu znam. Sem už viděl prospekt. Jenom jsem tak házel machry, víš? Normálně se meju pod okapem a v sudu, ale jelikož dlouho nepršelo, tak mam teď míň kamarádů... Ale zas na druhou stranu, když stojim frontu na zlevněnej bůček, tak mě hodní cizí lidé pouštějí dopředu, abych se prej nezdržoval, že oni počkaj.
1,8 benzín žere olej a nejede, 2,0 HDi si nedokážu představit. 80kW jakž takž, ale 66, to musí bejt utrpení. Před tím jsem pro staříka pořídil 2,0 benzín, ta jela slušně, ale jelikož jsem...
To ses spletl. To myslíš tu novou 1.8 řady EW. A já myslím starý (myslím) XU. Teď nevím jistě. 81Kw/85Kw. Velký rozdíl mezi motory. Litina vs hliník.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 28.10.2011 19:11, RE:
viper2 posted by:
to se nemusis bát,drží dost,je nalepený a jeste prisroubovaný
Tobě by mohli SCOOTER složit písničku. Vááájpa! Vááájpa! Vajpa the Octavia King.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 28.10.2011 20:57, RE:
Michal posted by:
No však já jsem napsal, že mně mrzí, že se cítíš jako nýmand, pro úplnost v porovnání se mnou. Já tě jako nýmanda necítím. Možná jsi trošku nepřátelský, ale to se mi stává celkem často, někam přijedu autem a lidi už mají hotový obrázek co jsem zač. Často slýchám, že v česku se úspěch neodpouští. Myslíš, že je to pravda?
Nemyslím, neb myslet znamená howno vědět. Já to vím. Jen nevím, jestli bohužel, nebo bohudík.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 28.10.2011 21:07, RE:
Michal posted by:
Pepe Pepe... David tady udělal dvoudílnou recenzi o svém korábu, jak je perfektní, pohodlný atd atd - ale to není machrování, protože ty bys třeba na takové auto měl taky. Když ale napíšu něco já, už je to machrování majetkem, navíc virtuálním. Napsal jsem o svých autech, dokonce jsem ani nenapsal konkrétní částku jako David, ale už je to problém On se o svém autě smí zmínit, já jsem za totéž odsouzen jakožto machr
Kdybych měl škodověnku s křídlem, odplivl by sis jako to udělali všichni ta...
Tak to prr.,já si neodplivuju, neb vím, že se to může otočit, a dotyčnej bude za pár let o dost dál, než jsem já. Jen jsem kroutil hlavou, že se novopečenému otci chce vyhazovat peníze za (s odpuštěním) kraviny. Samozřejmě s ohledem na jeho příjmovou stránku. A to auto ho kvalitněji a lépe nikam neodveze.
Svoje auto mám plně vybavené, dostatečně svižné, relativně ekonomické. A co je nejdůležitější - málokoho pohorší, málokdo závidí. Nikdo nemůže říct - to je socka, nebo ten už má vyděláno, tomu tu akci nedáme...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 28.10.2011 21:10, RE:
viper2 posted by:
ahoj,muj motor ma to novejší proměnné sani,když se chce člověk svižneji svízt tak musi točit nad 3000 otáček,ale pak se motor pěkně probudí,do tech třech tisic je to taková vyhlidková jízdaale mě tento motor stačí
Proměnná délka sání právě zlepšuje onu pružnost v nízkých otáčkách. Sice jsem ho neviděl, ale věřím, že je tam pevné.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 28.10.2011 21:27, RE: Řekni mi,
gablenz posted by:
To ses spletl. To myslíš tu novou 1.8 řady EW. A já myslím starý (myslím) XU. Teď nevím jistě. 81Kw/85Kw. Velký rozdíl mezi motory. Litina vs hliník.
Myslím XU, 81 kW. Do 306 dobrá, na 406 slabá. Ale nejsem vševěd. Každopádně ten dvoulitr jel dobře (starej, 97kW).
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 29.10.2011 01:17, RE:
Pavlik posted by:
Kromě dvou věcí je to co jsi napsal naprosté minimum u všeho včetně nové Thalie za 114 000,-Kč. Dobrá jsou vyhřívaná sedadla, ta mám ve dvou ze tří aut. Ale šíbr je blbost k ničemu, která jen zmenšuje místo nad hlavou. Také máš jistě slušné rádio. Možná se na to dívám špatně, neb mám o poznání modernější auta a jejich výbava je s dobou vzniku tvého vozu těžko srovnatelná - lépe vybavenou mám i nákupní tašku (Modus) a ten je také v social edition (el. všechna okna+zrcátka, klima, ESP, 6x airbag, ...
modus a tempomat?hahahaha tak to bych chtěla vidět.......
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 29.10.2011 01:20, RE:
Pavlik posted by:
Neberu ti lásku k tvému stroji, bohužel pro tebe je to (mírně řečeno) nic moc auto. Se starou Octavií 1 u které je na první pohled vidět, že je to "social edition" (černé kliky dveří odhalí i automobilový laik) prostě díru do světa neuděláš. Kola ani křídlo to nezachrání a spíše způsobí posměch nežli obdiv. Osobně bych upustil od dalšího vylepšování a radši šetřil na něco pořádného (až tahle škůdka doslouží). Alespoň nemáš, v česku tolik oblíbené, ostře červeně / zeleně natřené bubnové brzdy n...
to já měla na svým accordu natřený zadní bubny na modro,a vypadalo to fakt báječně....krásně se vyjímaly v těch litých kolech......byla to úplná voňavka.....ročník 92.....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 29.10.2011 01:23, RE:
Pavlik posted by:
Renault Modus (2005), Renault Megane grandtour (2005), Nissan x-trail (2011) - vše koupeno nové .
Renault,jako starší ojetina téměř neprodejné.......špatný kauf.....
respond
  1 ... 6 7 8




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.