0
back
 

diskuze k tématu: Módní policie TipCars.com hodnotí Octavii 1.8 20V

category of topic classification: česká vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 27.10.2011 07:32, RE:
David V posted by:
Hm, jenže pod kapotou je jen půlka motoru, a to nemá ještě dostatečný obsah ani výkon, co víc, je na špatným místě. Jediný počet pllnohodnotných míst je stejný - 2
S motorem 2,5 V6 jezdí moje žena. Ale má ho v daleko menším autě než ty)) takže bych si moc nevyskakoval...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 27.10.2011 07:33, RE:
Michal posted by:
S motorem 2,5 V6 jezdí moje žena. Ale má ho v daleko menším autě než ty)) takže bych si moc nevyskakoval...
R6
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 27.10.2011 08:08, RE:
Michal posted by:
S motorem 2,5 V6 jezdí moje žena. Ale má ho v daleko menším autě než ty)) takže bych si moc nevyskakoval...
Však si nevyskakuj.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 27.10.2011 08:52, RE:
David V posted by:
Však si nevyskakuj.
To je pravda. Na takový koráb jako máš ty /tvé vlastní slova/ si vyskakovat nemůžu
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 27.10.2011 08:53, RE:
Michal posted by:
To je pravda. Na takový koráb jako máš ty /tvé vlastní slova/ si vyskakovat nemůžu
btw. teď budou Dušičky, tak to vyjedeš, co?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 27.10.2011 08:59, RE:
Tfun posted by:
Nutno dodat, že právě červená barva je na celém autě to nejlepší i když to je nejspíš "tunning" od výroby. Osobně bych se v rámci tunningu nejdřív zaměřil na interiér, protože ta dvoubarevná palubovka by mě spolehlivě štvala, kdykoliv bych sednul za volant. Mimochodem 1,8 20V 92kW má opravdu pevnou délku sání a mám pocit, že byl "oceněn" jako nejhorší motorizace pro Octavii I. Nahradil ho motor 2,0i 85kW tuším v roce 1999.
Díky za doplnění. Rokama jsem si nebyl jist, ale vím, že to tak nějak probíhalo. V dnešní době by tahle sestava (motor, r.v., palubka) měla stát tak 2 průměrný platy...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 27.10.2011 09:01, RE:
Michal posted by:
R6
Hlavně, jestli to umí docenit.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 27.10.2011 09:22, RE:
Michal posted by:
To je pravda. Na takový koráb jako máš ty /tvé vlastní slova/ si vyskakovat nemůžu
Nevadí mi, že se mě snažíš jakkoliv setřít, ale dělej to alespoň inteligentně, ať se tomu dá zasmát, a pokudmožno do jednoho příspěvku.
A pokud se snažíš najít nějaké moje citlivé místo, tak zrovna ty s hledáním budeš mít dost práce. Ale poradím, auto to není, po přečtení mých recenzí na to musíš přijít i ty.
Člověče, měl by ses dát dohromady s Centaurem, to byl taky takovej myslitel.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 27.10.2011 09:29, RE:
David V posted by:
Nevadí mi, že se mě snažíš jakkoliv setřít, ale dělej to alespoň inteligentně, ať se tomu dá zasmát, a pokudmožno do jednoho příspěvku.
A pokud se snažíš najít nějaké moje citlivé místo, tak zrovna ty s hledáním budeš mít dost práce. Ale poradím, auto to není, po přečtení mých recenzí na to musíš přijít i ty.
Člověče, měl by ses dát dohromady s Centaurem, to byl taky takovej myslitel.
Pokud možno jsou dvě slova, ne jedno. Možná bude tvoje slabina v pravopisu
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 27.10.2011 09:45, RE:
Michal posted by:
Pokud možno jsou dvě slova, ne jedno. Možná bude tvoje slabina v pravopisu
pro "TÝPKA" - hele mám tady pro Tebe vynikající studijní materiál jedince s pošramoceným egem, který se nakonec musí chytat pravopisu, což je naprosto klasický příklad projevu při argumentačním deficitu.
Napřed ramena v podobě majetku a teď se chytá pravopisu - tomu říkám volný pád.
to Michal: Mám dnes čas pouze do oběda, pak vyrážím s rodinou na dušičky
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 27.10.2011 09:54, RE:
David V posted by:
pro "TÝPKA" - hele mám tady pro Tebe vynikající studijní materiál jedince s pošramoceným egem, který se nakonec musí chytat pravopisu, což je naprosto klasický příklad projevu při argumentačním deficitu.
Napřed ramena v podobě majetku a teď se chytá pravopisu - tomu říkám volný pád.
to Michal: Mám dnes čas pouze do oběda, pak vyrážím s rodinou na dušičky
Moc nechápu k čemu tady mám argumentovat. Napsal jsi, že má v autě půl motoru, jestli on tam má půlku a ty celý tak já tam mám dva Pošramocené ego? Řekl bych, že nashromáždit majetek, když už o něm mluvíš, vyžaduje určité schopnosti a zdá se, že ty já mám oproti tobě asi tak desetinásobné.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 27.10.2011 10:14, RE:
Pepe posted by:
Hlavně, jestli to umí docenit.
Asi ne, ale nebylo na výběr, dotyčné vozidlo se slabší motorizací neprodává. Ale líbí se jí určitě zvuk se staženou střechou a dynamika jí taky asi nevadí...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 27.10.2011 10:27, RE:
Michal posted by:
Moc nechápu k čemu tady mám argumentovat. Napsal jsi, že má v autě půl motoru, jestli on tam má půlku a ty celý tak já tam mám dva Pošramocené ego? Řekl bych, že nashromáždit majetek, když už o něm mluvíš, vyžaduje určité schopnosti a zdá se, že ty já mám oproti tobě asi tak desetinásobné.
Odpusť mou troufalost, ale já se velmi snažím ty tvoje "určité" schopnosti najít, dej mi ještě pár příspěvkama šanci, ať nezůstane jen u toho "zdá se"....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 27.10.2011 10:34, RE:
David V posted by:
Odpusť mou troufalost, ale já se velmi snažím ty tvoje "určité" schopnosti najít, dej mi ještě pár příspěvkama šanci, ať nezůstane jen u toho "zdá se"....
Já jsem ti chtěl dát příležitost, abys je mohl osobně poznat, ale tys vycouval
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 27.10.2011 10:42, RE:
Michal posted by:
Asi ne, ale nebylo na výběr, dotyčné vozidlo se slabší motorizací neprodává. Ale líbí se jí určitě zvuk se staženou střechou a dynamika jí taky asi nevadí...
Já nemyslel za volantem na silnici... No nic
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 27.10.2011 10:50, RE:
Pepe posted by:
Já nemyslel za volantem na silnici... No nic
Jo takhle... ulev si
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 27.10.2011 13:46, RE:
David V posted by:
Nevadí mi, že se mě snažíš jakkoliv setřít, ale dělej to alespoň inteligentně, ať se tomu dá zasmát, a pokudmožno do jednoho příspěvku.
A pokud se snažíš najít nějaké moje citlivé místo, tak zrovna ty s hledáním budeš mít dost práce. Ale poradím, auto to není, po přečtení mých recenzí na to musíš přijít i ty.
Člověče, měl by ses dát dohromady s Centaurem, to byl taky takovej myslitel.
Ty posero mě vůbec neber do huby,takto zamindrákovaného vola aby člověk pohledal.Ty máš hrb nebo pleš,že jse bojíš osobního setkání.Neboj já ti hubu nerozbiju i když by mě to stálo přemáhání.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 27.10.2011 19:56, RE:
Michal posted by:
Jo takhle... ulev si
Diky za radu. Měl to bejt vtip, sorry jestli jsem se dotkl nějakého intimního problému. To mě nenapadlo, asi mám štěstí, nebo jen žiju v blažené nevědomosti...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 27.10.2011 20:02, RE:
Michal posted by:
Moc nechápu k čemu tady mám argumentovat. Napsal jsi, že má v autě půl motoru, jestli on tam má půlku a ty celý tak já tam mám dva Pošramocené ego? Řekl bych, že nashromáždit majetek, když už o něm mluvíš, vyžaduje určité schopnosti a zdá se, že ty já mám oproti tobě asi tak desetinásobné.
Ono se říká: Já bych byl taky rád inteligentní, ale nechci bejt chudej...
Já osobně přímou úměru mezi majetkem a inteligencí nevidím. Skoro bych řekl, že těch "inteligentních bohatých" je méně, než "bohatejch blbů". Možná je to i tím, že ti inteligentní to o sobě zrovna moc nevyřvávaj do světa, na rozdíl od těch, kteří to psychicky neunesli...
P.S. Doufám, že tam nemám nějakou gramatickou chybu, nebo stylistickej nesmysl...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 28.10.2011 06:58, RE:
Pepe posted by:
Ono se říká: Já bych byl taky rád inteligentní, ale nechci bejt chudej...
Já osobně přímou úměru mezi majetkem a inteligencí nevidím. Skoro bych řekl, že těch "inteligentních bohatých" je méně, než "bohatejch blbů". Možná je to i tím, že ti inteligentní to o sobě zrovna moc nevyřvávaj do světa, na rozdíl od těch, kteří to psychicky neunesli...
P.S. Doufám, že tam nemám nějakou gramatickou chybu, nebo stylistickej nesmysl...
Já jsem nepsal nic o inteligenci. Já jsem psal o schopnostech, které ti umožní bejt bohatej. Tzn. nápad, kreativita, pracovitost, píle a dřina. Tím vším se dá suplovat inteligence. Když David napíše recenci o svém korábu a napíše, že stál 173 tisíc, je to naprosto normální. Kdybych ji napsal já a zmínil se, že moje auto stálo tolik co 3+1 na maloměstě, dělal bych ramena majetkem K čemu je ti inteligence, když se nedokážeš prosadit...
respond
  1 ... 5 6 7 8




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.