0
back
 

diskuze k tématu: Podvodné stáčení tachometrů - ledy se hýbou...

category of topic classification:
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 27.11.2010 07:56, RE: protaceni tachometu
Stejskal Jarda posted by:
Jo jako, co je na tom spatniho ze jo, ja tydlenc praktiki znam, autobazarnyci jsou jenom dodavatele tovaru ktery je zadan u ceskeho zakaznika jako. Kdyz chce hnup auto se 150 000km tak ho dostane jako. Je to byznys ze jo. Kto se boji at nejde do lesa ze jo.
Prosím tě, ty už radši nic nepiš. A nebo si aspň v těch dvou řádcích oprav těch 5 hrubek!


A co je na tom špatného? No právě, to že tě někdo podvádí. To je to. Na druhou stranu ale souhlasím s tím, že když někdo uvěří pohádce o olítaném služebáku s 2,0TDI z D po 3 letech s evidentně vyšším nájezdem (čemuž svědčí další indicie jako rozvalchovaný vnitřek, tlumiče ve 150.000km v háji, motor kouří jako fabrika na saze,atd.), tak ať si pak nestěžuje. Má být trochu soudný a uvažovat. Ale jsou to jen jeho peníze...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 27.11.2010 10:56, RE: Takový auto jsem koupil :-)
ivan2 posted by:
úplně s Vámi souhlasím, na silnici člověk o policii nezavadí, hlavně že jsou schovaní někde v pangrejtu za cedulí "prodej moštu" a měří rychlost na přejezdu.
Dal bych jim kamery do civilních aut a alou ne silnici. Pak by si každý rozmyslel, jestli bude předjíždět jako prase.
Bude hůř. Doma sedí stovky přijatých uchazečů stojících o práci u policie, ale zřejmě se nedočkají, protože policie nemá peníze a mít nebude. Plat policisty- řadového - je mizerný, zkušení a starší odchází a jak jsem napsal, nové nemůžou, díky zlé finanční situaci, přijmout...takže za chvíli ani nebude na koho nadávat. Líbí se mi trend naší společnosti : " Za všechno může policie ...". Kéž by ti, co tohle říkají, něco o její práci alespoň trošičku věděli. Nemluvě dále o vybavení policie, o výběrových řízeních na vybavení a pod.. Ale základ je společnost, vaše, naše, moje chování na silnici,,,policie nemůže být všude.
A stáčení km...Znám lidi, kteří po koupi chtěli sami stočit tachometr, kvůli sobě, že na ně bude rozhodně lépe působit 150tis.km než 250tis.km...co na to říct ? Někdo chce být klamán...... a žádný zákon stáčení nezabrání, i z Německa lze přivézt stočené auto, není to tak časté, ale viděl jsem.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 29.11.2010 08:56, RE: příklad
Kama posted by:
Do AAA a jiných velkých bazarů, se vozy stočené dávají majitelem....
Vážení,
kamarád prodával OI, se kterou jezdíval D a zpět. Za 3 roky nalítal 210 tkm. Jezdil ovšem z 90% dálnice, čepoval jen SHELL na kartu, auto bylo v plné palbě a v perfektním stavu. Po třech letech ji prodával. V bazarech se podívali na ujeté km a stav auta je téměř nezajímal a nabízeli směšně málo. Tak si jednou u mě u kafe postěžoval, za půllitra jsem mu nastavil drzých 70 tkm. Po dohodě s dealerem Škody (kupoval tam další auto...) "dobře" vyplněná serviska. V AAA to sežrali se vším všudy a za auto dostal o 40.000 Kč víc, než před touto kosmetickou úpravou.

Neměli šanci poznat, kolik má auto skutečně najeto. Ale toto se děje jen proto, že to naši přitroublí kupující žádají. To povědomí, že po 120.000 km se auto rozsype (viz staré škodovky) tady je stále silné a bazary se jen přizoůsobují nárokům trhu. Takže bazary jsou v tom někdy také nevinně.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 29.11.2010 21:16, RE: příklad
Marek Kundrát posted by:
Vážení,
kamarád prodával OI, se kterou jezdíval D a zpět. Za 3 roky nalítal 210 tkm. Jezdil ovšem z 90% dálnice, čepoval jen SHELL na kartu, auto bylo v plné palbě a v perfektním stavu. Po třech letech ji prodával. V bazarech se podívali na ujeté km a stav auta je téměř nezajímal a nabízeli směšně málo. Tak si jednou u mě u kafe postěžoval, za půllitra jsem mu nastavil drzých 70 tkm. Po dohodě s dealerem Škody (kupoval tam další auto...) "dobře" vyplněná serviska. V AAA to sežrali se vším všudy...
"Neměli šanci to poznat" - stačilo zavolat do Škodovky. Jinak jste pane Kundráte spíš Kunda. Někoho jste okradl a podvedl. Jak se Vám s tím spí?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 30.11.2010 11:16, RE: protaceni tachometu
Zdeny60 posted by:
Prosím tě, ty už radši nic nepiš. A nebo si aspň v těch dvou řádcích oprav těch 5 hrubek!


A co je na tom špatného? No právě, to že tě někdo podvádí. To je to. Na druhou stranu ale souhlasím s tím, že když někdo uvěří pohádce o olítaném služebáku s 2,0TDI z D po 3 letech s evidentně vyšším nájezdem (čemuž svědčí další indicie jako rozvalchovaný vnitřek, tlumiče ve 150.000km v háji, motor kouří jako fabrika na saze,atd.), tak ať si pak nestěžuje. Má být trochu soudný a uvažovat. Ale jsou to jen jeho peníze...
proto sem si pořídil software a u některých vozů ze dá stav km zjistit i když je tachometr stočený, co jsem hledal auto pro sebe či pro známé tak je to vždy maratona na měsíc něco slušného najít, nestočené jsou tak 3 auta z 10 a když jsem si ještě k tomuto softwaru pořídil měřič laku dostal jsme vztek a koupit bazarové v ČR snad nejde nic :( už sem pochopil lidi co si radši koupí auto nové.. škoda že nejsem trtdlo jako třičtvrtě národa a nechci jezdit z 1.2HTP a tak si auto z vyšší třídy musím kupovat ojeté
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 30.11.2010 11:16, RE: jen bych to trochu upřesnil ANO ANO
Kama posted by:
Nejlepší je na AAAauto. GARANCE CEBIA ..... LooooL
jak to s tou Cebií je? sem koukal že to píšou u každého auta. ověřujou to? nebo je to habaďura?
respond
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.