0
back
 

diskuze k tématu: Opel Astra Bertone Edition

category of topic classification: německá vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 10.05.2007 17:35, RE: pro blbečka
cruise posted by:
DRAHÝ ZLODĚJI NICKŮ !!! Právě jsem požádal redakci, aby zablokovala tvojí IP adresu a hlavně aby jí zveřejnila. Věř tomu, že se dá díky ní zjistit, kdo jsi. Tak aby ses někdy nedivil. Machrovat anonymě přes internet ti jde viď? Ale z očí do očí, to už by si měl bobky viď šašku?
Nejsem si uplne jisty zda odhaleni IP adresy pomuze. Co kdyz je to pocitacovy maniak a veskery cas travi v nejake internetove kavarne...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 10.05.2007 22:00, RE: pro blbečka
cruise posted by:
DRAHÝ ZLODĚJI NICKŮ !!! Právě jsem požádal redakci, aby zablokovala tvojí IP adresu a hlavně aby jí zveřejnila. Věř tomu, že se dá díky ní zjistit, kdo jsi. Tak aby ses někdy nedivil. Machrovat anonymě přes internet ti jde viď? Ale z očí do očí, to už by si měl bobky viď šašku?
Nikomu tu nedoslo, ze tech zlodeju nicku je vic a maj srandu z "lidi" jako mufik, logins, cruise... ? :O)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 10.05.2007 22:04, RE: pro blbečka
cruise posted by:
DRAHÝ ZLODĚJI NICKŮ !!! Právě jsem požádal redakci, aby zablokovala tvojí IP adresu a hlavně aby jí zveřejnila. Věř tomu, že se dá díky ní zjistit, kdo jsi. Tak aby ses někdy nedivil. Machrovat anonymě přes internet ti jde viď? Ale z očí do očí, to už by si měl bobky viď šašku?
jsem homosexuál...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 10.05.2007 22:27, RE: pro blbečka
Radek posted by:
Nejsem si uplne jisty zda odhaleni IP adresy pomuze. Co kdyz je to pocitacovy maniak a veskery cas travi v nejake internetove kavarne...
No, kavarna by odpovidala, nema na auto ani na pocitac....natoz platit pausal za net.)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 10.05.2007 22:36, RE: pro mé hezké já
David_Logins posted by:
No, kavarna by odpovidala, nema na auto ani na pocitac....natoz platit pausal za net.)
To jsem rad, ze je tu nas homosexualu vic....
respond
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.