0
back
 

diskuze k tématu: Opel Astra Bertone Edition

category of topic classification: německá vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 09.05.2007 14:29, RE: Hurá
cruise. posted by:
Nerozumím tomu druhému... jsem prostě jen obyčejný přispěvatel s přezdívkou cruise. no a co ??? jsem původní cruise, ted bohužel s tečkou, když mi někdo zabral můj nick.
jasně...jsi původní cruise...původní asi tak 3 dny ty šašku...no neboj...ono se to brzy vyřeší...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 09.05.2007 16:33, RE: Hurá
cruise posted by:
jasně...jsi původní cruise...původní asi tak 3 dny ty šašku...no neboj...ono se to brzy vyřeší...
lolec cruise ty si jedly pako
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 09.05.2007 16:49, RE: Hurá, cruise
anonym posted by:
lolec cruise ty si jedly pako
zdar, doufám, že jste pochopili, že tohle je teprve můj první příspěvěk.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 09.05.2007 16:50, zkouška registrace
zkouška
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 09.05.2007 17:02, redakce a zigi
Díky za registraci a co se týká dalšího vývoje je evidentní, že díky frekvenci Opelů v testech a recenzích nám Zigi pěkně zpychne. Asi by to chtělo velkolepé velebení koncernového vozu. Jakéhokoli. Nejlépe Škoda Fábia Junior s tím super srdcem 1,0l.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 09.05.2007 17:05, RE: zkouška registrace
edmund posted by:
zkouška
jak to tady pročítám jsem rád, že nejsem natolik věrný přispívatel, abych zajímal toho pacienta.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 09.05.2007 17:12, dgfd
už snad bude klid...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 09.05.2007 18:23,
Zkouška registrace........)....moc hezké autí,ale ještě víc se mě líbí jako TwinTop.... to je těžká machrovinka
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 09.05.2007 19:45, RE: bez předmětu
dattlik posted by:
Zkouška registrace........)....moc hezké autí,ale ještě víc se mě líbí jako TwinTop.... to je těžká machrovinka
Souhlasím s Vámi. Moc hezké auto. Zejména s motorem 2,0 turbo, ani nemusí být Twin Top, prostě krása. Pohledné kupé a jedno z nejhezčích aut se značkou Opel (vlastně nejhezčí spolu se Speedsterem).
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 09.05.2007 19:51, zkouška
Jen zkouším, jestli jsem se dobře zaregistroval. Jinak Oplích moc hezký, těm vůlím, které nejsou při 200 000km - nevěřím.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 09.05.2007 19:52, RE: hmmmm
mufik.zigi posted by:
Jestliže po výměně výfuku klesla spotřeba tak klesl taky výkon.
Kdepak. Jde o sportovní výfuk Remus s dvojitou škrtící klapkou a posílením výkonu(dle výrobce!) o 5KW.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 09.05.2007 19:56, RE: žádná vůle.....?
Tomáš posted by:
Nechci být rejpal, ale buď se pan Richard špatně vyjádřil......ale aby auto nemělo po cca 200 000km žádnou vůli obzvláště v čepech.........tomu se nedá věřit !!!! Ale nespíš půjde o omyl........
Pozor.Tohle vyjádření mám přímo od servisu !!! Jinak jsem pravidelně každých 80.000 měnil tlumiče-typ Sachs Sportivo s funkcí auto shock absorbing(není standardem Oplu !!!). I přes vyšší cenu jsou perfektní.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 09.05.2007 19:56, Daviid
Nevím co je na tom divného, že čepy vydrží 200tis, já měl na kadetu 230tis. původní a teprve začly klepat, tak jsem koupil z druhovýroby a po půl roce začaly vrzat a bouchat, tak jsem koupil orig. a byl klid. Na vectře B mi vydržely 130tis, záleží jak a hlavně kde se jezdí
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 09.05.2007 21:28, ja nic...
skuska registracie...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 09.05.2007 21:58, Krasny auto
bubu posted by:
skuska registracie...
nevim nevim, uvazuju o aute (nekteri me dobre znaji ze dlouho)...nemit ta stra tak obycejnou palubku jdu do ni
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 09.05.2007 22:28, RE: Krasny auto
David_Logins posted by:
nevim nevim, uvazuju o aute (nekteri me dobre znaji ze dlouho)...nemit ta stra tak obycejnou palubku jdu do ni
Ja nemit zigiho, jdu do tebe, loginsi...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 09.05.2007 22:31, RE: Krasny auto
mufik.martin_ posted by:
Ja nemit zigiho, jdu do tebe, loginsi...
mufiku, pojd radsi do me, byl jsem na miss, nez me preoperovali na kluka, jsem sexy a mam tečku za nickem.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 09.05.2007 23:00, RE: bez předmětu
i posted by:
Souhlasím s Vámi. Moc hezké auto. Zejména s motorem 2,0 turbo, ani nemusí být Twin Top, prostě krása. Pohledné kupé a jedno z nejhezčích aut se značkou Opel (vlastně nejhezčí spolu se Speedsterem).
Jo 2.0 Turbo od Opla byl opravdu prakticky motor. Pamatuji si, ze v dobe, kdy u nas byly Astra Coupe 2.0t nejpopularnejsi (tj. jezdilo jich par desitek), tak cesky Opel mel pekne dlouhe poradniky na dodavky nahradnich turb, protoze byly tak osizene, ze se s prominutim sraly takovym tempem, ze fabrika nestihala chrlit nahradni. Znal jsem manika co na nej cekal asi ctyri mesice, pak auto opravil a okamzite slo z domu.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 09.05.2007 23:19, RE: Krasny auto, cruise
cruise. posted by:
mufiku, pojd radsi do me, byl jsem na miss, nez me preoperovali na kluka, jsem sexy a mam tečku za nickem.
A já půjdu do Loginse, fajnovej klučina ten David.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 10.05.2007 10:14, pro blbečka
anonym posted by:
A já půjdu do Loginse, fajnovej klučina ten David.
DRAHÝ ZLODĚJI NICKŮ !!! Právě jsem požádal redakci, aby zablokovala tvojí IP adresu a hlavně aby jí zveřejnila. Věř tomu, že se dá díky ní zjistit, kdo jsi. Tak aby ses někdy nedivil. Machrovat anonymě přes internet ti jde viď? Ale z očí do očí, to už by si měl bobky viď šašku?
respond
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.