0
back
 

diskuze k tématu: Volkswagen Golf III - jak jezdí s motorem 1,9D?

category of topic classification: německá vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 16.09.2008 23:07, Das Auto
Kdo jednou zkusil, verny zustane. Volkswagen forever.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 16.09.2008 23:17, RE: Das Auto
anonym posted by:
Kdo jednou zkusil, verny zustane. Volkswagen forever.
Volks Wagen forever (alespoň do doby, než jsem se svezla s vozem jiné značky)
Kylile
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 08:18, RE: Das Auto
anonym posted by:
Volks Wagen forever (alespoň do doby, než jsem se svezla s vozem jiné značky)
Kylile
Citroën C5 forever.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 08:19, Něco tu nehraje
Majitelovi je 24 let a Golfíka užívá 6 let, tedy od 18 ti kdy udělal zřejmě papíry. Jenže kdy tedy jezdil s tou Felicií???
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 08:25, RE: Notokoukam
anonym posted by:
Autor pise, ze rocne da na opravy cca 10 k Kc a pochvaluje si spolehlivost. Inu, ja dal za 10 let na opravy posmivaneho japonce dohromady cca 2 k Kc (1x baterie(po 10 letech) + 2 zarovky). Pokud prictu 1x desticky, tak je treba 1 k Kc pridat. Gumy samozrejme taky, ale to autor pocita vedle. Najeto 150 k km. Halt, japonec na konec.
A nikdy se Ti nic nevysralo? To bych teda chtěl vidět.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 08:46, RE: Sešrotovat?
i posted by:
Tak se podívejte na nájezdy u Hond Civik Vti a Type R. Stačí zajet na mobile.de a oči Vám budou přecházet kolik toho vysokootáčkový Japonec zvládne.
PS: zrovna 1,6 55 kw a 2,0 85 kw (ten byl z Fabie stažen kvůli problémům s přehříváním) nelze s podobnými motory srovnávat je to jako kdybyste tvrdil, že vytáčené připojení je lepší než optická vlákna a 1,9 D??? Ano to je nesmrtelný motor s nízkou (většinou) spotřebou a taky zrychlením 0 - 100 km/h ve Fabii 18,6 s. Skvost.
Zadny 1,6 55kW ve Fabii nikdy nebyl ... leda 1,4 16V (55kW) a ten zase nebyval ve starem Golfu. Placate nesmysly.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 12:03, RE: Něco tu nehraje
anonym posted by:
Majitelovi je 24 let a Golfíka užívá 6 let, tedy od 18 ti kdy udělal zřejmě papíry. Jenže kdy tedy jezdil s tou Felicií???
Předtim než měl papíry.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 12:03, RE: Das Auto
anonym posted by:
Kdo jednou zkusil, verny zustane. Volkswagen forever.
Na ja!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 12:32, RE: Das Auto
Muroň posted by:
Na ja!
No ale já měla už hodně jiných vozů než jen Citroën! Ale nezastírám, že ve věku kdy "mládí odešlo a do důchodu daleko" mi "uvolněný" styl Citroënů vyhovuje.
Trochu paradoxem je, že k Citroën mne před lety dovedl skoro pravý opak, ostrý sportovní hatchback. No osud miluje černý humor, to už jsem si všimla...
Kylie
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 14:37, PRO KELIE
Muroň posted by:
Předtim než měl papíry.
''televize cca 15let atp. jsou již také "morálně" zastaralé''

Dobrý den, paní, dámo, slečno Kylie, dovolím si s Váma nesouhlasit ohledně téhle věty. Vlastním televizi SHARP z roku (1993-94) a jsem naprosto uchvácen jejím obrazem. Možná se mi budete smát ale ja mluvím o své zkušenosti s LCD a Plazmou do cca 30tis. Ten obraz je na SHARPCE je neskutečne čisty a neškubese jak jako u LC. Signál je přes DVB-T-S (MPEG-2).

P:S: nemyslyte si že vrátit se do této (TUNEL) země byl Vás životní omyl?

Přeji přijemny´den všem s pozdravem SPUTNIK.

respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 14:39, RE: PRO KELIE
anonym posted by:
''televize cca 15let atp. jsou již také "morálně" zastaralé''

Dobrý den, paní, dámo, slečno Kylie, dovolím si s Váma nesouhlasit ohledně téhle věty. Vlastním televizi SHARP z roku (1993-94) a jsem naprosto uchvácen jejím obrazem. Možná se mi budete smát ale ja mluvím o své zkušenosti s LCD a Plazmou do cca 30tis. Ten obraz je na SHARPCE je neskutečne čisty a neškubese jak jako u LC. Signál je přes DVB-T-S (MPEG-2).

P:S: nemyslyte si že vrátit se do této (TUNEL) země byl Vás životní omyl?

P...
Taky máme v ložnici Šarpku a koukám se na ni na ligu mistrů, protože mám radši její obraz! Je to něco jako 1,9 Tdi 66 KW s rotačním čerpadlem.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 14:47, RE: PRO KELIE
Muroň posted by:
Taky máme v ložnici Šarpku a koukám se na ni na ligu mistrů, protože mám radši její obraz! Je to něco jako 1,9 Tdi 66 KW s rotačním čerpadlem.
Lepši volba by byla 1.9 TDi 81KW,

*SPUTNIK*
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 15:15, RE: PRO KELIE
anonym posted by:
Lepši volba by byla 1.9 TDi 81KW,

*SPUTNIK*
Má vyšší výkon i krouťák, ale zas hrozí zatuhlé lopatky turba.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 15:32, RE: PRO KELIE
Muroň posted by:
Má vyšší výkon i krouťák, ale zas hrozí zatuhlé lopatky turba.
To máš pravdu, ale co máš dnes stoprocentní že? Technika je jako člověk vždy se jednou něco pokazí.

*SPUTNIK*
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 15:50, Pro SPUTNIKa
anonym posted by:
''televize cca 15let atp. jsou již také "morálně" zastaralé''

Dobrý den, paní, dámo, slečno Kylie, dovolím si s Váma nesouhlasit ohledně téhle věty. Vlastním televizi SHARP z roku (1993-94) a jsem naprosto uchvácen jejím obrazem. Možná se mi budete smát ale ja mluvím o své zkušenosti s LCD a Plazmou do cca 30tis. Ten obraz je na SHARPCE je neskutečne čisty a neškubese jak jako u LC. Signál je přes DVB-T-S (MPEG-2).

P:S: nemyslyte si že vrátit se do této (TUNEL) země byl Vás životní omyl?

P...
Nejsem pedant, ale Kylie prosím. Ano, jak jsme se nedávno s jedním naším známým (který odtud kdysi utekl do Austrálie) bavili, také nečekal, že to bude až takovéhle (zpočátku vládlo v zahraničí z pádu komunismu opravdu nehrané nadšení, již po roce dvou se v obchodech objevili cedulky: CESI NEKRADTE!). Tedy on už prchal zpět, ale při mezipřistání v Hong Kong ho zastihl telefonát té oné, co se tu s ní seznámil a .... Takže NElituje (i když brblá). No a mě se vlastně stalo něco podobného, jednoho dne se setmělo a ve dveřích stála "výplň" .... to bylo asi před 15 lety a zatím nelituji... (i když také "brblám").
PS: Dáte-li na postřeh "pozorovatele zvenku", v devadesátých letech to tu bývalo (výrazně!) lepší a "nadějnější", někde "cestou" se stala chyba a mohu-li posoudit, dnes je mnohem více "blbá nálada", než za minulého hradního pána
PS: S tou TV máte pravdu jen částečně (Buřtík říká, že 15ti leté kondenzátory a další součástky vám to již brzy "vysvětlí"). Asi by bylo vhodno do ceny započítat inflaci a všimla jsem si, že některé kvalitní výrobky i v tomto oboru z českého trhu "najednou" zmizely a českým obchodů zcela dominují levné výrobky LG a Samsung (zkuste si uvědomit jaká nabídka byla ještě před nějakým rokem např. v Datart a co tam nabízejí dnes - to ne já, to vzkazuje Buřtík). Dalším velkým problémem je reálná kvalita českého vysílání (trochu paradoxně NEkvalitu lépe skryjí staré skleněné obrazovky, než LDC či plasma s vysokým rozlišením). Opačně to je, když si pustíte film z Blu-ray (teď jste si ale povídal spíš s Buřtíkem, než se mnou).
Pěkný den Kylie
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 15:54, Kylie (s Y)
anonym posted by:
To máš pravdu, ale co máš dnes stoprocentní že? Technika je jako člověk vždy se jednou něco pokazí.

*SPUTNIK*
Já vím, že se vám to nechce přiznat (Sputniku a Muroni - neříkám Rudlíku, to by Sputnik nepochopil), ale dnes už je nejlepší common rail a kdyby lidé na MNE dali a jen 2.2 HDi si kupovali - Moooooc spokojeni by byli...
Kylie
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 17:05, RE: Kylie (s Y)
anonym posted by:
Já vím, že se vám to nechce přiznat (Sputniku a Muroni - neříkám Rudlíku, to by Sputnik nepochopil), ale dnes už je nejlepší common rail a kdyby lidé na MNE dali a jen 2.2 HDi si kupovali - Moooooc spokojeni by byli...
Kylie
''kdo nepochoíi jednou zcela pochopí'' To řek nějaký klasik už si nevzpomenu. Ano technologie vstřikování paliva common rail kterou využívají francouské značky je velice propracovana jsou na ni velmi přiznivé ohlasy.

*SPUTNIK*
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 17:38, RE: Pro SPUTNIKa
anonym posted by:
Nejsem pedant, ale Kylie prosím. Ano, jak jsme se nedávno s jedním naším známým (který odtud kdysi utekl do Austrálie) bavili, také nečekal, že to bude až takovéhle (zpočátku vládlo v zahraničí z pádu komunismu opravdu nehrané nadšení, již po roce dvou se v obchodech objevili cedulky: CESI NEKRADTE!). Tedy on už prchal zpět, ale při mezipřistání v Hong Kong ho zastihl telefonát té oné, co se tu s ní seznámil a .... Takže NElituje (i když brblá). No a mě se vlastně stalo něco podobné...
Tak za prvé bych se chtěl omluvit za ten nick. Kdyź už jsem o toho tématu emigrace z vlastní zkušenosti stalose to v rodině. Z otcovi strany emigrovali rodina do usa a nemcecka a jsou tam dodnses z jejich vyjádření plyne že by se do toho ''Bo*delu* uz nevracelí. Já jim to osobně neberu je to jejich názor který v některých situacích zdílím s nimi. Podotýkma že se nezastávm komunistu kteři naši rodinu připravily o obchod atd. Jenomže dnešní pakaš tím myslím období od 1989-2008 je překonala. Dost bylo politiky.

Tak a k těm moderním televizím LCD vs Pla(z/s)ma. Sam osobně jak jiź jsem napsal vlastním CRT SHARP ( ještě madi in Japan) a jsem s nim nadmíru spokojen u toho vyrobku je jistota kvality co se u nekterých značek říct nedá. Sám vlastním i LCD proto můžu porovnávat a popravdě s toho lcd nejsem nadčený (6ms+pozorovací úhel+spoťreba) to jistí. Plasma je jiná káva ale né každy ma na top znacku ''pioneer''. Sám osobně příjímám signál ze setelitu takźe o kvalitu signálu mám postaráno. A k FULL HD 1080P a Blu-rey to je bez komentaře. Ale budoucnsot jistí technologie OLED. Jestě musí zapracovat na životnosti. Ale to už je hudba budoucnosti.

*SPUTNIK*
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 17.09.2008 19:13, RE: Pro SPUTNIKa
anonym posted by:
Tak za prvé bych se chtěl omluvit za ten nick. Kdyź už jsem o toho tématu emigrace z vlastní zkušenosti stalose to v rodině. Z otcovi strany emigrovali rodina do usa a nemcecka a jsou tam dodnses z jejich vyjádření plyne že by se do toho ''Bo*delu* uz nevracelí. Já jim to osobně neberu je to jejich názor který v některých situacích zdílím s nimi. Podotýkma že se nezastávm komunistu kteři naši rodinu připravily o obchod atd. Jenomže dnešní pakaš tím myslím období od 1989-2008 je překonala. Dost ...
Můj Buřtík oceňuje váš přehled! Ano když plasma tak Pioneer (prý už i Pioneer na LCD přechází!!!) a OLED je budoucnost! Zrovna tak se shodneme na common rail, vím že s motorem 2.2 HDi (starším i novým Biturbo) trochu otravuji, ale je to určitě nejpodceňovanější motor na českém trhu.
PS: I v politice se víceméně shodneme, "dnešní" papaláš má jen "větší" možnosti. Lidé tady zatím "neumí" NEzvolit!
Kylie
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 18.09.2008 01:08, RE: Pro SPUTNIKa
anonym posted by:
Můj Buřtík oceňuje váš přehled! Ano když plasma tak Pioneer (prý už i Pioneer na LCD přechází!!!) a OLED je budoucnost! Zrovna tak se shodneme na common rail, vím že s motorem 2.2 HDi (starším i novým Biturbo) trochu otravuji, ale je to určitě nejpodceňovanější motor na českém trhu.
PS: I v politice se víceméně shodneme, "dnešní" papaláš má jen "větší" možnosti. Lidé tady zatím "neumí" NEzvolit!
Kylie
Ja až nemožné načem se zhodnem. Škoda že není v mém okolí více všeznalích žen. Asi nemá na to jediné štěstí. I tak děkuji za včerejši pokec.
*SPUTNIK*
respond
  1 ... 4 5 6




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.