0
back
 

diskuze k tématu: Nový Superb pořídíte za 619 900 korun - ovšem s motorem 1,4

category of topic classification: česká vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 06.03.2008 17:26, RE: K.NDO!
anonym posted by:
Kdyby ta tisková zpráva zněla-nový Superb bude mít základní motor s 92 kW,max rychlost 200km/h,zrychlení z 0 na 100 za 10s a nemluvilo se v ní o objemu,tak by většina lidí řekla-ano,na základní motor-dostačující.Dobrý začátek. Ale takhle se tu ozývá plno truhlíků,co motorům vůbec nerozumí a tvrdí,že je to málo,že motor bude utahaný a podobný nesmysly. Takový lidi jsou podle mě úplně mimo.
Nó a vo to ty k.undo de! Kw jako havodo s motoru na tříkolky. To chvi vidět takovej hrkač po najetým kilu. A spotřeba? Boha já osobně jezdím fpoho se "slavným a spořivým HTP" +-9/kilo. A levněji to prostě při denním ježdění neumím. Zavazet to bue stejně jako burani, co vyjedou se svoji nalešťenou filckou, s platem vajec a kloboukem vzadu na platu. Nesnáším takovýto usraný auta. Bohužel, jedním znich každej den njezdím hafo kilců.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 07.03.2008 00:30, RE: to sou hlavy v tý mladý boleslavi
anonym posted by:
Takový výkřik do tmy bez jedináho podkladu je jako nulová informace.A taky dost svědčí o hodně nízkém IQ.Když chceš něco tvrdit,použij rozumové argumenty.Jestli teda nějaké máš ... )
nechápu proč tolik čechů stále kupuje tyhle rádoby "české" auta, kdy už lidem dojde, že škodovka je drahá, a to je fakt a ne muj nazor, měl jsem možnost testovat téměř všechny auta, od francouzů, italů, němců, či japonců...a kdo bude vždycky nejlepší??Japonci, boudou vždycky napřed....takže pro všechny!!Kupujte auta, a ne škodovky!!
dukaz za všechny:Honda S2000 r.v.2000 2.0benzin bez turba!! 240PS, spotřeba?kolem 8litrů, kolik bude mít tahle 1.4?těžko soudit, možná jen odhadnout...7-8l..
Problém je v tom, že ve škodovce věděj, co lidi chtěj, hlavně češi, takže dělja auta, který si všichni koupěj, za jakýkoliv peníze a to bude trvat do tý doby, než na to sami lidi přijdou, ale obávám se, že to potrvá hodně dlouho....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 08.03.2008 09:26, RE: to sou hlavy v tý mladý boleslavi
anonym posted by:
nechápu proč tolik čechů stále kupuje tyhle rádoby "české" auta, kdy už lidem dojde, že škodovka je drahá, a to je fakt a ne muj nazor, měl jsem možnost testovat téměř všechny auta, od francouzů, italů, němců, či japonců...a kdo bude vždycky nejlepší??Japonci, boudou vždycky napřed....takže pro všechny!!Kupujte auta, a ne škodovky!!
dukaz za všechny:Honda S2000 r.v.2000 2.0benzin bez turba!! 240PS, spotřeba?kolem 8litrů, kolik bude mít tahle 1.4?těžko soudit, možná jen odhadnout...7-8l..
Problém...
Oficiální dokument říká tuto spotřebu : 8,6-město , 5,5 mimo město, 6,6 kombinovaná - pokud beru v potaz, že je třeba ke každé hodnotě přidat 1,0 aby odpovídala skutečnosti, tak mi 6,5 mimo město nepřijde tak moc. Spíš bych řekl málo - vzhledem k HTP.
Teda nevím, ale já jezdím se služebním HTP max do 7,2 na 100.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 09.03.2008 09:31, Supereb
Je to pěkné auto.Výkon zcela postačí,nevím jaká bude spotřeba.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 12.03.2008 21:04, RE: Vykon nebude az takovy problem
mikes posted by:
Ty jses klasicky pripad, auto jsi nevidel, nesedel v nem, nejel v nem, ale vsechno vis a vsechno znas, cim to asi bude...
přesně tak. Nezná a soudí.
VK
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 23.03.2008 14:28, Doufám, že bude v nabídce...
...i 1.2 HTP/40 kW!!!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 02.05.2008 16:46, zkušenost
včera jsem měl možnost vyzkoušet 1,4/92kW a nestačil se divit. Trasa 100km zatíženo 5 dospělími lidmi, spotřeba 8,5litru a dynamika auta bezvadná (asi i vzhledem k použití 2x turbo). Čekal jsem, že škodovka nedá pod kapotu žádný umíráček, ale že to pojede takhle dobře jsem fakt nečekal !!!!! To by mě zajímalo kolik lidí, kteří píšou diskuzi k tomuhle článku s tím motorem jelo....
respond
  1 ... 5 6 7




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.