0
back
 

diskuze k tématu: Módní policie TipCars.com hodnotí Octavii 1.8 20V

category of topic classification: česká vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 25.10.2011 15:10, Raději funkční tuning nežli designový
-No popravdě, kola nevypadaj zase špatně jak tu někteří píší.
-Menší průměr ráfků chápu-má malé dítě a nechce z něj vytřesat duši.Už tak mi přijde podvozek u všech Octavií tvrdý na nerovnostech a přitom se docela hodně naklání v zatáčkách.Tak aspoň tu tvrdost trochu odstranil.
-dozadu bych křídlo nedával přijde mi, že kdyby bylo funkční, tak musí ještě zhoršit už tak né zrovna ideální jízdní valstnosti OI. Spíše by to chtělo přítlak napředek-tedy nějaký sportovnější nárazník s náběhy.
-Nechápu, jak tu píší, že to má slabý motor.
pro rodinné využití je 1,8 s turbem u OI co do výkonu dostačující motor. Z 0na 100 to má myslím okolo 8-9s což na rodinné auto stačí.
-Spíše by to u tohoto auta asi chtělo jiné odpružení a tlumiče.
-Popravdě jako otec rodiny s malým dítětem bych se vykašlal na tuning OI a uspořené peníze šetřil na novější bezpečnější auto.OI co se týká bezpečnosti je na tom dost špatně(ostatně všechny O na tom nejsou zrovna nejlépe).

Nicméně osobní jedinečný přístup v rámci řadící páky se cení-především proto, že je to ruční práce a né koupený šmejd na tržnici.

To je můj osobní nároz jakožto automobilového amatéra.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 25.10.2011 15:35, RE: Řekni mi,
Pepe posted by:
Já do toho gáblíku jdu. P 406 2,2HDi, provoz 04/2004. Podotýkám, že se pýchou nedmu, jen neberu auto jako vizitku. Napiš mi, kdo jsem, pak připoj, čím jezdíš ty, a jak se vidíš. Mě osobně to zajímá.
Zkusím za Gablenze:
Jsi Pepe. Jezdím Mondeem a nevidím se, neboť mám zrcátka nasměrovaná, abych viděl dozadu. Stačí takto?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 25.10.2011 16:24, RE:
Michal posted by:
Ty jsi z Brna, že? Můžeme se potkat, vezmu ti faktury a pak mi řekneš, jestli jsem lhal nebo ne. Pavlík napsal, že má Viper sociální auto atd atd atd. To mi přijde jako povyšování. Nebo ne? Když řeknu, že jezdíš vylítaným Fordem, v jakém vozí zedníci materiál na stavbu, budeš to brát jako můj názor? nebo to bude povyšování?
Hele, teď mělo následovat "Víš kdo já jsem?" (Je teda pravda, faktury jsou originální ty jsem ještě nikde v péroměřících komentářích nečetl....)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 25.10.2011 16:27, RE: Řekni mi,
David V posted by:
Zkusím za Gablenze:
Jsi Pepe. Jezdím Mondeem a nevidím se, neboť mám zrcátka nasměrovaná, abych viděl dozadu. Stačí takto?
Gablenz jezdí Alfou a je tuším z Karvinné. Můj tip je, že robí na šachtě.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 25.10.2011 16:42, RE: Řekni mi,
gablenz posted by:
čím jezdíš a já ti řeknu, kdo jsi... A borec z Vyšných Vlkodlaků s hodně lacině otuněnou lidovkou mi nevychází moc dobře... Už se stačí podívat jenom na tvůj sloh. Hlavně se nerozbreč, že se nikomu tvoje Šáde v Tuzingu nelíbí...
Ha někdo s křišťálovou koulí
Jezdím fáčkem fkorozi, model 93 silvrlajn fplné palbě na liťákách s mlhofkama. Vše ve standardu akorát ho jednou za čas mám rozdělanýho po celé dílně a pracky od šmíru až k hubě. Tak schválně
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 25.10.2011 17:04, RE:
typek posted by:
Hele, teď mělo následovat "Víš kdo já jsem?" (Je teda pravda, faktury jsou originální ty jsem ještě nikde v péroměřících komentářích nečetl....)
Nevím kdo seš. Klidně to napiš
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 25.10.2011 17:08, RE:
David V posted by:
Tak ještě jednou a po lopatě:
Nemáš vozový park v hodnotě trojnásobku Pavlíkova.
A tuto lživou informaci jsi použil, abys svému argumentu přidal na vážnosti.
Vážně to bylo tak nesrozumitelné?
PS: Nevšiml jsem si, že by se Pavlík povyšoval tím, že napsal svůj názor.
Ale ale, doposud jsem si myslel že to máš v hlavě srovnaný, teď Ti mohu říci že si lžeš do vlastní kapsy a není to hezké počteníčko. Raději si pořiď spojler na xicht by měla větší přítlak, a ještě jeden na psyché by byla ve vyšších rychlostech ovladatelnější.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 25.10.2011 17:13, RE:
Michal posted by:
Vidíš, já mám vozový park za skoro třikrát tolik, ale nikdy bych se nad nikoho nepovyšoval, tak jako to děláš ty...
V čem se povyšuji - Octavia 1 ve verzi "social edition" (to je v nejlevnější verzi) je jednoduše staré auto se kterým nikde moc parády neudělá ani po tomto tuningu - to je prostý fakt. Moje auta nejsou nic moc (renaulty), ale pořád jsou světelné roky jinde jak technicky tak výbavou - to jsem také napsal. Čím jezdím jsem koneckonců psal jako odpověď na tvůj dotaz. A že si z Vipera dělám šoufky - vždyť k tomu přímo vybízí. Ale jsem rád že si zloději přečtou (a podle IP adresy zjistí) kde že to v Brně stojí pěkný a drahý vozový park
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 25.10.2011 18:05, RE: Řekni mi,
Pepe posted by:
Já do toho gáblíku jdu. P 406 2,2HDi, provoz 04/2004. Podotýkám, že se pýchou nedmu, jen neberu auto jako vizitku. Napiš mi, kdo jsem, pak připoj, čím jezdíš ty, a jak se vidíš. Mě osobně to zajímá.
Milý Pepe, sice máš přezdívku jako jméno nekvalitních kondomů z Číny (Pepe the Lover), ale auto máš slušné. Vice než slušné. Zrovna 406 obdivuju. A to už je na takovou ku*vu jako jsem já, co říct. Složitá podvozek, slušné motory, zvláště ta benzínová 2.2... Velmi dobré. Já měl kdysi taky 406 sedan a vzpomínám. Takže asi nebudeš úplné hovado. Bylo to jedno z nejlepších aut... A 407 šla ještě dál.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 25.10.2011 18:05, RE: Řekni mi,
Pepe posted by:
Já do toho gáblíku jdu. P 406 2,2HDi, provoz 04/2004. Podotýkám, že se pýchou nedmu, jen neberu auto jako vizitku. Napiš mi, kdo jsem, pak připoj, čím jezdíš ty, a jak se vidíš. Mě osobně to zajímá.
Ještě doplním, že je to na hlínách, v metle, kombajn a s foliema na oknech - teda kromě toho čelního. Jo a bydlim na vesnici jménem Plzeň....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 25.10.2011 18:07, RE:
Pavlik posted by:
V čem se povyšuji - Octavia 1 ve verzi "social edition" (to je v nejlevnější verzi) je jednoduše staré auto se kterým nikde moc parády neudělá ani po tomto tuningu - to je prostý fakt. Moje auta nejsou nic moc (renaulty), ale pořád jsou světelné roky jinde jak technicky tak výbavou - to jsem také napsal. Čím jezdím jsem koneckonců psal jako odpověď na tvůj dotaz. A že si z Vipera dělám šoufky - vždyť k tomu přímo vybízí. Ale jsem rád že si zloději přečtou (a podle IP adresy zjistí) kde že to v B...
Vidím, že jsi IT expert, jaký se hned tak nevidí úplně jsi mně vyděsil!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 25.10.2011 18:07, RE: Řekni mi,
gablenz posted by:
Milý Pepe, sice máš přezdívku jako jméno nekvalitních kondomů z Číny (Pepe the Lover), ale auto máš slušné. Vice než slušné. Zrovna 406 obdivuju. A to už je na takovou ku*vu jako jsem já, co říct. Složitá podvozek, slušné motory, zvláště ta benzínová 2.2... Velmi dobré. Já měl kdysi taky 406 sedan a vzpomínám. Takže asi nebudeš úplné hovado. Bylo to jedno z nejlepších aut... A 407 šla ještě dál.
Sorry, je to HDi, přece jen najedu za rok kolem 35tkm... Ale jede to celkem svižně, takovej lepší průměr...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 25.10.2011 18:08, RE:
Dolly posted by:
Ale ale, doposud jsem si myslel že to máš v hlavě srovnaný, teď Ti mohu říci že si lžeš do vlastní kapsy a není to hezké počteníčko. Raději si pořiď spojler na xicht by měla větší přítlak, a ještě jeden na psyché by byla ve vyšších rychlostech ovladatelnější.
Mindrák? s tím ti nepomůžu...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 25.10.2011 18:11, RE: Řekni mi,
gablenz posted by:
Milý Pepe, sice máš přezdívku jako jméno nekvalitních kondomů z Číny (Pepe the Lover), ale auto máš slušné. Vice než slušné. Zrovna 406 obdivuju. A to už je na takovou ku*vu jako jsem já, co říct. Složitá podvozek, slušné motory, zvláště ta benzínová 2.2... Velmi dobré. Já měl kdysi taky 406 sedan a vzpomínám. Takže asi nebudeš úplné hovado. Bylo to jedno z nejlepších aut... A 407 šla ještě dál.
Hmm, tak ty neznam. Tohle už nepouživam, mam to daný (zatím) nastálo. Do sprchy taky lezu bez ponožek...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 25.10.2011 18:15, RE: Řekni mi,
Michal posted by:
Gablenz jezdí Alfou a je tuším z Karvinné. Můj tip je, že robí na šachtě.
Na šachtě nerobím. Ale je to podobné. Učím němčinu. A mám dvě AR. Jednu 156 a k tomu renovuju 75 2.0 TS. Teď se dělá motor a OPRAVDOVÝ tuning hlavy. Auto je rozebrané do posledního dílu. Na zemi leží trojúhelník zadní nápravy, vedle něj hnací hřídel, lité ráfky, ještě kousek vedle blok motoru, po šuplíkách jsou variátor, servopumpa, horní ramena, dolní taky, rozvodový řetěz, vačky, na ponku je vyleštěné víko ventilů a kryt svíček, PPL mi tu a tam doveze nějaké ty světla, nějaký ten startér, sadu těsnění....atd. Stačí to takhle?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 25.10.2011 18:18, RE: Řekni mi,
Pepe posted by:
Ještě doplním, že je to na hlínách, v metle, kombajn a s foliema na oknech - teda kromě toho čelního. Jo a bydlim na vesnici jménem Plzeň....
Plzeň? To neznám. Teda vlastně jo. Minulý rok jsem se tam proháněl ve svoji 156 po té nové cestě, co vede na Klatovy. Jel jsem z Bavroska. Docela to tam újde.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 25.10.2011 18:26, RE: Řekni mi,
Pepe posted by:
Hmm, tak ty neznam. Tohle už nepouživam, mam to daný (zatím) nastálo. Do sprchy taky lezu bez ponožek...
Ty znáš sprchu? Už to k vám do Plzně taky přišlo? Hdi 2.2 je dobrá. Já jezdil 1.8 81Kw a 2.0 Hdi 66Kw. To byla svinskí lemra. Ale jízdní vlastnosti 406 jsou tam, kde nebude nikdy ani Superb... 406 mělo býr auto roku, jestli teda nebylo... to nevím. Ticho, komfortní podvozek, přilnavost na nerovnostech jak sviňa...(člověk nevěděl že jede po rozbité cestě...na rozdíl od posledního Civicu), prostor, kvalita interéru, klasická palubovka.... dobré auto.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 25.10.2011 18:39, RE: Řekni mi,
gablenz posted by:
Ty znáš sprchu? Už to k vám do Plzně taky přišlo? Hdi 2.2 je dobrá. Já jezdil 1.8 81Kw a 2.0 Hdi 66Kw. To byla svinskí lemra. Ale jízdní vlastnosti 406 jsou tam, kde nebude nikdy ani Superb... 406 mělo býr auto roku, jestli teda nebylo... to nevím. Ticho, komfortní podvozek, přilnavost na nerovnostech jak sviňa...(člověk nevěděl že jede po rozbité cestě...na rozdíl od posledního Civicu), prostor, kvalita interéru, klasická palubovka.... dobré auto.
Sprchu znam. Sem už viděl prospekt. Jenom jsem tak házel machry, víš? Normálně se meju pod okapem a v sudu, ale jelikož dlouho nepršelo, tak mam teď míň kamarádů... Ale zas na druhou stranu, když stojim frontu na zlevněnej bůček, tak mě hodní cizí lidé pouštějí dopředu, abych se prej nezdržoval, že oni počkaj.
1,8 benzín žere olej a nejede, 2,0 HDi si nedokážu představit. 80kW jakž takž, ale 66, to musí bejt utrpení. Před tím jsem pro staříka pořídil 2,0 benzín, ta jela slušně, ale jelikož jsem kopyto, tak za 10...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 25.10.2011 18:44, RE: Řekni mi,
gablenz posted by:
Plzeň? To neznám. Teda vlastně jo. Minulý rok jsem se tam proháněl ve svoji 156 po té nové cestě, co vede na Klatovy. Jel jsem z Bavroska. Docela to tam újde.
Tak až zase pojedeš příště na školení, dej vědět, dáme kafe na benzínce. Hoď si Plzeň do navigace, ale nějaký podrobný. A nedělej si z toho hlavu, Messi taky neví, kde to je, a evidentně kvůli tomu netrpí.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 25.10.2011 18:50, RE:
Michal posted by:
Vidím, že jsi IT expert, jaký se hned tak nevidí úplně jsi mně vyděsil!
Promiň ten závěrečný vtípek, ale ty si opravdu myslíš, že internet je anonymní médium? Zjistit IP adresu a k té příslušnou adresu je otázka max 10 minut, tedy pokud nepoužíváš emulátor či podobnou hračku. Samozřejmě za použití freeware software - nic speciálního či nelegálního k tomu nepotřebuješ.
respond
  1 ... 3 4 5 ... 8




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.