0
back
 

diskuze k tématu: Ojetá Fabia 1,4 MPI očima mechanika

category of topic classification: česká vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.05.2008 09:29, RE: Alex
anonym posted by:
..musím se přidat. Lehký optický tunning? neni špatný, ale dáváat si na masku RS znak a mít v autě motor o síle? 60 kw?, mě přijde na 40 letého pána lehce stupidní, ale proč ne....
44kw když už :)))))
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.05.2008 09:34, Do Fabie I se dávaly zoufalé motory
Motorová paleta pro F1 byla bez nadsázky chabá. Buď výkonově nedostačující (vrcholem provokace byl 1.0 junior) nebo předražené (2.0 MPI, 1.9 TDI). 1.4ku MPI brali lidi jako kompromis, když už nebyla v nabídce slušná 1.6ka. Obchodní politika koncernu? Asi ano, konkurence VW Pola by byla příliš velká...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.05.2008 09:35, Autor by si tohle auto koupil znovu?
Přestože dává ve většině bodů hodnocení za 4?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.05.2008 09:37, Než tenhle motor tak radši SDI
Výkonově je sice o něco horší, ale spotřeba je přímo královská a navíc netrpí žádným skrytým průšvihem. Pokud se mu muění olej a další spotřebák, vydrží i půl mega km.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.05.2008 09:43, RE:
anonym posted by:
Výkonově je sice o něco horší, ale spotřeba je přímo královská a navíc netrpí žádným skrytým průšvihem. Pokud se mu muění olej a další spotřebák, vydrží i půl mega km.
Týjo, Eda Hrubeš s rodinou - dělá si z nás prdelky, tenhle příspěvek patří do Neváhej a toč nebo jak se to jmenuje :)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.05.2008 09:44, Krasna je ceska zeme
Co je komu do toho, ze ma RSnaraznik s motorem 1.4??
Co komu vadi na tom, ze ma sandaly?
Dela se zebe machra nebo vseveda, ze se do nej vsichni tak navazite?

Co noveho byste se chteli dozvedet o zavadach Fabie, ze si stezujete na nizkou uroven recenze? Ten clovek asi nejake zkusenosti v branzi ma a tak je strucnou a jasnou formou sdelil.
Bohuzel jako obvykle ho neceka nic jineho nez virtualni pranyrovani..

Ma vepredu prece jiny kus plastu, nez tam ma byt!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.05.2008 10:07, RE: Krasna je ceska zeme
Krkovicka posted by:
Co je komu do toho, ze ma RSnaraznik s motorem 1.4??
Co komu vadi na tom, ze ma sandaly?
Dela se zebe machra nebo vseveda, ze se do nej vsichni tak navazite?

Co noveho byste se chteli dozvedet o zavadach Fabie, ze si stezujete na nizkou uroven recenze? Ten clovek asi nejake zkusenosti v branzi ma a tak je strucnou a jasnou formou sdelil.
Bohuzel jako obvykle ho neceka nic jineho nez virtualni pranyrovani..

Ma vepredu prece jiny kus plastu, nez tam ma byt!
no tak ty jsi teda pablb! No jo vrána k vráně sedá a tvůj příspěvek hovoří i za tvé IQ, jestli ten českej jouda v bílých pantoflích, s fébií se znakem RS a 1.4 motorem má zkušenosti ze servisu? , ano umí ovládat internet, nějakej škodovácký system pro servisy a poseděl si za stolem v zeleném plášti se znakem v nějakém servisu , na vizitce pán TECHNIK, tot vše, každý normální člověk tu recenzi / dá- li se to tak vůbec nazvat/ akorát přečte, zakroutí hlavou a rychle zapomene.Nechápu, jak někdo dokáže šetřit na autu tak, že koupí malou Fabku, nejraději se základem, at to stojí co nejmín / je to přeci český levný vůz/ a pak doslova vybleje X táců do nějakýho nárazníku RS a nějakých dalších blbostí.Ale přece - mámo! máme sportovní auto, kukni jak jsem to vytunil, jsem to ale pašák, šup ponožky do sandálů a jedem na výlet, at všeci čumí.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.05.2008 10:09, RE: vzhled
anonym posted by:
Jak někdo může psát do kladů lepší vzhled než nová fábie, když je to pouze o vkusu. Jinak já jsem prodal fabii po 40.000 km a akorát mi jednou opravovali zadní odstřikovač (a to jsem chodil na pravidelné prohlídky)
Odsřikovač - to máš tak mezi nohama. Není nadto chodit na pravidelné prohlídky (lékařské:)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.05.2008 10:12, RE: Milan
anonym posted by:
Neni nad to mit na fabii 1.4Mpi na predni masce znak RS. NEchapu tu potrebu lidi delat z auta neco, co ve skutecnosti vubec neni. Nebo co tim sledujou. Asi se takovyho autickare budu muset jednou na to zeptat, az ho nekde potkam.
Me tam nesedi jeste jina vec. Pise, ze ma vybavu Classic,coz je uplne holatko. Ale auto na fotce ma xenony, mlhovky, zrcatka v barve....a to se do classicu urcite nedavalo. Cili, bud si ho dost predelal, nebo je to jiny auto??? Kazdopadne to vypada na kombik, a ten se v RS nedelal
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.05.2008 10:12, RE: Krasna je ceska zeme
anonym posted by:
no tak ty jsi teda pablb! No jo vrána k vráně sedá a tvůj příspěvek hovoří i za tvé IQ, jestli ten českej jouda v bílých pantoflích, s fébií se znakem RS a 1.4 motorem má zkušenosti ze servisu? , ano umí ovládat internet, nějakej škodovácký system pro servisy a poseděl si za stolem v zeleném plášti se znakem v nějakém servisu , na vizitce pán TECHNIK, tot vše, každý normální člověk tu recenzi / dá- li se to tak vůbec nazvat/ akorát přečte, zakroutí hlavou a rychle zapomene.Nechápu, jak někdo do...
Mas pravdu. Omlouvam se vsem.
Nenapadlo me, ze ten clovek muze byt az takovej hajzl..
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.05.2008 10:13, RE: Krasna je ceska zeme
Krkovicka posted by:
Co je komu do toho, ze ma RSnaraznik s motorem 1.4??
Co komu vadi na tom, ze ma sandaly?
Dela se zebe machra nebo vseveda, ze se do nej vsichni tak navazite?

Co noveho byste se chteli dozvedet o zavadach Fabie, ze si stezujete na nizkou uroven recenze? Ten clovek asi nejake zkusenosti v branzi ma a tak je strucnou a jasnou formou sdelil.
Bohuzel jako obvykle ho neceka nic jineho nez virtualni pranyrovani..

Ma vepredu prece jiny kus plastu, nez tam ma byt!
No ja bych to spis videl tak, ze mistnim znalcum a fajnsmakerum se sahlo na modlu - popsaly se nejcastejsi (objektivne ale neni ekvivalentem caste !!! ) zavady u Fobie. A nekterym to holt nejde pres srdce. To stejne bylo s Ochcavou, kdyz tady napsal nejaky majitel, ze v podstate je to srot, kterej se furt sype, tak ho tady sli kamenovat.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.05.2008 10:33, RE: Krasna je ceska zeme
Miky posted by:
No ja bych to spis videl tak, ze mistnim znalcum a fajnsmakerum se sahlo na modlu - popsaly se nejcastejsi (objektivne ale neni ekvivalentem caste !!! ) zavady u Fobie. A nekterym to holt nejde pres srdce. To stejne bylo s Ochcavou, kdyz tady napsal nejaky majitel, ze v podstate je to srot, kterej se furt sype, tak ho tady sli kamenovat.
houby s octem, ti co tu kritizují právě nemají SKODY rádi. Trošku motáš chlapče.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.05.2008 10:36, RE: Milan
Womaida posted by:
Me tam nesedi jeste jina vec. Pise, ze ma vybavu Classic,coz je uplne holatko. Ale auto na fotce ma xenony, mlhovky, zrcatka v barve....a to se do classicu urcite nedavalo. Cili, bud si ho dost predelal, nebo je to jiny auto??? Kazdopadne to vypada na kombik, a ten se v RS nedelal
To je tjůning pyčo.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.05.2008 11:04, RE: Alex
anonym posted by:
44kw když už :)))))
Ty jo, to je dělo, jak můj Wartburt 1.3S z roku 1989, ten má 43 Kw.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.05.2008 11:06, Fabia VS Punto II.
Ted jsem mel od tety zapujcenou na mesic a pul Fabii 1.4 MPI se 44 kw, papírově stejný výkon jako Punto 1,2 8V. Fiat je mnohem tocivejsi a o hodne rychleji jde do otacek s lepsim zvukem, naopak fabia ma mnohem vetsi tak uz od nejnizsich otacek, asi je to kroutakem, ale motor jde pomaleji do otacek, ale zato s vetsi silou. Jinak spotreba u MPI byla pro me zdesenim, jel jsem na jednu nadrz temer eco relly a spotreba byla 6.2, v Puntu pri stejne jizde 5 litru. Jinak Fabia je uvnitr tissi, ale ma kratke prevody, Punto ma nizsi otacky. Jinak ovladani plynu a brzdy me prijde u fabie lepsi. Posilovac s funkci City je v Praze super, nemyslim jen parkovani, ale celkove popojizdeni po meste. Razeni vas asi hodne zklamu, ale Punto me prijde lepsi. Aleson to MPI ma priserne razeni. Jednicka a zpatecka jsou horor, ale s SDI jsem ten problem nemel, tam to bylo v poradku. Jinak Punto ma najeto 60 tis a ta fabia 40 tis aby nekdo nerikal, ze ta fabka je 3 krat bourana pres strechu s 300 tis km.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.05.2008 11:11, Pro kritiky....
Jste mentálně zaostalí. Stará Fabie je docela pěkné auto a lidem, kteří pracují a nekradou, vyhovuje.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.05.2008 11:12, RE: Alex
anonym posted by:
Ty jo, to je dělo, jak můj Wartburt 1.3S z roku 1989, ten má 43 Kw.
Nemuzete porovnavat jen papirove vykony, ze wartas mel 43kw. Moje predchozi skodovka 120 lx mela taky nejaky43kw nebo tak nejak a absolutne by se na punto nechytala vykonem.Nevim kolik vazi 120, ale Putno ma 980
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.05.2008 11:15, RE: Milan
anonym posted by:
True Czech dream - bílé ponožky v pantoflích a fabia 1.4 alá RS.
Já mám zase Traboše GTi.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.05.2008 11:33,
ten článek je česky?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 28.05.2008 11:44, RE: Alex
mufik.martin posted by:
Nemuzete porovnavat jen papirove vykony, ze wartas mel 43kw. Moje predchozi skodovka 120 lx mela taky nejaky43kw nebo tak nejak a absolutne by se na punto nechytala vykonem.Nevim kolik vazi 120, ale Putno ma 980
120 mela kolem 870kg
respond
  1 2 3 ... 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.