0
back
 

diskuze k tématu: Nissan Primera P10

category of topic classification: japonská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 31.01.2006 15:23, RE: Pro Josefa
cruise posted by:
hele jožo...já mám oktávku 1,8 TURBO 4x4 - když seš tak chytrej ty pako tak jako jezdim jinak než kluci z oktávkama tdi ??
ty se jen modli, že se můžeš schovávat za anonymitu internetu magore...čím jezdíš ty borče ??

napiš tel a domluvíme se a můžeme naše "zkušenosti" někde konzultovat přímo venku jestli chceš, ale myslím, že máš v kalhotech viď ty kecko
Jozka ma staryho Kadeta (v oplacke hantyrce Kadak nebo tez Kaki) ale JA mam Oktavku 1.9 TDI (nacipovana na 136k, metla, na hlinach, predni a zadni spojler, tlumice Koni, ladenou koncovku vyfuku, mracitka, neony pod prahama-tribarevny, volant s okridlenym sipem, koberecky v barve karoserie) Taky mam i zadni sklo s napisem NO FEAR-pokud nebys nevedel co to znamena tak Zadnej STRACH- ja strach totiz nemam! Beru vyzvu za Jozku kterej se ted jiste strachy chouli na sedacce sveho Kadaka. Jozko neboj-ja ho porazim za tebe!!
Dame si zavody treba po meste-to je vetsi adrenalin (nejlip u nas kolem domova duchodcu, materske skolky a pak okolo samosky do lesu za mesto - jsou tam vlasenky na ktere bude i tva ctyrkolka kratka)
Moje adresa je Reznictvi a uzenarstvi Krkovicka, u Lebedy 15, Pajov
P.S. Kdo vyhraje, muze jit na veceri s Doris
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 31.01.2006 15:33, RE: Pro Josefa
Krkovicka posted by:
Jozka ma staryho Kadeta (v oplacke hantyrce Kadak nebo tez Kaki) ale JA mam Oktavku 1.9 TDI (nacipovana na 136k, metla, na hlinach, predni a zadni spojler, tlumice Koni, ladenou koncovku vyfuku, mracitka, neony pod prahama-tribarevny, volant s okridlenym sipem, koberecky v barve karoserie) Taky mam i zadni sklo s napisem NO FEAR-pokud nebys nevedel co to znamena tak Zadnej STRACH- ja strach totiz nemam! Beru vyzvu za Jozku kterej se ted jiste strachy chouli na sedacce sveho Kadaka. Jozko neboj-j...
:o)) jako fór dobrý, ale za prvé ...závody beru jen na bezpečnejch místech a ne v provozu(např letiště v mimoni, nebo autodrom sosnová)
a za druhé mám 1,8 Turbo + chip na 190 PS , takže nechci sledovat, jak se mi tam psychicky sesypeš .o))))) ale jožku a jeho káru si vystihnul celkem dobře .o))) zdravim včechny oktávky .o))
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 31.01.2006 15:33,
Je videt, ze se majiteka o auto dost dobre stara - podivejte se na motor...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 31.01.2006 15:51, RE: Pro Josefa
cruise posted by:
:o)) jako fór dobrý, ale za prvé ...závody beru jen na bezpečnejch místech a ne v provozu(např letiště v mimoni, nebo autodrom sosnová)
a za druhé mám 1,8 Turbo + chip na 190 PS , takže nechci sledovat, jak se mi tam psychicky sesypeš .o))))) ale jožku a jeho káru si vystihnul celkem dobře .o))) zdravim včechny oktávky .o))
Je, zapomnel jsem dodat, ze ja mam nacipovany i zadni kola (ale jenom na kroutak) Dela to dohromady asi +130Nm, takze to tvoje votunidlo se mi muze rovnat mozna tak od 4500tis ot.. Vykon neni vsechno, kamarade. A pamatuj si-jak se do lesa vola tak se z lesa ozyva. Zdravim vsechny Oktavky v nafte, hlavne s metlou a cervenym Ickem!!
Hej Pepo v Kadaku, co si o tom myslis ty?? Nechces priject aspon udelat rozhodciho?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 31.01.2006 15:55, RE: Autorka nosi trenky (nebo spis slipy?)
honza posted by:
Počkej vysvětli to .....?!
Huh?! Fakticky?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 31.01.2006 15:56, Spotřeba
Spotřeba při SPORTOVŇĚJŠÍ jízdě je opravdu relativní pojem, ale ta spotřeba je reálná po uvedených úpravách, tak nevidím důvod, proč je to předmětem sporu. Obyčejný diesel má při stejném objemu v porovnání s tdi i menší spotřebu, pokud mu vysloveně nestojíte na krku... tdi je pak citlivější na zacházení s plynem, takže se na spotřebě ona sportovnější jízda víc projeví. Toť vše.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 31.01.2006 16:14, RE: Pro Josefa
Krkovicka posted by:
Je, zapomnel jsem dodat, ze ja mam nacipovany i zadni kola (ale jenom na kroutak) Dela to dohromady asi +130Nm, takze to tvoje votunidlo se mi muze rovnat mozna tak od 4500tis ot.. Vykon neni vsechno, kamarade. A pamatuj si-jak se do lesa vola tak se z lesa ozyva. Zdravim vsechny Oktavky v nafte, hlavne s metlou a cervenym Ickem!!
Hej Pepo v Kadaku, co si o tom myslis ty?? Nechces priject aspon udelat rozhodciho?
Tak hochu pozor pozor, ty tvoje načipovaný zadní kola ti jsou na nic, když já tam mám 12-ti rychlostní převodoFku ze Scanie-načipovanou na 14 kvaltů...(pro jozefa ...Scania je náklaďák milý Pepíku a občas k vám na vesnici jezdí jako kamion s pivem)
takže načipovaný zadní kola hošánku nejsou všechno :o))) načipuj si převodovku a pak něco říkej...jinak červený TDi taky zdravim, měl sem je taky když sem byl ekonomicky na dně a musel šetřit naftou :o)))))))
na tebe si krkovičko natankuju Shell wwwwwvvvvvv powwer 100 oktanů a uvidíš jen moje koncový světla....já tebe neuvidím, protože budeš dělat takovej černej kouř, že tě bude i předbíhat :o))))))))
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 31.01.2006 16:44, RE: Pro Josefa
cruise posted by:
Tak hochu pozor pozor, ty tvoje načipovaný zadní kola ti jsou na nic, když já tam mám 12-ti rychlostní převodoFku ze Scanie-načipovanou na 14 kvaltů...(pro jozefa ...Scania je náklaďák milý Pepíku a občas k vám na vesnici jezdí jako kamion s pivem)
takže načipovaný zadní kola hošánku nejsou všechno :o))) načipuj si převodovku a pak něco říkej...jinak červený TDi taky zdravim, měl sem je taky když sem byl ekonomicky na dně a musel šetřit naftou :o)))))))
na tebe si krkovičko natankuju Shell www...
Ty vole nejses ty nahodou ten Tom Cruise z TopGunu?? Mel jsem ho nad posteli v detskem pokojicku az do mych 40ti a obdivoval ho. S Pepikem (to mel jestre zigula) jsme pak zavodili u nas ve Vidlakove- ja na Cezete a on v Zigu - presne tak jako TomCruise s tou stihackou. Jenze pak Pepika sejmul nejakej debil ve Scanii, co tam vozi pivo a on musel do spitalu. Scania byla na sracku, jediny co z ni zbylo byla prevodovka, tak jme ji hodili do Zigula (mel jenom prasklej naraznik) a jeli jsme do mesta ji prodat. Zijou tam divni lidi, to teda jo, ale koupi vsechno. Prevodovku jsme prodali a Pepik si koupil Kadaka-ted ma hned po nejlepsi auto ve vesnici. Ma taky benzina - jako ty, ale netankuje Vii paur, protoze neni sulin a radsi setri s Burinkou. Hele dej vedet jestli jsi to ty Tome. Chtel bych podpis, kdyby to slo..
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 31.01.2006 17:02, RE: Pro Josefa
Krkovicka posted by:
Ty vole nejses ty nahodou ten Tom Cruise z TopGunu?? Mel jsem ho nad posteli v detskem pokojicku az do mych 40ti a obdivoval ho. S Pepikem (to mel jestre zigula) jsme pak zavodili u nas ve Vidlakove- ja na Cezete a on v Zigu - presne tak jako TomCruise s tou stihackou. Jenze pak Pepika sejmul nejakej debil ve Scanii, co tam vozi pivo a on musel do spitalu. Scania byla na sracku, jediny co z ni zbylo byla prevodovka, tak jme ji hodili do Zigula (mel jenom prasklej naraznik) a jeli jsme do mesta j...
ouhh shitt !!! nečšekal sem , že se to puroflákne...ouuukchej, jsem to já Tomáš...kamarádi mi ale říkají Mavericku... tak ten shit načipovanej 14ti rychlostní, co mám v moje oktávije je ze stejnýho vyidlákova jako chosé ??? nebo jak se ten chasník s kaďákem jmenuje...to je jedno jasný je že chosé mě teď pěkně - ouhhh, jak to šíct...fuck--shit, prostě sere...měl jsem hrát hlavní roli v druhej díl TOP GUN, jmenovlo by se to kecka z venkova, ale producent četl tyhle stránky a chce tam obsadit chosé s jeho stíhacím kaďákem ouhh shit jsem verry vorry.... :o(((
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 31.01.2006 17:14, primera je fajn
Stejnou Primeru, ale v benzinu má soused a musím potvrdit, že auto je velmi spolehlivé. Teď v létě měnil po 190t km origo výfuk. Párkrát jsem s tím jel a podvozek je dost tvrdý na stav našich cest, myslím, že bude poměrně dost trpět náprava - během 4 let soused měnil 2x kosti na předku. Chce to taky hlídat pravidelnou výměnu rozvodů, jak píše autorka, jinak se to může docela prodražit. No, z mého pohledu pěkná recenze. Spotřebu nekomentuju, zpravidla zíleží na tom, co je mezi sedačkou a volantem.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 31.01.2006 18:28, Octavie
Koukam ze diskuse o Primere dosla akorat k vytahovani dvou lidi kdo ma lepsi auto, nevim koho to zajima kdo ma neony pod autem a chip, vytahovani mam nejradeji, hlavne kdyz se vytahuji jak maji chip, a brutalni tutning, a pritom jezdi v obycejne fabii 1,4 MPI. Musim se zastat autorky recenze, dnes uz davno nepalti, ze jen zeny maji zajem a znalosti o autech. Osobne mam taky TDI a jezdi skvele, sic eje hlucnejsi, ale jezdi super, a zere malo. Nejvetsi spotreba u meho Toleda byla 7,8 litru na 100km, kdyz jsem jednou brzy rano ve statni svatek jel po D1 na plny plyn kvuli spechu ( okolo 180 ) ale kdyz jezdim solidne (skoro vzdy) neni problem ve dvou lidech na okreskach v lete jet okolo 4,5, ted v zime kdyz jezdim tak abyhc nebrzdil provoz, ale zbytecne nepredjizdel a dodrzuju predpisy tak v zime jezdim okolo 5,2 okresky, a do 6 litru v Praze, ( samozrejmne pokud netrcim v zacpe, ale pokud to prijatelne jezde, Praha okolo 14 hodiny )
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 31.01.2006 18:28, RE: mercedes
autorka posted by:
Děkuji za Váš názor a zastání, i když jsem jen žena, hodně se auta a techniku obecně zajímám. Proto jsem se odhodlala napsat tuto recenzi. Každý má právo mít svůj vlastní názor, takže nechci vnucovat zastáncům evropských značek, že japonci jsou lepší. Mně se prostě japonská auta líbí a mám ráda změny faceliftu, pokud jsou vkusně řešeny (třeba Mazda 6), to mi třeba u německých vozů chybí.
"I když jsem jen žena"??Já bych tak skromnej nebyl.Už neplatí ženská=plotna.Stačí se kouknout do ulic,kolik žen sedí za volantem,tim pádem se zvyšuje i počet automaniaček;))Jen škoda,že třeba víc recenzí na tomhle serveru nepochází právě od žen,zase bysme měli pohled druhého pohlaví,to je taky dost zajímavý.Tahle recenze je moc pěkná,co třeba sem hodit recenzi i na tu Primeru GT??To stojí za zvážení ne??
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 31.01.2006 19:14, RE: mercedes
autorka posted by:
Myslím, že neumíte pořádně číst. V článku nestojí "sportovní" ale "sportovnější jízdě", myšleno svižnější. Kvůli sportovní jízdě mám druhou Primeru GT a přeto její potenciál na našich přeplněných cestách a všudy přítomným radarovým hlídkám nemohu plně využít. Nejsem zamindrákovaná, abych se musela předvádět jako někteří majitelé předražených vozů made in Germany a spol, ale pokud Vám něco říkají předpisy a rychlostní limity, tak nechápu proč tady shazujete něco v čem jste zřejmě nikdy nejel. Jse...
Doris- jste zenou mych snu. Jarda Studna Dolni Mokra
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 31.01.2006 20:13, DORIS NENI ZENA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonym posted by:
Doris- jste zenou mych snu. Jarda Studna Dolni Mokra
Panove, to prece nemyslite vazne. Verte svym zkusenostem - zadna zena nedokaze ve svych 29letech pet ody na nezavisle zaveseni kol ani na prednosti atmosferickeho dieselu. Zen znam dost-chodi ke me do kramu kupovat maso.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 31.01.2006 20:33, RE: Octavie
Martin posted by:
Koukam ze diskuse o Primere dosla akorat k vytahovani dvou lidi kdo ma lepsi auto, nevim koho to zajima kdo ma neony pod autem a chip, vytahovani mam nejradeji, hlavne kdyz se vytahuji jak maji chip, a brutalni tutning, a pritom jezdi v obycejne fabii 1,4 MPI. Musim se zastat autorky recenze, dnes uz davno nepalti, ze jen zeny maji zajem a znalosti o autech. Osobne mam taky TDI a jezdi skvele, sic eje hlucnejsi, ale jezdi super, a zere malo. Nejvetsi spotreba u meho Toleda byla 7,8 litru na 100k...
Pro Martina: nejdřív si přečti celou diskuzi a pak pochopíš, proč si tady s krkovičkou měníme "komplimenty" na naše auta, předpokládám, že snad nevěříš tomu, že má načipovaný zadní kola a já převodovku ze scanie-proto říkám nejdřív čti a pak něco plácej...a nevidím co je nereálnýho na tom, že krkovička má octavii tdi a já 1,8turbo ? Proto nechápu tvoje kvákání o fábiích. V tom případě je toledo tdi tvůj pubertální sen a před barákem ti ve skutečnosti stojí maximálně favorit 135 glx silverline....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 31.01.2006 20:43, RE: DORIS NENI ZENA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Krkovicka (mozno i Liliana nebo Cindy ) posted by:
Panove, to prece nemyslite vazne. Verte svym zkusenostem - zadna zena nedokaze ve svych 29letech pet ody na nezavisle zaveseni kol ani na prednosti atmosferickeho dieselu. Zen znam dost-chodi ke me do kramu kupovat maso.
Pane vedoucí, ale moje stará toho ví taky vo autech vo dost víc než já :D
Stydím se! Ne, kecám. Vona si myslí že ví vo všem víc než já. Ale neví :D

Pánové, víte jak se v posteli pozná mechanik vod Ferrari?
?
?
No že vymění 4 gumy za 10 vteřin...

Primera rulezzz!!! Primera 4ever!!!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 31.01.2006 21:12, RE: Octavie
cruise posted by:
Pro Martina: nejdřív si přečti celou diskuzi a pak pochopíš, proč si tady s krkovičkou měníme "komplimenty" na naše auta, předpokládám, že snad nevěříš tomu, že má načipovaný zadní kola a já převodovku ze scanie-proto říkám nejdřív čti a pak něco plácej...a nevidím co je nereálnýho na tom, že krkovička má octavii tdi a já 1,8turbo ? Proto nechápu tvoje kvákání o fábiích. V tom případě je toledo tdi tvůj pubertální sen a před barákem ti ve skutečnosti stojí maximálně favorit 135 glx silverline....
Mavericku, ja ve skutecnosti nemam Octavii, ale Forda - psal jsem tu i recenzi na Mondeo 1.8 Duratec, akorat pod to podepsali nekoho jineho. Do Octavie bych se nevesel, protoze mam velkou prdel. Stydim,se ze jsem ti lhal- mam to od prirody vstepeny..PS: To o tech nacipovanych zadnich kolech je ale pravda!!! Montoval mi to kamos, jehoz strejda dela ve Fordu a znal se i se starym Henrym.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 31.01.2006 21:39, RE: Octavie
Krkovicka posted by:
Mavericku, ja ve skutecnosti nemam Octavii, ale Forda - psal jsem tu i recenzi na Mondeo 1.8 Duratec, akorat pod to podepsali nekoho jineho. Do Octavie bych se nevesel, protoze mam velkou prdel. Stydim,se ze jsem ti lhal- mam to od prirody vstepeny..PS: To o tech nacipovanych zadnich kolech je ale pravda!!! Montoval mi to kamos, jehoz strejda dela ve Fordu a znal se i se starym Henrym.
Ty lhááářiii !!!! takže ti to nehulí jo ???? Si mě pěkně nas..l :o)))
Ale aspoň, že máš benzín :o)) krom toho já sem s tou převodovkou taky trochu kecal není ze scanie, ale z Manu, ten má jen 11 kvaltů :o)))
Ale Tom cruise fakt sem :o))
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 01.02.2006 08:39, Těm, co nevěří
Je smutné, když vidím, jak se mě zde někdo snaží obléknout do trenek. To se cítíte tak špatně, když žena ví o autech tolik, co Vy? No jasně, když si potřebujete zvýšit sebevědomí přečípováním řídících jednotek ve svých autech, pak tomu rozumím. Ženská a technika...Může to někomu připadat zvláštní, ale pro mne je to realita. O auto se starám sama a baví mě to. Skoro tři roky jsem ho vylepšovala, nejdéle vzhled motoru. Manžel k tomu nemá takový vztah, ale je zas lepší za volantem. Co na tom, že nejsem muž. I jiní tomu nechtěli uvěřit, ale byli šokováni, když zjistili pravdu. Když vyrůstáte v rodině bez jediného mužského, tak Vás život donutí dělat i chlapskou práci. Časem napíšu i recenzi na to gétéčko. A pokud Vám toto vysvětlení stále netačí, koukněte na tuto adresu: http://www.pandora.idnes.cz/part/2006/1/6454 Na té fotce jsem já vedle svého auta. A jako třešničku na dortu vzkazuji všem ,co pochybují, že jsem výborná i ve všech ženských záležitostech ))
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 01.02.2006 09:08, RE: Těm, co nevěří
Doris Obručová, autorka posted by:
Je smutné, když vidím, jak se mě zde někdo snaží obléknout do trenek. To se cítíte tak špatně, když žena ví o autech tolik, co Vy? No jasně, když si potřebujete zvýšit sebevědomí přečípováním řídících jednotek ve svých autech, pak tomu rozumím. Ženská a technika...Může to někomu připadat zvláštní, ale pro mne je to realita. O auto se starám sama a baví mě to. Skoro tři roky jsem ho vylepšovala, nejdéle vzhled motoru. Manžel k tomu nemá takový vztah, ale je zas lepší za volantem. Co na tom, že ne...
Recenze celkem dobrá, ale příspěvky od krkovičky a cruise jsou super! Ještě že vás pepa z depa tak pěkně našlápnul. Hned se jdu podívat na ten webový odkaz od autorky.
respond
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.