0
back
 

diskuze k tématu: BMW řady 3 nebo Mazdu 6?

category of topic classification: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, japonská vozidla, německá vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 25.01.2010 22:46, RE: BMW 3er x Mazda 6
Robe posted by:
To David V : ... a jsi si opravdu jistý, že jsi s oběma auty jezdil, tím myslím, žes je řídíl ??? V éře DTC a DSC (BMW) se to dostane hodně daleko, myslím tím na sněhu. Na mokru - to mi věř - nemá Mondeo proti BMW šanci. Porovnávat karosářské varianty : a Ford zase nemá kupé a kabriolet !!! A co motory, tam je i nadále o 3 generace zpět (benzíny) a hlavně diesely !!! S Vectrou A opravdu BMW nesrovnávám, ani s tím, že by se ostatní ploužili, oni by i jeli rychleji, jenom jim to dost nešlo, tak za...
Nic z toho nepopírám, ale ta cena se tam zase vytratila...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 26.01.2010 08:21, RE: BMW 3er x Mazda 6
koos posted by:
Ano, rozumíte tomu správně. Není to nic drastického (v hodinách náhle neskončíte), ale prostě to naladění tam takové je. Díky tomu tento vůz mění až nepochopitelně dobře směr. Druhá generace "šestky" už takhle nejezdí a to stejné lze říci o současné mondeu ve vztahu k druhé, ale i první generaci. Nová vydání těchto aut jsou prostě už moc stabilní. To není v žádném případě výtka, nýbrž vlastnost. Naprostá většina řidičů považuje takové chování (nedotáčivost) za lepší, neboť v kritické situaci se ...
Je to tak. Díky Tome za reakce.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 26.01.2010 14:55, RE: BMW 3er x Mazda 6
Petr - TipCars.com posted by:
Je to tak. Díky Tome za reakce.
.... no to je pěkný, tak Já se tady srdnatě biju za BMW (striktně objektivně, samozřejmě) ..... a poděkování nikde ... )) ???
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 11.02.2011 21:48, Které pro 2m dlouhány?
Zatím jsem odpověď neviděl: jak je na tom prostor a pohodlí za volantem pro dlouhány 2m? Máte někdo zkušenost v těchto 2 modelech od roku 2002?
respond
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.