0
back
 

diskuze k tématu: Ford Mondeo 1.8 TD

category of topic classification: německá vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 21.10.2006 17:25, RE: Za málo peněz,hodně muziky
anonym posted by:
Tak tak...mám tohle auto taky a napsal bych to stejně....i oba nárazníky už sem postupně měnil,protože nic nevydržej,ramena sem nechal dělat asi ve 150000km...na řemeny si dávám pozor,už sem taky platil 26000Kč za ventily a spol,ale to bylo kdysi u předchozího auta...to je asi všechno,jen ta spotřeba mi čistě po Praze vychází tak na 8,6litru...
ja mam mondeo 1,8 td rocnik 96, mam 164 tisic km, spatne synchro dvojky - trojky, ale spotreba v meste je do 9 litrov, mimo mesta 6,5 na dialnici aj menej ...kupoval som to 5/2005, so 143 tisic km, zatial som menil rozvody - nemusel som a brz.dosticky, inak to ide.. ale ako jazdim viac po meste - caste starty tak tomu motoru to teda nesvedci..
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 29.11.2006 09:04, RE: aktuální info
Jiri posted by:
No ja nevim, ale jak to tady ctu tak fraze kterou jsem slychaval od kamaradu "ojete auta zacinajici na F se nekupuje" mne prijde dost pravdiva. Pisete tu o aute z r. 2000 a tolik problemu. Ja momentalne jeste stale jezdim Formanem z roku 1993 a zadne takove problemy neznam. Voda mi varila naposledy 2 roky tomu, kdyz se mne v Chorvatsku samovolne odpojil kontakt od vetraku. Po jeho zastrceni a doliti cca 1l vody se to jiz neopakovalo. Auto ma najete 260.000 km jezdim s nim denne do prace, naklady...
Nooo..ja s Tebou souhlasim, taky mam Formana, z 94, najeto 130tis. km a nemusel jsem investovat (když opomenu pravidelný servis - olej, silentbloky) nic, a i kdyby, náhradní díly by mě vyšly na minimum. Uvažuji o koupi právě mondea, ale jak to tak čtu, tak holt musím mít štěstí při výběru, nerad bych dopadl jako autor článku kterej musel chudák co chvilka něco měnit a defacto se nemůže na auto "opravdu" spolehnout..:(
respond
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.