0
back
 

diskuze k tématu: Vyjet bez rezervy je risk

category of topic classification:
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 10.08.2009 12:50, Jak často vy?
Mě osobně se stane že píchnu cca 1x za rok (tedy každých 15 -20 000km), vetšinu 70% najezdím po silnicích 2 a 3 třídy a po městě 20% po silnici 1 třídy a jen tak cca 10% dálnice. Jak jste na tom vy?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 10.08.2009 14:17, RE: Jak často vy?
vasapasa posted by:
Mě osobně se stane že píchnu cca 1x za rok (tedy každých 15 -20 000km), vetšinu 70% najezdím po silnicích 2 a 3 třídy a po městě 20% po silnici 1 třídy a jen tak cca 10% dálnice. Jak jste na tom vy?
Myslím, že jsem na tom téměř stejně.Najedu jen o 10 000km víc a dálnice je asi 20%,a to z velké části německá.Píchnu cca 1x za rok ale zatím vždy a pouze v Česku.V Německu zatím nikdy, snad jsem to tímto
nezakřikl.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 10.08.2009 16:07, ...
píchnu jednou za uherský rok, pro tento případ mám v autě sprej, potom dojedu do nejbližšího pneuservisu a nechám to opravit... rezervu by se mi ani nechtělo vytahovat...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 11.08.2009 12:29, RE: ...
Reno posted by:
píchnu jednou za uherský rok, pro tento případ mám v autě sprej, potom dojedu do nejbližšího pneuservisu a nechám to opravit... rezervu by se mi ani nechtělo vytahovat...
V okamžiku kdy gumu prorazíš nebo defektem ve vyších rychlostech projedeš, si můžeš sprej vyzkoušet maximálně jako deodorant.....

respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 11.08.2009 16:34, RE: ...
Fire posted by:
V okamžiku kdy gumu prorazíš nebo defektem ve vyších rychlostech projedeš, si můžeš sprej vyzkoušet maximálně jako deodorant.....

Potom je tady asistenční služba k povinnému ručení.....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 11.08.2009 16:45, RE: ...
Fire posted by:
V okamžiku kdy gumu prorazíš nebo defektem ve vyších rychlostech projedeš, si můžeš sprej vyzkoušet maximálně jako deodorant.....

...zmiňovaný sprej je jistě dobrá věc (vozím sprej i rezervní kolo), ale Fire má pravdu :)))) a je vtipnej, apropo, když vystříkáte pneu. dojezdovým sprejem, mají potom v pneuservise radost , když tu směs vymetaj z pneu. a z disku ven :))) .Jinak já najezdím okolo 20tis. km za rok a píchnu většinou tak jednou za dva roky, většinu km strávím na silnicích nižších tříd a více než pneu. mne bolí utrpení prvků náprav, tlumičů a vůbec podvozku, někdy je mi za naše silnice opravdu hanba.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 11.08.2009 18:45, RE: Jak často vy?
vasapasa posted by:
Mě osobně se stane že píchnu cca 1x za rok (tedy každých 15 -20 000km), vetšinu 70% najezdím po silnicích 2 a 3 třídy a po městě 20% po silnici 1 třídy a jen tak cca 10% dálnice. Jak jste na tom vy?
zatím mi to vychází na 1x za 2 roky tj. na cca 100 000km. Naposledy jsem v dálniční rychlosti ztratil běhoun a zůstali mi jen boční části pneumatiky. Bez rezervy bych byl v háji. Takže já si jí vozím.
respond


update
you watch this topic

stop watching this topic




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.