0
back
 

diskuze k tématu: Škodovka bude tlak VW na chudší výbavu obcházet

category of topic classification: německá vozidla, česká vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 26.10.2010 07:57, Nechápu
Moc to nepobírám, hlavně že jim to vydělává prachy a odkud přesně jim potečou snad může být úplně jedno...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 26.10.2010 08:12, RE: Nechápu
Michal posted by:
Moc to nepobírám, hlavně že jim to vydělává prachy a odkud přesně jim potečou snad může být úplně jedno...
Taky tomu moc nerozumim, zajimalo by me jak to tedy je s financema. Myslel jsem si, ze kdyz jsem vlastnikem vice firem jak je mi jedno jestli rpodam vyrobek A nebo B, protoze stejne to jde do me kapsy....zrejmne to nebude financne tak jednoduche jak se to zda byt.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 26.10.2010 13:10, Je to jednoduche
V tomto pripade ac je to nelogicke nejde jim o penize. Jde zrejme o politiku, o odbory, zamestnanost, image - jsem presvedcen, ze do toho kafraji politici. Nemci jsou na svuj koncern neskutecne hrdi a nelibi se jim, ze je valcuje cesky zavod. Je to otazka narodni cti.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 27.10.2010 17:17, RE: Nechápu
mufik.martin posted by:
Taky tomu moc nerozumim, zajimalo by me jak to tedy je s financema. Myslel jsem si, ze kdyz jsem vlastnikem vice firem jak je mi jedno jestli rpodam vyrobek A nebo B, protoze stejne to jde do me kapsy....zrejmne to nebude financne tak jednoduche jak se to zda byt.
Tak ono VW má na vozech podle mě větší marži než Škoda. Takže není jedno, jestli se prodá Passat nebo Superb. Na Passatu zkrátka vydělají víc. Jenže proč kupovat Passata, když je Škoda snad i lepší a levnější...
Zkrátka nevlastní dítě předehnalo opečovávané VW. Myslím, že tlak bude směřovat spíše k tomu, aby byly vozy Škoda ziskovější na každém kuse. Škoda je nyní zisková protože se dobře prodává. To je můj osobní názor na věc.
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.