0
back
 

diskuze k tématu: TipCars.com – diskusní fórum

category of topic classification: diskuze o tipcars
David V
number of posts2063
date of registration16.05.2007
Wednesday 17.10.2012 13:57, RE: :)
mic362 posted by:
Forum funguje teprve pár hodin.Víme že dojde k určitým úpravám, ale musíme počkat až jej využije více návštěvníků.


Co, my Vám nestačíme

Prví smajl se nezobrazil správně.
respond
deleted user
number of posts
date of registration
Wednesday 17.10.2012 13:58, :)
Jako remcání jsem to určitě nebral, jsme rádi za každý podnět na vylepšení.
Jen takových podnětů chodí málo :)
respond
Koloss
number of posts639
date of registration19.09.2008
Wednesday 17.10.2012 13:58, RE: :)
Koloss posted by:
mic362 posted by:
Forum funguje teprve pár hodin.Víme že dojde k určitým úpravám, ale musíme počkat až jej využije více návštěvníků.
Já to nemyslím jako remcání, ale jako návrhy na vylepšení, právě že je to čerstvé a velmi oceňuji, že se s tím snaží někdo něco dělat.


Ještě by se hodilo, kdyby se po vložení příspěvku nebo aktualizaci hodilo okno na poslední příspěvek, takhle musím pokaždé jezdit až dolů.
respond
deleted user
number of posts
date of registration
Wednesday 17.10.2012 13:59, Postupně
Kolegové to čtou a myslím že budou mít velkou radost s takových podnětů.
respond
Koloss
number of posts639
date of registration19.09.2008
Wednesday 17.10.2012 14:00, RE: :)
Koloss posted by:
mic362 posted by:
Forum funguje teprve pár hodin.Víme že dojde k určitým úpravám, ale musíme počkat až jej využije více návštěvníků.
Já to nemyslím jako remcání, ale jako návrhy na vylepšení, právě že je to čerstvé a velmi oceňuji, že se s tím snaží někdo něco dělat.


Nešlo by, aby se po vložení příspěvku nebo aktualizaci hodilo okno na poslední příspěvek?
respond
Koloss
number of posts639
date of registration19.09.2008
Wednesday 17.10.2012 14:00, Okno
Nešlo by, aby se po vložení příspěvku nebo aktualizaci hodilo okno na poslední příspěvek?
respond
David V
number of posts2063
date of registration16.05.2007
Wednesday 17.10.2012 14:02, RE: Okno
Koloss posted by:
Nešlo by, aby se po vložení příspěvku nebo aktualizaci hodilo okno na poslední příspěvek?


No vidíš, Tvůj první nezávislý příspěvek. Vivat, Bravo
respond
Koloss
number of posts639
date of registration19.09.2008
Wednesday 17.10.2012 14:04, Chybka
Tak jsem došel na konec stránky, bylo tam 20 příspěvků a vkládal další a ono mi to neumožnilo přepnout na další stránku, takže jsem je neviděl a psal to znovu a znovu. Až jsem vyskočil a spustil to znovu, tak se ukázalo že je tam více stránek a příspěvky, které jsem neviděl byly na těch dalších.
respond
Pepe
number of posts1136
date of registration09.05.2007
Wednesday 17.10.2012 14:04, A jéje.
Starýho čokla učit něčemu novýmu, to bude něco. Což není stížnost, jen konstatování.
Btw, obrázkovej návod by nebyl?
respond
Koloss
number of posts639
date of registration19.09.2008
Wednesday 17.10.2012 14:05, RE: Okno
David V posted by:
Koloss posted by:
Nešlo by, aby se po vložení příspěvku nebo aktualizaci hodilo okno na poslední příspěvek?
No vidíš, Tvůj první nezávislý příspěvek. Vivat, Bravo


Já to našel už v nápovědě před nějakou dobou a napsal jsem, že jsem slepý a hledal jsem to tlačítko jinde.
respond
Koloss
number of posts639
date of registration19.09.2008
Wednesday 17.10.2012 14:06, RE: A jéje.
Pepe posted by:
Starýho čokla učit něčemu novýmu, to bude něco. Což není stížnost, jen konstatování. Btw, obrázkovej návod by nebyl?


Někdo se snaží být vtipný?
respond
deleted user
number of posts
date of registration
Wednesday 17.10.2012 14:07, :)
Pište všechno, hlavně to co se Vám nelíbí, to nás zajímá. To se se libi nemusíme upravovat. Pokud je nějaká nelogičnost v něčem, něco nefunguje. Buď to pište tady, nebo na info@tipcars.com a my to vyhodnotíme.
respond
KLR
number of posts60
date of registration13.07.2012
Wednesday 17.10.2012 14:09, RE: :)
David V posted by:
mic362 posted by:
... Prví smajl se nezobrazil správně.


smajlici opraveni
respond
Pepe
number of posts1136
date of registration09.05.2007
Wednesday 17.10.2012 14:10, RE: A jéje.
Koloss posted by:
Pepe posted by:
Starýho čokla učit něčemu novýmu, to bude něco. Což není stížnost, jen konstatování. Btw, obrázkovej návod by nebyl?
Někdo se snaží být vtipný?

Nee, jsem vyděšen, mám hlavu v dlaních a tiše kleju. Mno, určitě to bude k něčemu dobrý...

respond
David V
number of posts2063
date of registration16.05.2007
Wednesday 17.10.2012 14:19, RE: :)
mic362 posted by:
Pište všechno, hlavně to co se Vám nelíbí, to nás zajímá. To se se libi nemusíme upravovat. Pokud je nějaká nelogičnost v něčem, něco nefunguje. Buď to pište tady, nebo na info@tipcars.com a my to vyhodnotíme.


Mně by se líbila možnost řadit podle času vzestupně/sestupně a řadit podle vláken .
... a bodování příspěvků taky není špatné.

A pokud by se řadilo podle vláken, nezobrazily by se citace. Vím, že už to bude asi hardcore.

A pokud vidím smajly, tak jednoznačně chybí blicí
respond
tomaskrtek
number of posts982
date of registration18.03.2008
Wednesday 17.10.2012 15:13, RE: :)
David V posted by:
mic362 posted by:
Pište všechno, hlavně to co se Vám nelíbí, to nás zajímá. To se se libi nemusíme upravovat. Pokud je nějaká nelogičnost v něčem, něco nefunguje. Buď to pište tady, nebo na info@tipcars.com a my to vyhodnotíme.
Mně by se líbila možnost řadit podle času vzestupně/sestupně a řadit podle vláken . ... a bodování příspěvků taky není špatné. A pokud by se řadilo podle vláken, nezobrazily by se citace. Vím, že už to bude asi hardcore. A pokud vidím smajly, tak jednoznačně chybí blicí

já osobně bych kromě blicího uvítal i oběšenečka

respond
David V
number of posts2063
date of registration16.05.2007
Wednesday 17.10.2012 15:19, RE: :)
tomaskrtek posted by:
David V posted by:
mic362 posted by:
Pište všechno, hlavně to co se Vám nelíbí, to nás zajímá. To se se libi nemusíme upravovat. Pokud je nějaká nelogičnost v něčem, něco nefunguje. Buď to pište tady, nebo na info@tipcars.com a my to vyhodnotíme.
Mně by se líbila možnost řadit podle času vzestupně/sestupně a řadit podle vláken . ... a bodování příspěvků taky není špatné. A pokud by se řadilo podle vláken, nezobrazily by se citace. Vím, že už to bude asi hardcore. A pokud vidím smajly, tak jednoznačně chybí blicí
já osobně bych kromě blicího uvítal i oběšenečka


Dobrej avatar
respond
tomaskrtek
number of posts982
date of registration18.03.2008
Wednesday 17.10.2012 15:31, RE: :)
David V posted by:
tomaskrtek posted by:
David V posted by:
mic362 posted by:
Pište všechno, hlavně to co se Vám nelíbí, to nás zajímá. To se se libi nemusíme upravovat. Pokud je nějaká nelogičnost v něčem, něco nefunguje. Buď to pište tady, nebo na info@tipcars.com a my to vyhodnotíme.
Mně by se líbila možnost řadit podle času vzestupně/sestupně a řadit podle vláken . ... a bodování příspěvků taky není špatné. A pokud by se řadilo podle vláken, nezobrazily by se citace. Vím, že už to bude asi hardcore. A pokud vidím smajly, tak jednoznačně chybí blicí
já osobně bych kromě blicího uvítal i oběšenečka
Dobrej avatar


to víš, jsem realista... střílet umím, anglicky a rusky taky, takže už mi jde jen o přežití
respond
KLR
number of posts60
date of registration13.07.2012
Wednesday 17.10.2012 16:24, RE: Okno
Koloss posted by:
Nešlo by, aby se po vložení příspěvku nebo aktualizaci hodilo okno na poslední příspěvek?


hotovo - po vlozeni uz to skace na vlozeny prispevek (pro projeveni je treba znovu nacist web TipCarsu)
respond
ivan2
number of posts118
date of registration11.11.2010
Wednesday 17.10.2012 20:01, nelíbí
Ahoj, předchozí systém byl jednoduchý, přehledný a podle mě dobrý. Tenhle je opak. Citace dělaj víc škody než užitku, člověk než se někam prokouše, špatný.. Hlasuju pro starý systém!
respond
1 2 3 4


update
you watch this topic

stop watching this topic




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.