0
back
 

diskuze k tématu: Pneu Nokian pro středoevropskou zimu

category of topic classification:
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 11.10.2010 12:26,
Pneumatiky, které sníží spotřebi o 1,5l /100 km. to je na novelovku. A nebo je to obvyklá bezmozkovost editora zprávy???
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 11.10.2010 13:30, zimáky
Před týdnem jsem je objednával na fabinu, tak jsem zvědavý co vydrží a jak moc jsou dobré
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 11.10.2010 14:12, RE:
BohuslavB posted by:
Pneumatiky, které sníží spotřebi o 1,5l /100 km. to je na novelovku. A nebo je to obvyklá bezmozkovost editora zprávy???
Litr a pul na sto! Mazec! Predpokladam, ze porovnavali s diagonalnima Barumkama.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 11.10.2010 19:14, ceny kaučuku
už vidím ako kaučuk mysteriózne stúpa akurát pred sezónou zimných pneumatík a chudáci výrobcovia musia akurát vtedy zdražovať..
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 13.10.2010 15:50, RE: ceny kaučuku
gld posted by:
už vidím ako kaučuk mysteriózne stúpa akurát pred sezónou zimných pneumatík a chudáci výrobcovia musia akurát vtedy zdražovať..
fakt je že za poslední rok stoupla cena kaučuku jako komodity o asi 140%. gumaři nakupují s předstihem, tudíž se cena suroviny projeví s mnohaměsíčním zpožděním, nehledě na to že guma není houska, ta se na krám teplá dát nemůže, guma musí ´´uzrát´´. a dalším faktem je že letos je poptávka po zimákách vyšší.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 15.10.2010 15:57, RE:
BohuslavB posted by:
Pneumatiky, které sníží spotřebi o 1,5l /100 km. to je na novelovku. A nebo je to obvyklá bezmozkovost editora zprávy???
to je dost možný.. Letos na jaře jsem si koupil kola, na kterých nechal majitel zánovní pneumatiky nexen...z 5ti litrů průměrné spotřeby mé fabie sdi jsem na 6.2L (průměrná za 2tkm) :) za to co jsem už s nima najel bych měl novou sadu michelinek. Vyzkoušel jsem už dost typů a značek pneu, ale takhle razantně spotřeba nikdy neposkočila.
respond


update
you watch this topic

stop watching this topic




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.