0
back
 

diskuze k tématu: Opel Vectra C 2.2 DTI sedan

category of topic classification: německá vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 20.04.2007 11:18, RE: Nesnášim kriply, co si myslej že když maj dročku nabušenou elektronikou, tak že jsou nesmrtelný !!!
Krkovicka posted by:
Já jse kokot zasranej promiňte mi. jezdím na kole a je fajn.
Co tady nadávaš na Oply? Každý má rád určitou značku auta tak tu nepiš ty svoje sračky. Kreténovičko!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 21.04.2007 12:13, RE: servis po 50 tis
mufik.martin posted by:
Me by zajimal nejaky opravdu odborny nazor, na to, kdz auto meni olej po cca 5O tis, zvlaste kdyz jde o naftu, ktera podle me diky preplnovani a palivu nafta ma preci jen vetsi tendence byt nachylna, zvlaste commonrail? NA druhou stranu, nerikejte, ze kdyby to bylo tak spatne, tak kazdy ma servisni intervaly 30 nebo 50 tis? Vzdyt pro automobilku je lepsi mit vas v servise kazdych 15 tis nez kazdych 50 tis, tak proc to tedy prodluzuji? Jak vypada takovy motor kdyz ma najeto 150 tis a mel teprve 3...
To je otázka!Škoda taky měla interval 50000 km a zručila to. Netrpí tak motor, tak jak turbo a pokud turbo nemaže, tak nejede. Prostě při intervalu 50000 km určitě nebude mít olej takovou mazací schopnost, tak jak při 20000 km intervalu. Proto ty turba odchází. Já mám Mazdu 6, interval po 20000 km a vše v pohodě. Žádný luxusní olej tam neleju, jenom co podoručuje výrobce.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 03.05.2007 10:53, RE: servis po 50 tis
Vojta posted by:
To je otázka!Škoda taky měla interval 50000 km a zručila to. Netrpí tak motor, tak jak turbo a pokud turbo nemaže, tak nejede. Prostě při intervalu 50000 km určitě nebude mít olej takovou mazací schopnost, tak jak při 20000 km intervalu. Proto ty turba odchází. Já mám Mazdu 6, interval po 20000 km a vše v pohodě. Žádný luxusní olej tam neleju, jenom co podoručuje výrobce.
jsem autor clanku - kdyz jsem mel na tachaci 30tis km, sel jsem do Opla, ze chci menit olej, protoze se mi nezda ten variabilni interval 50 tis km....Oplaci to odmitli s tim, ze je tam pocitac a ze kontrolka urcite zasviti, zvlaste kdyz jezdim rychle...pri 47tis km jsem donutil servisaky ten olej vymenit! Zadna kontrolka nesvitila a mel jsem uz strach... Po vymene oleje konstatovali v servisu, ze stary olej byl OK a klidne bych jeste mohl chvili na nem jezdit!
nicmene - v ty dobe jim dosel pripis "shora" aby zrusili v menu PC servisny interval 50 tis km (variabilne - ukaze PC) a nastavili PEVNY, 30 tis km....Delali to pak na kazde C-kove Vectre, ktera dorazila do servisu...
Stejne bych jezdil menit kazdych 30 tisic....ale je pravda, ze s motorem jsem NIKDY problem nemel, celych 180 tis km, co jsem s autem jezdil...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Tuesday 27.05.2008 00:52, RE: Vidíte?
zigi posted by:
Tady vám konečně někdo jasně dokazuje, že Opel je nejlepší.
bože ty a tvůj opel a martin mufik s jeho puntem... máte starý plečky, tak už s nima jděte konečně do prdele.
respond
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.