0
back
 

diskuze k tématu: Opel Vectra C 2.2 DTI sedan

category of topic classification: německá vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.04.2007 00:54, Můj miláček
Mý snový auto. Moc bych si ho přál a ještě kdyby se mi podařilo najít nějakou tu kačku na tuzzziiing, to by byla pecka to by jste mi zase záviděli hošani. I na Harwardu by z toho byli pafff.., kde mimochodem vyučuji.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.04.2007 04:54, čerpadlo?
A co čerpadlo? Nic? M+li jsme v práci samé 2.0 DTI a po 100 000km vždy n+jaký problém s čerpadlem (vstřikovacím). 2.2DTI by mělo mít také Bosch VP44 pokud se nemýlím. Nebo má jiné?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.04.2007 06:39, RE: čerpadlo?
Tomáš posted by:
A co čerpadlo? Nic? M+li jsme v práci samé 2.0 DTI a po 100 000km vždy n+jaký problém s čerpadlem (vstřikovacím). 2.2DTI by mělo mít také Bosch VP44 pokud se nemýlím. Nebo má jiné?
S tím čerpadlem hlavně pozor u starřích ročníků, doporučuji 2.0DTI a 2.2DTI od modelového roku 2003, tzn. od cca 09/2002...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.04.2007 08:22, Nechápu spolehlivost
Jak to že je spolehlivé, dkyž tam odešlo tolik věcí, to nějak nechápu. Já myslel, že spolehlivé auto je takové, co se nekazí ... !
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.04.2007 08:32, Vidíte?
Tady vám konečně někdo jasně dokazuje, že Opel je nejlepší.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.04.2007 09:04, RE: Vidíte?
zigi posted by:
Tady vám konečně někdo jasně dokazuje, že Opel je nejlepší.
V čom je najlepší ?? Taký nafťák musí vydržať min. 300 000 bez poruchy "motor" a elektronika može sklamať aj tu viď EPS . Inak Opel je o niečo vyššie ,ako priemer triedy ,nič viac ,sú aj autá ktoré sú lepšie ,poldľa mňa je to zlatý stred.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.04.2007 09:14, RE: Vidíte?
zigi posted by:
Tady vám konečně někdo jasně dokazuje, že Opel je nejlepší.
Jen lze s jistou dávnou pesimismu pochybovat o vypovídací schopnosti a důvěryhodnosti zpovědi majitele. Ono to spíše bude tím, že každé NOVÉ auto v této cenové relaci a třídě je skvělé.Rozhodují povětšinou subjektivní sympatie k jednotlivým značkám. Já např. nemám rád Fordy a Opely. Nemám takřka žádný důvod, ale nemám je rád. Naopak mám rád Renaulty a Peugeoty u kterých bych měl spoustu důvodů je rád nemít. A jezdím ve Škodovce.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.04.2007 09:18, RE: Vidíte?
kiwko posted by:
V čom je najlepší ?? Taký nafťák musí vydržať min. 300 000 bez poruchy "motor" a elektronika može sklamať aj tu viď EPS . Inak Opel je o niečo vyššie ,ako priemer triedy ,nič viac ,sú aj autá ktoré sú lepšie ,poldľa mňa je to zlatý stred.
A pro Zigiho je nejlepší a hotovo. Kdyby byl pojem NEJLEPŠÍ tak jednoznačný, za chvíli bychom chodili všichni v jedněch hadrech, toužili po jedné babě, měli jedno a to samé auto atd.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.04.2007 09:21, 30000km
Nebyl to překlep, že byl olej měněn po 30000 km !!!!!!!!!!!!!!.
A při tom ho majitel nejak nešetřil....
motor ted asi bude v zoufalym stavu, takže nezavidim novýmu majiteli....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.04.2007 09:23, RE: 30000km
Seryj posted by:
Nebyl to překlep, že byl olej měněn po 30000 km !!!!!!!!!!!!!!.
A při tom ho majitel nejak nešetřil....
motor ted asi bude v zoufalym stavu, takže nezavidim novýmu majiteli....
Co blázníš??? Dnes je to běžný servisní interval.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.04.2007 09:31, RE: Vidíte?
edmund posted by:
Jen lze s jistou dávnou pesimismu pochybovat o vypovídací schopnosti a důvěryhodnosti zpovědi majitele. Ono to spíše bude tím, že každé NOVÉ auto v této cenové relaci a třídě je skvělé.Rozhodují povětšinou subjektivní sympatie k jednotlivým značkám. Já např. nemám rád Fordy a Opely. Nemám takřka žádný důvod, ale nemám je rád. Naopak mám rád Renaulty a Peugeoty u kterých bych měl spoustu důvodů je rád nemít. A jezdím ve Škodovce.
Seznam slabin:
Renault: sedacky, podvozek, design, jizdni vlastnosti v extremu
Peugeot: spolehlivost, ergonomie, jinak neni spatnej
Mondeo: žádná vyraznější slabina:), drahá auta, zlobící TDCi (sporadicky)
Vectra: spousta malych bolesti za dobrou cenu
Octavia1: hlučká nafta, na dnsni dobu spatny podvozek z A3, otřesná palubka do roku 2000, průměrná spolehlivost, málo místa, zbytečně velký kufr, slabá bezpečnost (do faceliftu 2001), seroucí se lektronika
Passat: náprava, hlučné nafty (ovšem uvnitř díky preciznimu odhlucneni to neni vada), drahý drahý vsechno drahý...
A4: (do 2001) přední naprava
Mazda 626: hlučná jízda (motor, sum, svist od vetru a pneu), osklivej interier, prumerny design, jinak nesmrtelny auto
VolvoS60: spatne jizdni vlastnosti v extremu, ohyzdna palubka, na tridu ve ktere se nachazi z podivem ani kouska chromu:(

Tak v tomto pripade je asi Ford nejlepsi volbou, Vectra se sice obcas vysere ale ceny v bazarech jsou nizke....Dat 220.000.- za octavii nebo za Mondeo Ghia??? V teto cene se da sehnat i BMW E46 ktere auta jako Passat, A4, Mazda 626 a 6, Primera, 406 i nova 407 strci do kapsy...druha vec je servis...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.04.2007 09:34, RE: Vidíte?
David_Logins posted by:
Seznam slabin:
Renault: sedacky, podvozek, design, jizdni vlastnosti v extremu
Peugeot: spolehlivost, ergonomie, jinak neni spatnej
Mondeo: žádná vyraznější slabina:), drahá auta, zlobící TDCi (sporadicky)
Vectra: spousta malych bolesti za dobrou cenu
Octavia1: hlučká nafta, na dnsni dobu spatny podvozek z A3, otřesná palubka do roku 2000, průměrná spolehlivost, málo místa, zbytečně velký kufr, slabá bezpečnost (do faceliftu 2001), seroucí se lektronika
Passat: náprava, hlučné nafty (ovšem uvni...
A na to hlavni jsem zapomel, Sehnat auto z roku 2002 okolo 220.000-. - mluvim o Vectre, ktery se dela jeste dneska a vzhledove je moderni jako vetsina vyrabejicich se aut - pokud pominu designove experimenty byt civic apod....ukazte me jiny (krom Mondea, to uz ale jiste konci...ovsem svoje konstrukcni stari cca 7 let na nem nepozorujete)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.04.2007 09:37, RE: Vidíte?
zigi posted by:
Tady vám konečně někdo jasně dokazuje, že Opel je nejlepší.
čoveče nebuď trapnej. Fanatici jsou nacisti, zapřísáhlí koministi a pak ti, kteří bezhlavě propagují jednu jedinou značku, bez jakéhokoliv vysvětlení.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.04.2007 09:38, RE: Vidíte?
David_Logins posted by:
A na to hlavni jsem zapomel, Sehnat auto z roku 2002 okolo 220.000-. - mluvim o Vectre, ktery se dela jeste dneska a vzhledove je moderni jako vetsina vyrabejicich se aut - pokud pominu designove experimenty byt civic apod....ukazte me jiny (krom Mondea, to uz ale jiste konci...ovsem svoje konstrukcni stari cca 7 let na nem nepozorujete)
Ja osobne ze stredni tridy mam nejradeji Mondea posledni verze. Ve vybave Ghia a vyse. Chromem se nesetri, vybava vynikajici a s benzinem 2.5 V6 muzete byt kralem dalnic....s rodinou pohodlne, s kamosema sportovne....(mimo kombi - to me sklamalo, ale krabice je krabice na hovno).
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.04.2007 09:47, RE: Vidíte?
zigi posted by:
Tady vám konečně někdo jasně dokazuje, že Opel je nejlepší.
Pro všechny co do mě pořád naráží a je mi to trapné zase opakovat, ale někteří si prostě nedaj říct!
Takovou blbost, jako že je Opel nejlepší bych nikdy nenapsal a ti co mě tady už trochu znají, vědí že takové ko..tiny nepíšu.
Ano, mám svou Astru se kterou jsem spokojen, rád řeknu nebo poradím s něčím ohledně Opla (viz nahoře jsem zareagoval na čerpadlo VP44), ale nikdy nikde nevychlavuji, že je Opel nejlepší.
Ano má moje sympatie, ale nejsem na něj přímo posledlý, na druhou stranu zase nemám rád koncern VW.
Už se jen těším na registrované příspěvky, podle kterých už poznáte co píšu já a zaručuji vám, že žádné takové nesmysly mnou napsány nebudou, takže pokud teď někdy uvidíte od autora "zigi" nějaký nesmyslný příspěvěk typu Opel je nej nebo nějaké nadávky na různé lidi a značky, nejsem to já!
Díky
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.04.2007 10:11, RE: Vidíte?
zigi posted by:
Pro všechny co do mě pořád naráží a je mi to trapné zase opakovat, ale někteří si prostě nedaj říct!
Takovou blbost, jako že je Opel nejlepší bych nikdy nenapsal a ti co mě tady už trochu znají, vědí že takové ko..tiny nepíšu.
Ano, mám svou Astru se kterou jsem spokojen, rád řeknu nebo poradím s něčím ohledně Opla (viz nahoře jsem zareagoval na čerpadlo VP44), ale nikdy nikde nevychlavuji, že je Opel nejlepší.
Ano má moje sympatie, ale nejsem na něj přímo posledlý, na druhou stranu zase nemám rá...
Nemáš zač. Ale zlepšuje se zmetek. Tentokrát jsem ho neprokouk.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.04.2007 10:18, Spolehlivost
Rekl bych, ze autor me tak prumerne spolehlivy kus, i kdyz nebyt te opakovane poruchy ESP tak by na tom na 180 tis km byl velmi dobre. Jinak akroat tvrzeni, ze TDI ma rozsah 500 otacek, to asi spis myslel jako o 500 otacek mensi rozsah ne? Protoze commonrail jede od 2 tis do 4500 (ale to me prijde zbytecne tak vysoko) a TDI jede od 1500 do cca 3500 (ale ta je to uz taky asi od veci motor tocit) Jinak vectra neni spatne auto, ale vzhledoce me oslovila az verze po faceliftu a interier opela se me nejak nelibi, krome nove Corsy, ale astra a vectra jsou vevnitr moc hranate, je to skoda.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.04.2007 10:18, RE: Vidíte?
edmund posted by:
Nemáš zač. Ale zlepšuje se zmetek. Tentokrát jsem ho neprokouk.
To se Edmunde budeš muset víc snažit, ale ty si do mě i tak stejně vždycky rád rejpneš, bo nemáš rád Opely, ale od tebe to beru a sem tam kritika není k zahození.
Ale všeho sMírou :o)))
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.04.2007 10:24, takže
Sám pán majiteľ priznal ,že z interiérom to u tohoto auta nebude asi to pravé orechové , ta kvalita sa po rokoch odrazí ......čo vy teraz na to....ako to je potom pri kúpe jazdenky?? neodradí vás ?? mňa určite....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 19.04.2007 10:27, RE: Vidíte?
zigi posted by:
To se Edmunde budeš muset víc snažit, ale ty si do mě i tak stejně vždycky rád rejpneš, bo nemáš rád Opely, ale od tebe to beru a sem tam kritika není k zahození.
Ale všeho sMírou :o)))
Zigi na to se vy...er. Opel je dobra znacka, lepsi jak nejaka francouzska skorapka s prisernym designem a podvozkem. O sedackach nemluve. Kdyz se u nas v rodine uvazovalo o ojetych autech bylo na vyber opel/ford. Jedno ze to vyhral ford, nicmene astra G je troufam si tvrdil idneska velice dobre auto a ma vsechny nemecke klady. Skoda jen stohy palubky. Astra H je nadhera, ale nakonec jsem ji vypustil z vyberu, ani nevim proc (palubka a podvozek). Zustal tam focus 2 a E46 BMW, podle toho co sezenu. Bud mladi nebo luxus, musim si vybrat.
respond
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.