0
back
 

diskuze k tématu: Téměř třetina dovezených ojetin je omlazena

category of topic classification:
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 12.07.2007 09:34, Fuck CIA
Hmmm, takuž ten článek dorazil přes iDnes i sem. Může někdo kompetentní vysvětlit, jak jde omladit auto? Co to je zase za bláboly? Nějaký PR článek SDA-CIA? Přestaňte urážet národ, čtěte Reflex a myslet, myslet, myslet!!!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 12.07.2007 11:00, edmund
Já jsem taky stará ojetina a jsem omlazen, tak nevím co na tom nechápeš?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 12.07.2007 11:02, RE: Fuck CIA
Max posted by:
Hmmm, takuž ten článek dorazil přes iDnes i sem. Může někdo kompetentní vysvětlit, jak jde omladit auto? Co to je zase za bláboly? Nějaký PR článek SDA-CIA? Přestaňte urážet národ, čtěte Reflex a myslet, myslet, myslet!!!
Přesně tak, reklama pro Cebii, která by měla další kšefty, protože od uvedení nového silničního zákona (1.7.2006) se jí kšefty výrazně snížily. Jednak při přihlášení se odevzdává zahraniční TP a z něj se opisuje datum uvedení do provozu a chtěl bych vidět úředníka, který by se nechal podplatit, aby omladil auto. Vždyť pokud kupující si dá práci a zajede si na úřad, kde se vystavoval český TP, tak se podívá do originál TP a tam by poznal, jestli to někdo zfalšoval nebo ne. A určitě by ho to stálo méně, tak jak zaplatit Cebii.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 12.07.2007 12:38, RE: Fuck CIA
Max posted by:
Hmmm, takuž ten článek dorazil přes iDnes i sem. Může někdo kompetentní vysvětlit, jak jde omladit auto? Co to je zase za bláboly? Nějaký PR článek SDA-CIA? Přestaňte urážet národ, čtěte Reflex a myslet, myslet, myslet!!!
Spíš jde o to, že někteří bazaristi při prodeji aut deklarují datum uvedení do provozu, jako rok výroby...a to samozřejmě v mnohých případech nemusí sedět. Jinak omlazených aut tady jezdí skutečně hodně, při přihlašování aut z dovozu úředníci za pár stovek budou skákat trojitý odpíchnutý ridbergery, natož aby se trošku neupsali v datumu...byla to naprosto běžná praxe, nevím jak teď. Za peníze jde stále všechno a dovozci ve spojení s úplatnýma úředníkama tady udělali takovej nehoráznej bordel, že už to nikdo nedá dohromady (netvrdím, že to dělají všichni !!!). Od doby, kdy se v TP uvádí pouze datum uvedení do provozu, už se to sice tolik neprožívá, ale leasingovky stejně chtějí stále znát rok výroby. To lze spolehlivě určit pouze z VIN. Rozumný člověk si stejně na rok výroby moc hrát nebude, důležité je pro něj datum od kdy se jeho auto začalo huntovat v provozu, pokud tedy je to datum v rámci jedné modelové řady. Viděl jsem i omlazenky o modelovou řadu výš, to už musel být střelec nebo úplnej retard. Opatření proti podvodům s auty by šla jistě udělat celá řada, ale stát se na to s prominutím vy... nechápu proč, asi není vůle. Pak to samozřejmě odnesou úplně obyčejný lidi, kterým zabaví policie auto, to jim jde fakt rychle. Jinak souhlasím, Cebia si tady samozřejmě namastila ego, ale to je bohužel zase naprosto běžný jev v celém světě...média a jejich manipulace se stádem...člověk alespoň s průměrným IQ si ale udělá vlastní názor, takže klid.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 12.07.2007 13:59, RE: Fuck CIA
anonym posted by:
Spíš jde o to, že někteří bazaristi při prodeji aut deklarují datum uvedení do provozu, jako rok výroby...a to samozřejmě v mnohých případech nemusí sedět. Jinak omlazených aut tady jezdí skutečně hodně, při přihlašování aut z dovozu úředníci za pár stovek budou skákat trojitý odpíchnutý ridbergery, natož aby se trošku neupsali v datumu...byla to naprosto běžná praxe, nevím jak teď. Za peníze jde stále všechno a dovozci ve spojení s úplatnýma úředníkama tady udělali takovej nehoráznej bordel, že...
Chtěl bych vidět jak změníš originál TP- aspoň u italského bych to neviděl jako reálné a chtěl bych vidět pitomce který by do toho šel , protože při první kontrole by se na to přišlo. Je to klasické reklamní blití jako každý druhý článek na tomto serveru
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 12.07.2007 14:17, RE: Fuck CIA
anonym posted by:
Chtěl bych vidět jak změníš originál TP- aspoň u italského bych to neviděl jako reálné a chtěl bych vidět pitomce který by do toho šel , protože při první kontrole by se na to přišlo. Je to klasické reklamní blití jako každý druhý článek na tomto serveru
Tak pozměnit údaje v cizím TP ( pokud to je náhradní TP ) není zas taková věda. Už jsem viděl takovejch omlazenejch aut, že už se ničemu nedivím. Dokonce jsem viděl omlazenýho Citroena XM, kterej byl podle VIN kódu rok 1992 a v techničáku měl rok 1996. Dokonce si dali i práci se seškrabáním čísel na oknech, podle kterých lze jednoduše určit rok výroby. Jinak minulý týden jsem přihlasoval na úřadě auto z roku 1996 a když jsem si přišel pro český doklady tak jsem měl najednou rok výroby 1999. Potom, co jsem na to úředníka upozornil, se strašně divil a byl rád, že jsem si toho všimnul, protože to bylo rázem úředně omlazený o 3 roky. Holt jsem asi poctivec, že jsem to chtěl opravit..
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 12.07.2007 14:42, RE: Fuck CIA
anonym posted by:
Tak pozměnit údaje v cizím TP ( pokud to je náhradní TP ) není zas taková věda. Už jsem viděl takovejch omlazenejch aut, že už se ničemu nedivím. Dokonce jsem viděl omlazenýho Citroena XM, kterej byl podle VIN kódu rok 1992 a v techničáku měl rok 1996. Dokonce si dali i práci se seškrabáním čísel na oknech, podle kterých lze jednoduše určit rok výroby. Jinak minulý týden jsem přihlasoval na úřadě auto z roku 1996 a když jsem si přišel pro český doklady tak jsem měl najednou rok výroby 1999. Poto...
Ještě že jsi to nechal spravit, později by tě mohli nařknout že jsi auto omladil a odebrat/pokutovat/odsoudit.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 12.07.2007 14:46, Slovinsko
S tím slovinskem je to problém - pokud se zjistí, že je pozměněný/vyměněný VIN na autě, tak ho odeberou kdekoli, Německo tím bylo pověstné. Jenže Cebia tady vyhrožuje problémy při omlazení. Kdyby ve Slovinsku zjistili skutečný rok výroby, k čemu jim to bude, když v malém techničáku je pouze uveení do provozu. Mají číslo, které není s čím porovnat. Takže jejich inzerát, že vám za stovku zjistí rok výroby je normální vydírání na základě šíření poplašné zprávy, které je lidem na nic. Za tu stovku vám totiž neřeknou, jestli to má pozměněný VIN, takže třeba rok výroby sedí a ve Slovinsku vám to stejně seberou.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 12.07.2007 16:16, RE: Slovinsko
Koloděj posted by:
S tím slovinskem je to problém - pokud se zjistí, že je pozměněný/vyměněný VIN na autě, tak ho odeberou kdekoli, Německo tím bylo pověstné. Jenže Cebia tady vyhrožuje problémy při omlazení. Kdyby ve Slovinsku zjistili skutečný rok výroby, k čemu jim to bude, když v malém techničáku je pouze uveení do provozu. Mají číslo, které není s čím porovnat. Takže jejich inzerát, že vám za stovku zjistí rok výroby je normální vydírání na základě šíření poplašné zprávy, které je lidem na nic. Za tu stovku v...
samozřejmě,že se auta omlazovali,ale nyní když lze auto přihlásit auto pouze s orig. TP,je to dost nepravděpodbné a úředník na magistrátě si to nedovolí schválit na kopii,musel by asi dostat opravdu hodně!!!A kvůli omlazení Vám auto určitě neseberou,pokud je v pořádku VIN!!takže bych to viděl na loby buď společnosti SOVA nebo cardetec!!!Spíš se dá koupit nějaká VIDLA zakoupená v ČR,předělávka nebo tak něco podobného!!!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 12.07.2007 16:16, RE: Fuck CIA
anonym posted by:
Přesně tak, reklama pro Cebii, která by měla další kšefty, protože od uvedení nového silničního zákona (1.7.2006) se jí kšefty výrazně snížily. Jednak při přihlášení se odevzdává zahraniční TP a z něj se opisuje datum uvedení do provozu a chtěl bych vidět úředníka, který by se nechal podplatit, aby omladil auto. Vždyť pokud kupující si dá práci a zajede si na úřad, kde se vystavoval český TP, tak se podívá do originál TP a tam by poznal, jestli to někdo zfalšoval nebo ne. A určitě by ho to stálo...
pred par tejdnama sem prihlasoval auto a orig US technicak - title mi vratili takze to odebrani asi neni pravidlem
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 12.07.2007 16:23, RE: Fuck CIA
anonym posted by:
pred par tejdnama sem prihlasoval auto a orig US technicak - title mi vratili takze to odebrani asi neni pravidlem
já jsem si ověřoval vin na stránkách funclubu nissan a tam to vyjede dokonce den výroby,přesnou výbavu,barva auta a kde bylo prodáno jako nové atd.takže stačí trochu hledat.mě naštěstí všechno sedělo do posledního šroubku.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 13.07.2007 12:27, RE: Slovinsko
Koloděj posted by:
S tím slovinskem je to problém - pokud se zjistí, že je pozměněný/vyměněný VIN na autě, tak ho odeberou kdekoli, Německo tím bylo pověstné. Jenže Cebia tady vyhrožuje problémy při omlazení. Kdyby ve Slovinsku zjistili skutečný rok výroby, k čemu jim to bude, když v malém techničáku je pouze uveení do provozu. Mají číslo, které není s čím porovnat. Takže jejich inzerát, že vám za stovku zjistí rok výroby je normální vydírání na základě šíření poplašné zprávy, které je lidem na nic. Za tu stovku v...
Ještě nikdy jsem nepsal do nějaké diskuze, tahle mě docela zaujala, protože se mě týká, mám Passat 2002-datum první registrace 4.1.2002, při pojištění u ČPP mi bylo řečeno, že firmou Cebia byl zjištěn rok výroby mého auta 2000. Mé reakce byly rozporuplné. Běžný člověk nemá možnost zjistit rok výroby, ale jen datum první registrace a to je celý problém. Ale k tomu Slovinsku, nebavme se o tom, že jde o pozměněný VIN, to je jasné pokud je auto odcizené nebo je jiná snaha o jeho pozměnění není se o čem bavit. Ale je přece jasné, že auto je vyrobeno(v mém případě) v roce 2000 a k zákazníkovi se dostane třeba až v lednu 2002. Nejsme u Ferrari kde se vyrábí na zakázku. U tohoto auta se přece nejedná o žádné pozměnění údajů. Proto souhlasím s kolegou, že se jedná ze strany fi. Cebia o katastrofický scénář. Navíc v článku se píše o vysazování z vozidel, né o jejich zabavování, u zabavení kradeného auta je to jasné. Na druhou stranu nikdo znás si to nechce vyzkoušet.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 13.07.2007 21:11, RE: Slovinsko
anonym posted by:
Ještě nikdy jsem nepsal do nějaké diskuze, tahle mě docela zaujala, protože se mě týká, mám Passat 2002-datum první registrace 4.1.2002, při pojištění u ČPP mi bylo řečeno, že firmou Cebia byl zjištěn rok výroby mého auta 2000. Mé reakce byly rozporuplné. Běžný člověk nemá možnost zjistit rok výroby, ale jen datum první registrace a to je celý problém. Ale k tomu Slovinsku, nebavme se o tom, že jde o pozměněný VIN, to je jasné pokud je auto odcizené nebo je jiná snaha o jeho pozměnění není se o ...
Jsem opravdu rád že jsem koupil nové... Je videt ze ne vzdy se ojetina vyplati a vidina usetrenych penez se muze velice rychle rozplynout. Dalsi auto bude opet funglovka!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 15.07.2007 13:24, Škoda auto
Škoda je jeden vážných hříšníku, spousta Fabiji je omlazená o 2 až 3 roky díky zavedení nových TP 1.7.2001 se přestal uvádět na zadní straně rok výroby jen na přední straně datum první registrace. Spousta fabiji rok výroby 2001 zůstala na skladě tak se prodávaly za normální cenu až do roku 2003. Takže nové auto rok výroby 2001 datum první registrace 5.9.2003 vám ho samozřejmně prodaly jako 2003 za plnou cenu. Není divu že Škoda auto dokázala v roce 2001 nové TP v ČR prosadit kdo dostal úplatek a kolik Škoda neprodělala???
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 15.07.2007 13:34, RE: Slovinsko
anonym posted by:
Ještě nikdy jsem nepsal do nějaké diskuze, tahle mě docela zaujala, protože se mě týká, mám Passat 2002-datum první registrace 4.1.2002, při pojištění u ČPP mi bylo řečeno, že firmou Cebia byl zjištěn rok výroby mého auta 2000. Mé reakce byly rozporuplné. Běžný člověk nemá možnost zjistit rok výroby, ale jen datum první registrace a to je celý problém. Ale k tomu Slovinsku, nebavme se o tom, že jde o pozměněný VIN, to je jasné pokud je auto odcizené nebo je jiná snaha o jeho pozměnění není se o ...
u vás by mě zajímalo kdo vám takový auto prodal koncem roku 2000 se Passat B5 protáhl faceliftem tak doufám že máte alespon nový model. Jak češi říkají B6prej haha!!!!! protože B6 je až součastný model. A nedivyl bych se tomu kdyby zrovna ten váš passat byl levej. zdar mě příjde kdo nemá passata není čech. tak si je užijte hoši
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 15.07.2007 17:15, edmund
Ne, ne, ne, kdo nemá opela není čech.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 15.07.2007 21:19, RE: Slovinsko
anonym posted by:
u vás by mě zajímalo kdo vám takový auto prodal koncem roku 2000 se Passat B5 protáhl faceliftem tak doufám že máte alespon nový model. Jak češi říkají B6prej haha!!!!! protože B6 je až součastný model. A nedivyl bych se tomu kdyby zrovna ten váš passat byl levej. zdar mě příjde kdo nemá passata není čech. tak si je užijte hoši
Jo je to taky reakce, o B5 nebo B6 nepadlo ani slovo, ale to je jedno. Ano, jedná se o facelift, já jenom říkám"podle firmy Cebia je to rok 2000" podle VIN je 2001, registrace od 2002, to je vše.
respond


update
you watch this topic

stop watching this topic




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.