0
back
 

diskuze k tématu: Řidiči vystavili vysvědčení autoškolám, teorie na výbornou praxe za tři

category of topic classification:
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 03.08.2011 13:11, Pche
Autoskola poskytuje 30 hodin jizd, a aby novacek byl dobre vyskoleny potrebuje min. dvojnasobek. Otazka kdo by potom zaplatil za dobrou autoskolu 20 000kc? nebo kdo si vezme jizdy navic? A potom to tak na ceskych cestach vypada, hromada pitomcu co nevi kde maji pravou a levou ruku a pri vjezdu do krizovatky maturuji, kdo ma prednost. (umite predpisove couvat? parkovat v kopci? radit?).
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 03.08.2011 17:20, RE: Pche
anonim posted by:
Autoskola poskytuje 30 hodin jizd, a aby novacek byl dobre vyskoleny potrebuje min. dvojnasobek. Otazka kdo by potom zaplatil za dobrou autoskolu 20 000kc? nebo kdo si vezme jizdy navic? A potom to tak na ceskych cestach vypada, hromada pitomcu co nevi kde maji pravou a levou ruku a pri vjezdu do krizovatky maturuji, kdo ma prednost. (umite predpisove couvat? parkovat v kopci? radit?).
Jak se prosim predpisove couve, radi a parkuje v kopci? Rad se necham poucit. A kdyztak u manualu i automatu .
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 04.08.2011 13:30, RE: Pche
ivan2 posted by:
Jak se prosim predpisove couve, radi a parkuje v kopci? Rad se necham poucit. A kdyztak u manualu i automatu .
ivane ivane, jestli tapete, tak znovu do autoskoly aspon 10 hodin jizd. Kamionaci vi o cem mluvim to jen pitomecci z osobaku maji svoje styly jizd a soje pravidla.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 04.08.2011 15:16, RE: Pche
anonim posted by:
ivane ivane, jestli tapete, tak znovu do autoskoly aspon 10 hodin jizd. Kamionaci vi o cem mluvim to jen pitomecci z osobaku maji svoje styly jizd a soje pravidla.
Mam papiry ABC, ale jezdim jen osobak. Ja to minil tak, ze jestli treba nahodou neco nedelam spatne, abych se ja nebo zdejsi diskutujici neco priucili . Stejne tipuju ze tyhle veci se v autoskole neuci. Muzu se zeptat segry, ta zrovna ted autoskolu dela. Nebo staci upozornit na nejcastejsi chyby, aby to nebylo dlouhy..
respond




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.