0
back
 

diskuze k tématu: Průjezdná D1? Možná až za 15 let

category of topic classification:
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 19.01.2007 08:39, Nesmysly
že se auta na dálnici nevejdou ? Já po ní jezdím a ještě jsem si nevšiml .... zato jsem si všiml, jak mně všichni ostatní chtějí zabít proto, že jedu 130 (135). Řítí se na mně zezadu a dobržďují na poslední chvíli, pak mně ještě ztrestají za tu troufalost tím, že se zařadí 1 m přede mně. Nebude to spíše chováním řidičů ?

Nejúčinnější opatření bude měření rychlosti mýtnými branami, to je naprosto zřejmé ...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 19.01.2007 09:00, RE: Nesmysly
Riccardo posted by:
že se auta na dálnici nevejdou ? Já po ní jezdím a ještě jsem si nevšiml .... zato jsem si všiml, jak mně všichni ostatní chtějí zabít proto, že jedu 130 (135). Řítí se na mně zezadu a dobržďují na poslední chvíli, pak mně ještě ztrestají za tu troufalost tím, že se zařadí 1 m přede mně. Nebude to spíše chováním řidičů ?

Nejúčinnější opatření bude měření rychlosti mýtnými branami, to je naprosto zřejmé ...
Měření rychlosti za pomoci mýtných bran je zasahování do svobody řízení! Nesouhlasím. (ale bylo by to účinné)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 19.01.2007 11:29, RE: Nesmysly
yeti posted by:
Měření rychlosti za pomoci mýtných bran je zasahování do svobody řízení! Nesouhlasím. (ale bylo by to účinné)
Myslim, ze svoboda jednoho konci tam, kde omezuje svobodu druheho (vysokou rychlosti ohrozuje ridice okolo sebe v hustem provozu). A v tom pripade je potreba podobne restrikce zavest, takze souhlasim. Kdybychom se vsichni chovali slusne, tak nejakou policii vubec nemusime potrebovat. Jenze to holt neni cloveku vlastni.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 19.01.2007 12:21, RE: Nesmysly
Riccardo posted by:
že se auta na dálnici nevejdou ? Já po ní jezdím a ještě jsem si nevšiml .... zato jsem si všiml, jak mně všichni ostatní chtějí zabít proto, že jedu 130 (135). Řítí se na mně zezadu a dobržďují na poslední chvíli, pak mně ještě ztrestají za tu troufalost tím, že se zařadí 1 m přede mně. Nebude to spíše chováním řidičů ?

Nejúčinnější opatření bude měření rychlosti mýtnými branami, to je naprosto zřejmé ...
zajimave. kdyz tady ctu ty vase prispevky, tak docela ziram....
Reknete mi prosim, proc tolik kritizujete silnicni zakon,jak je spatny a tak.... A ted na druhou stranu chcete jeste vetsi restrikce... neodporuje se to trochu, nebo se jen vezete na spolecne vlne
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 19.01.2007 16:10, Jsme jak stádo oveček
Jestli to ti "dříči" poslanci schválí, co berou pěknej balík za osmiměsíční flákání se, tak asi popřemýšlým o přestěhování se do Německa. Ale jebat na ně, po dálnici jedu pouze párkrát do roka krátkej úsek a zazávodím si stejně mimo ně. Anebo se stanu policejním prezidentem a můžu beztrestně jezdit pod hlavičkou Husák-racing-team, třeba i 300km/h.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 20.01.2007 16:45, RE: Jsme jak stádo oveček
Závodník posted by:
Jestli to ti "dříči" poslanci schválí, co berou pěknej balík za osmiměsíční flákání se, tak asi popřemýšlým o přestěhování se do Německa. Ale jebat na ně, po dálnici jedu pouze párkrát do roka krátkej úsek a zazávodím si stejně mimo ně. Anebo se stanu policejním prezidentem a můžu beztrestně jezdit pod hlavičkou Husák-racing-team, třeba i 300km/h.
jj,kdybych byl naivní idiot,tak bych asi i uvěřil,že stát chce chránit zdraví a život občanů,ale implicitně jim jde jen o navýšení rozpočtu výběrem pokut a nalezení nějakého upotřebení mýtnic,které budou do dvou let k hovnu,jelikož se bude instalovat galileo na ostatní silnice,takže se připojí k němu i dálnice a mýtnice budou jen velmi drahé návěstidla a radary. Čímž se staneme policejní státem a poldové už nebudou mít na práci ani čumění dalekohledem na to jestli mám známku,netelefonuji,nebo jestli mám pásy. Stejně tak to platí o MP ve městech,kterým obce natvrdo nařídila permanetně měřit rychlost,aby se navšoval obsah obecní pokladny. A jak známe MP a jejich naprosti striktní dodržování zákona a to i v noci za liduprázna,bude to výběr vysoce efektivní..
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Saturday 20.01.2007 21:40, RE: Jsme jak stádo oveček
kaccerr posted by:
jj,kdybych byl naivní idiot,tak bych asi i uvěřil,že stát chce chránit zdraví a život občanů,ale implicitně jim jde jen o navýšení rozpočtu výběrem pokut a nalezení nějakého upotřebení mýtnic,které budou do dvou let k hovnu,jelikož se bude instalovat galileo na ostatní silnice,takže se připojí k němu i dálnice a mýtnice budou jen velmi drahé návěstidla a radary. Čímž se staneme policejní státem a poldové už nebudou mít na práci ani čumění dalekohledem na to jestli mám známku,netelefonuji,nebo j...
To, čo popisuješ je vrchol. Ide o čistú represiu. Keby neboli také drahé-človek si kúpi asi antiradar. Kto by ti to zistil na tej dialnici?
respond


update
you watch this topic

stop watching this topic




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.