0
back
 

diskuze k tématu: Od 1. ledna je likvidace autovraků zdarma

category of topic classification:
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 26.03.2007 00:35, Neskutečnej bordel
Minulý rok jsem se zbavoval dvou vraků, favorit a stovečka. Nedostal jsem ani korunu. A u konkurence dokonce ještě chtěli po mně peníze! Je to neskutečnej bordel. toho favorita i scháde ode mně vzali pouze úplného ze vším všudy a to jenom kvůli pojebanýmu dokladu o ekol. likvidaci bez kterýho mně to úřad nezruší. Pokud bych si sám rozprodal favouša na nd. tak bych z toho vytřískal dobrých cca 7 tis. Tohle je novodobé mafiánství posvěcené zákonem. Vrakovištář rozebere rozprodá a pěkně se balí. At se balí, to je mi fuk, ale z vlastní práce a ne na úkor cizích lidí, kteří pomalu prosí aby od nich vůbec ten vrak vzali bez placení.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 26.03.2007 01:36, Vrakoviště
Tak podobnou zkušenost mám taky. Oslovil jsem jedno vrakoviště v blízkosti svého domova a domlouval si u vrakoviště odtah, protože bylo vozidlo nepojízdné. Jednání sice bylo docela férové, pro auto si přijeli na druhý den a nedal jsem za to ani korunu. Ale ouha když jsem si chtěl vzít jenom blbej volant....Budiž no, nechal jsem ho tam. Víc by mě ale zajímalo, co má člověk dělat, když si nechal sešrotovat vozidlo, odevzdal SPZ do depozitu kvůli pojistce a pak zjistil, že mu zbyly doklady. To se stalo i mě a ze svého okolí znám takových lidí povíc. Doklad z vrakoviště neseženu ani kdybych prej dal 10 tisíc, tak nevím co mám dělat.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 26.03.2007 08:07, pokus o vtip
Zigi, článek pro tebe. ))))) Nemohl jsem si pomoct.


respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 26.03.2007 08:17, RE: Vrakoviště
Bujk posted by:
Tak podobnou zkušenost mám taky. Oslovil jsem jedno vrakoviště v blízkosti svého domova a domlouval si u vrakoviště odtah, protože bylo vozidlo nepojízdné. Jednání sice bylo docela férové, pro auto si přijeli na druhý den a nedal jsem za to ani korunu. Ale ouha když jsem si chtěl vzít jenom blbej volant....Budiž no, nechal jsem ho tam. Víc by mě ale zajímalo, co má člověk dělat, když si nechal sešrotovat vozidlo, odevzdal SPZ do depozitu kvůli pojistce a pak zjistil, že mu zbyly doklady. To se s...
Takových lidí co mají doklady v depozitu a auto ve šrotě je spousta a moc by mně zajímalo jak to naši ůředníci chtějí řešit?!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 26.03.2007 08:32, Likvidace Skody 120
Hele to my jsme na chalupe na poli rozmlatili stodvacu:) a pak jsem ji odvazel na srotak, vykuchany budiky, alternator, vejfuk, co se dalo pouzit jsem prodal znamenu do servisu cca za 2.500.- (tak na vesnici tech skodnejch jezdi velice moc, takze se furt neco posira a on ty dily do tydne udal). Jinak na šroťák jsme dodali onu 120 polorozebranou a vzal to i bez kecu!! Potvrzeni me dal za flasku vodky - Ukrajinec A blok motoru jsem si prodal extra za 900.- (cistej hlinik) jako spokojenost. Za silenej pekac z roku "79 sme si uzili pul dne srandy na poli a pak jeste 3.000.- vecer na chlastacku kdyz sem prijel zpet do Prahy....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 26.03.2007 08:37, RE: Likvidace Skody 120
David_Logins posted by:
Hele to my jsme na chalupe na poli rozmlatili stodvacu:) a pak jsem ji odvazel na srotak, vykuchany budiky, alternator, vejfuk, co se dalo pouzit jsem prodal znamenu do servisu cca za 2.500.- (tak na vesnici tech skodnejch jezdi velice moc, takze se furt neco posira a on ty dily do tydne udal). Jinak na šroťák jsme dodali onu 120 polorozebranou a vzal to i bez kecu!! Potvrzeni me dal za flasku vodky - Ukrajinec A blok motoru jsem si prodal extra za 900.- (cistej hlinik) jako spokojenost. Za s...
Tohle by mohla být cesta jak zvládnout souboj s úředním šimlem. Prostě udělat si čas a brát to jako zábavu.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 26.03.2007 09:07, RE: Likvidace Skody 120
David_Logins posted by:
Hele to my jsme na chalupe na poli rozmlatili stodvacu:) a pak jsem ji odvazel na srotak, vykuchany budiky, alternator, vejfuk, co se dalo pouzit jsem prodal znamenu do servisu cca za 2.500.- (tak na vesnici tech skodnejch jezdi velice moc, takze se furt neco posira a on ty dily do tydne udal). Jinak na šroťák jsme dodali onu 120 polorozebranou a vzal to i bez kecu!! Potvrzeni me dal za flasku vodky - Ukrajinec A blok motoru jsem si prodal extra za 900.- (cistej hlinik) jako spokojenost. Za s...
Možná by stačilo taky hodit doklady do depozitu, počkat cca rok a pak nahlásit krádež (teda, když nemá člověk známého na šrotu).
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 26.03.2007 09:20, RE: Likvidace Skody 120
anonym posted by:
Možná by stačilo taky hodit doklady do depozitu, počkat cca rok a pak nahlásit krádež (teda, když nemá člověk známého na šrotu).
To by neslo, kdyz mas spz v depozitu, auto nemuze stat na verejne komunikaci.....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 26.03.2007 11:09,
Rekl bych ze u nas nefunguje nic, ani recyklace autovraku. Je to bordel jako se vsim a jeste sme prohrali s Nemcama.... to je pondeli!
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 26.03.2007 12:08, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Rekl bych ze u nas nefunguje nic, ani recyklace autovraku. Je to bordel jako se vsim a jeste sme prohrali s Nemcama.... to je pondeli!
Jojo, stoji to za h....
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Monday 26.03.2007 16:52, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Rekl bych ze u nas nefunguje nic, ani recyklace autovraku. Je to bordel jako se vsim a jeste sme prohrali s Nemcama.... to je pondeli!
Jo a jeste se hraci zapomeli nekde na hotelu s kur* Tak to je sila. Bordel vsude :)
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 29.07.2007 12:12, Výborný byznys
Tady v Plzni se menší firmy předhánějí, abyste vrak nechal odvézt právě je! Takže žádné placení "nenajedeným" firmám. Buď ZDARMA nebo ŠMYTEC a dát to jinam, kde platit nechtějí! Slušné vrakoviště na autě stejně ještě "vyvaří" 3000,- čistého zisku. Trh si poradí, a ty "nejajedené" brzy přivede k bankrotu. Když je jim 3000,-Kč málo, tak na trhu nemají šanci.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Sunday 19.08.2007 09:51, A co dotace???
Na ně autor článku zapoměl???Ono to zase až tak prodělečné není,že?Naopak!
respond
tetur
number of posts1
date of registration27.01.2014
Monday 27.01.2014 09:42, Historie zřejmě byla hrozná
Ještě, že dnes už to takhle nefunguje! Co jsem si pročítal staré diskuze, tak očividně to byla hrůza. Naštěstí jsem likvidoval své vozidlo poprvé až loňský rok (do té doby vždy auto prodal). A řeknu Vám, byl jsem spokojen. To víte, dnes je jich tolik, že se předhání, aby byli lepší než ti druzí. A hlavně dnes už by to podle mě mělo být jako s jakoukoli jinou službou! Máte svého holiče, u kterého máte jistotu, že Vás ostříhá přesně podle Vašich představ. Ženský maj kosmetičky a kadeřnice atd... A stejně tak, by to mělo být i se servisem aut a likvidacema. Já jsem několit let jezdil na jedno autovrakoviště ekologicka-likvidace-vozidla.cz kvůli servisu (vždy tam měli potřebný díly a levněji a nikdy jsem si nemohl stěžovat). A když jsem chtěl likvidovat, tak jsem šel zase k nim a byl jsem zvědavý. A zase perfektní služby. Nic po mě nechtěli, na odvozu jsme se domluvili jak mě se to hodilo a více méně za mě všechno vyřídili. Doporučuju.
respond
Zvirak
number of posts459
date of registration09.09.2012
Friday 31.01.2014 08:46, RE: Historie zřejmě byla hrozná
tetur posted by:
Ještě, že dnes už to takhle nefunguje! Co jsem si pročítal staré diskuze, tak očividně to byla hrůza. Naštěstí jsem likvidoval své vozidlo poprvé až loňský rok (do té doby vždy auto prodal). A řeknu Vám, byl jsem spokojen. To víte, dnes je jich tolik, že se předhání, aby byli lepší než ti druzí. A hlavně dnes už by to podle mě mělo být jako s jakoukoli jinou službou! Máte svého holiče, u kterého máte jistotu, že Vás ostříhá přesně podle Vašich představ. Ženský maj kosmetičky a kadeřnice atd... A stejně tak, by to mělo být i se servisem aut a likvidacema. Já jsem několit let jezdil na jedno autovrakoviště ekologicka-likvidace-vozidla.cz kvůli servisu (vždy tam měli potřebný díly a levněji a nikdy jsem si nemohl stěžovat). A když jsem chtěl likvidovat, tak jsem šel zase k nim a byl jsem zvědavý. A zase perfektní služby. Nic po mě nechtěli, na odvozu jsme se domluvili jak mě se to hodilo a více méně za mě všechno vyřídili. Doporučuju.


To já likvidoval auto milulý týden. obvolal jsem 4 vrakoviště. Slibovali až 2000,- za vrak.
Tak jsem nechal auto odtahnout. Byla s nima domluva jak s idiotama. Auto odvezli místo v 10h dopoledne v půl osmý večer..
Pro papíry jsem se domluvil že si zajedu za dva dny. Prijel jsem tam, že chci potvrzení o likvidaci a peníze. Auto vážilo asi 1350 kg, tak jsem chtěl 1500. Začali se neskutečně vykrucovat, at jim podepíšu ten formulář atd., že peníze nemaj, že je má šéf a ten že tam neni a nebude.. prostě ksindl. Pak mi ještě začal ten cucák tykat, tak jsem řekl, že si auto odtáhnu jinam, kde mi peníze daj, tak pochopil, že to vidím vážně, tak za mnou přiběhl s tisícovkou a hrozně u toho nadával.
Oni pláčou nechtěj platit, ale železo je 6 Kč/kg, v autě je pár kg hliníku a trochu mědi. Takže vy jim dáte reálně cca 6-7000,- Kč
Byl jsem nasranej a znechucenej, jsou to stejný ksindly jako bazarníci..
respond


update
you watch this topic

stop watching this topic




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.