0
back
 

diskuze k tématu: Nissan Almera - výčet závad na 13 let starém voze

category of topic classification: japonská vozidla
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 20.05.2010 16:56, RE: Pěkný trávník
Pepe posted by:
Člověk, kterej lechtá koťátko 1,4 na 1500, resp. 1800 otáček a chrochtá si, jak to nežere, by si měl místo sekačky koupit zahradní traktůrek. Předvedou, zprovozní (žádný návody, žádná čína) a ještě dostane sedm let záruku a novej ejsr...
a este k tomu, ked je to 16 ventil s rozvodovym retazom, tomu nepatri do ruk ani traktorcek ...
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 20.05.2010 22:03, RE: bez předmětu
Milan posted by:
mě se též voda v ostřikovači a benzín strácí, nechal jsem udělat kontrolu ve značkovém servisu, včetně diagnostiky a závadu mě za několik tisíc opravily, ale již po chvíly se závada opět projevila. nevíte čím to je?
možná kdyby vám to opravili ti muži,bylo by to lepší,nežli vám to opravily ty ženy..
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 21.05.2010 00:31, RE: legrace???
Reno posted by:
asi se budeš divit, ale áčka podle mého patří k nejspolehlivějším prodejcům. Stáčení kilometrů je dávno historie. Posledně jsem se tam díval na jeden kousek a přímo mi řekli, tady to bylo bourané, proměříme Vám to měřičkou laku, atd atd.
Byl jsem se tam (vicemene ze srandy) mrknout pred cca 2 rokama a predvedli mi tam Mondeo, najezd 70 tkm, 5 let stare se serviskou z Forda, ale Galaxy bylo mi toho obchodnika skoro az lito, ale drzel se statecne a okecal to, ze je to holt chyba nebo tak nejak

No hlavne ze zakazniky vozi po place golfovym vozitkem. To udela dojem Tam bych opravdu auto co mi ma spolehlive slouzit 4-5 let opravdu uz nekupoval. Sve 1. auto jsem tam kdysi koupil, slouzilo dobre, mozna proto ze to byla 626. Ale Acka uz opravu vice ne.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 21.05.2010 13:36, RE: Spolehlivost vs. zanedbaná údržba
Muron posted by:
Každého zde asi napadne to samé - autor píše o následních zanedbané péče, se samotnou spolehlivostí má co dělat možná ten startér. U 13 let starého auta z x-té ruky nelze čekat, že do něj budu lít jen benzín a jednou za čas vyměním olej a filtry, aby se neřeklo.
Tlumiče po 150tis. (pokud jsou km pravé) jsou u většiny aut za hranicí životnosti. Kontakty k zrcátku a repráku jsou prkotina. Hadička u serva má po 13 letech nárok na výměnu. Zrezlé prahy v tomhle stáří auta se dají čekat. Destičky jso...
Přesně tak, spoustu věcí se dalo odhalit ještě před koupí vozu důkladnou prohlídkou na zvedáku a dostatečně dlouhou předváděcí jízdou, majitel klidně mohl ušetřit pěkné peníze. Ani tak to není na 13 let staré auto nižší střední třídy žádná hrůza. Staré Nissany prostě rezly, takže žádné překvápko. Majitel by měl taky věnovat trochu času údržbě auta. To že vyměnil destičky až když byly úplně sjeté svědčí o lajdáctví.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 21.05.2010 13:41, dodatek
Teď jsem si přečetl, že pán by si stejné auto už znova nekoupil. Nechápu proč? Kromě věcí které si sám zanedbal je Almera povedené auto. Přál bych mu zažít co je to opravdu nespolehlivé a nákladné auto. Asi by si z toho hodil mašli, nebo to odtlačil na nejbližší železniční přejezd. Pořád se dokážu divit tomu, na co všechno si jsou lidi v ČR schopni stěžovat kvůli vlastní lenosti nebo blbosti :o/
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 21.05.2010 13:50, RE: legrace???
Petr S posted by:
Byl jsem se tam (vicemene ze srandy) mrknout pred cca 2 rokama a predvedli mi tam Mondeo, najezd 70 tkm, 5 let stare se serviskou z Forda, ale Galaxy bylo mi toho obchodnika skoro az lito, ale drzel se statecne a okecal to, ze je to holt chyba nebo tak nejak

No hlavne ze zakazniky vozi po place golfovym vozitkem. To udela dojem Tam bych opravdu auto co mi ma spolehlive slouzit 4-5 let opravdu uz nekupoval. Sve 1. auto jsem tam kdysi koupil, slouzilo dobre, mozna proto ze to byla 626...
Taky jsem už s nima zažil pár srand (naštěstí ne jako kupující, ale jako zprostředkovatel), kdy byla serviska schovaná pod rezervou a údaje o autě seděly (jako VIN), kromě stavu tachometru, který byl místo 180 000 jen 95 000. Nebo že jiné auto nebylo bourané, ale jen škrábnuté - škrábnuté a chyběl téměř celý podběh kola, hm to musel být pečlivý lakýrník, který kvůli škrábanci sundával blatník, ale podběh pak zapomněl namontovat.... :D
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Friday 21.05.2010 18:54, Znáte termín.
Morálně a fyzicky zastaralý!
respond
soni
number of posts2
date of registration15.11.2008
Friday 15.03.2013 12:35, tak tak


tak tak
respond
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.