0
back
 

diskuze k tématu: Kdo nedá blinkr, přijde o dva body

category of topic classification:
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.05.2008 12:26,
ANOOOOOOO A CO TAK PREJMENOVAT CR NA MONGOLSKO
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.05.2008 17:14, RE: bez předmětu
anonym posted by:
ANOOOOOOO A CO TAK PREJMENOVAT CR NA MONGOLSKO
Spíš si jen myslím, že to je celé fraška.Jsem zvědavý jak to celé budou dělat, když těch zařízení na měření vzdálenosti bude 10 na celou republiku.Aby mě mohli bodovat na blinkry, by to museli mít také dokázané ať fotkou nebo záznamem a to jim taky dokaždýho auta nedají.Hold kluci nemají to domyšlený......Snaží se pořád vyrovnat Evropě a vyspělým státům,ale jdou na to ze špatného konce...Ať hlavně vyhodnotí z těch jejich statistik, jaký měl úspěch ten jejich slavný bodový systém....Beru, že je spousta opilých bez řidičáku, ale mrtvých neubývá a kvůli blinkru taky ubývat nebude.Jsem sportovní jezdec a najezdím zhruba 120 tis za rok a myslím, že je to celé o zkušenostech a soustředěnosti za volantem na cestách, ne o tom jestli dám blinkr, nebo ne....A když jsem u toho v Praze nedává blinkr asi 50% řidičů.Jinak ještě dodám to, že kdyby ty prachy šli aspoň na ovparu silnic, mile rád jim za to budu platit i dvojnásobek.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.05.2008 18:40, RE: bez předmětu
anonym posted by:
ANOOOOOOO A CO TAK PREJMENOVAT CR NA MONGOLSKO
NESOUHLASÍM. Já bych radši KOCOURKOV REPUBLIC
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.05.2008 18:44, Hmm
To se takhle pár chytrých hlav dalo dohromady... A není náhoda, že ty chytré hlavy byly právě odsud...

Hlídání bezpečné vzdálenosti a blinkrů? Chachá, kolikrát jste viděli benga na silnici i jinak, než schovaný za bukem měřit třicítku?

Takže keců jak na koledu a skutek utek, hlavně že to vypadá, že má slavná komise nějaké výstupy. A neoznačená vozidla v provozu? No je vidět, že jim skutečně nejde o bezpečnost, ale jen o vybírání prachů. Kdyby jezdili s muzikou, tak si každej dá bacha, ale to by zase prd vybrali na pokutách a dostali pojeb za mizerné statistiky. Kde myslíte, že je na silnicích bezpečněji? Tam kde se vybere nejvíc pokut, nebo tam, kde se jezdí podle předpisů (nebo ještě lépe - podle zdravého rozumu)?
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Wednesday 14.05.2008 20:34, RE: bez předmětu
anonym posted by:
Spíš si jen myslím, že to je celé fraška.Jsem zvědavý jak to celé budou dělat, když těch zařízení na měření vzdálenosti bude 10 na celou republiku.Aby mě mohli bodovat na blinkry, by to museli mít také dokázané ať fotkou nebo záznamem a to jim taky dokaždýho auta nedají.Hold kluci nemají to domyšlený......Snaží se pořád vyrovnat Evropě a vyspělým státům,ale jdou na to ze špatného konce...Ať hlavně vyhodnotí z těch jejich statistik, jaký měl úspěch ten jejich slavný bodový systém....Beru, že je s...
s tym blinkrom nesuhlasim, v mnohych pripadoch urcite pomoze vediet ci vozidlo, ktore predbieham, alebo sa chystam predbiehat, si nezmysli, ze prejde do druheho pruhu
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 15.05.2008 00:17, fraška
Jediné řešení, je řešit celorepublikově infrastrukturu. Na dnešní provoz prostě už většina komunikací nestačí a proto to vypadá tak jak to vypadá. Zavedení bodového systému je jedna velká fraška, která pouze buzeruje ty slušné řidiče, nic víc. Sebelepší bodový systém nikdy nic moc nevyřeší. Je potřeba zpřísnit výuku v autoškolách a udělování řidičáků a budovat a rozšiřovat komunikace.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 15.05.2008 00:21, RE: fraška
anonym posted by:
Jediné řešení, je řešit celorepublikově infrastrukturu. Na dnešní provoz prostě už většina komunikací nestačí a proto to vypadá tak jak to vypadá. Zavedení bodového systému je jedna velká fraška, která pouze buzeruje ty slušné řidiče, nic víc. Sebelepší bodový systém nikdy nic moc nevyřeší. Je potřeba zpřísnit výuku v autoškolách a udělování řidičáků a budovat a rozšiřovat komunikace.
CZECH REPUBLIK IDIOT UNION
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 15.05.2008 01:43, co to je za zařízení?
Docela by mě zajímalo co to je za zařízení, cituji: "umí monitorovat nejen rychlost, ale jak se chová řidič za volantem delší dobu" ...to fakt nechápu Max nějaká kamera kde je na třeba 3 sec zachycen můj průjezd, jinak si to vysvětlit neumím... měření bezpečné vzdálenosti je super, v praxi se na něj moc nehraje, na druhou stranu při předjíždění se přilepím na prvního abych zkrátil dráhu a poté předjedu. A někoho to zrovna změří a přece neznamená že jel na kufru někoho jiného. Navíc je to celé jen teorie, jezdit se bude úplně stějně. Kdyby raději pokutovali ty co mají úplně černé skla od A sloupku, tak snadno zjistitelná věc a stejně to má skoro každej druhej.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 15.05.2008 09:53, RE: co to je za zařízení?
Ráďa posted by:
Docela by mě zajímalo co to je za zařízení, cituji: "umí monitorovat nejen rychlost, ale jak se chová řidič za volantem delší dobu" ...to fakt nechápu Max nějaká kamera kde je na třeba 3 sec zachycen můj průjezd, jinak si to vysvětlit neumím... měření bezpečné vzdálenosti je super, v praxi se na něj moc nehraje, na druhou stranu při předjíždění se přilepím na prvního abych zkrátil dráhu a poté předjedu. A někoho to zrovna změří a přece neznamená že jel na kufru někoho jiného. Navíc je to ...
Víš, o jaký se jedná zařízení? O systém mýtných bran, pochopitelně - takže za chvíli ti budou pomocí bran měřit rychlost, kontrolovat vzdálenosti a taky to, jestli nebráníš předjíždějí. Do roka a do dne ti mýtná brána i určí, jestli sis ráno vzal čistý trenky a když ne, šup bodíky dolu. To se budeme mít.
respond
anonymous
number of posts-
date of registration-
Thursday 15.05.2008 19:21, RE: fraška
anonym posted by:
CZECH REPUBLIK IDIOT UNION
navrhuju tě za prezidenta zmiňované země
respond


update
you watch this topic

stop watching this topic




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.