0
back
 

diskuze k tématu: Jaké pneumatiky obout na zimu?

category of topic classification:
Roman AX
number of posts134
date of registration09.12.2011
Thursday 03.10.2013 13:14, Zajímavost
Všimněte si, že pneumatika Sailun, pokud by se jen hodnotily její vlastnosti na sněhu , ledu a opotřebení, by skončila v testu druhá. Takže na hory, kde je sníh a led se hodí...
respond
Koloss
number of posts639
date of registration19.09.2008
Thursday 03.10.2013 13:21, RE: Zajímavost
Roman AX posted by:
Všimněte si, že pneumatika Sailun, pokud by se jen hodnotily její vlastnosti na sněhu , ledu a opotřebení, by skončila v testu druhá. Takže na hory, kde je sníh a led se hodí...


To je hodně zjednodušené. Taková solí ošetřená cesta je většinou mokrá a pokud na pár dní posvítí slunko a nebude sněžit, tak i suchá. Takže by se hodila, ale jen občas.
respond
Radim
number of posts2
date of registration17.09.2015
Thursday 17.09.2015 17:06, Aktuální testy
Zdravím, pokud byste někdo hledal aktuální testy, hodně podrobné informace jsou tady: https://www.test-pneumatik.cz
respond
brin
number of posts727
date of registration28.03.2011
Friday 18.09.2015 09:41, Nevím
Nedávno jsem se snažil ušetřit a koupil na fabii letní Kumho. Stály pár šupů, což o to. Problém je, že na mokru si připadám jak na ledu. A to mi přijde jako trochu problém. Takže už neexperimentuji. Michelin Alpin nebo EnergySaver to jistí.
respond
David V
number of posts2063
date of registration16.05.2007
Friday 18.09.2015 10:48, RE: Nevím
brin posted by:
Nedávno jsem se snažil ušetřit a koupil na fabii letní Kumho. Stály pár šupů, což o to. Problém je, že na mokru si připadám jak na ledu. A to mi přijde jako trochu problém. Takže už neexperimentuji. Michelin Alpin nebo EnergySaver to jistí.


Já dal na D-test a zkušenost kolegy a mám ty Conti Ts-850 a loňskou zimu jsem z nich byl unešen oproti 5 let starým Kleberům se vzorkem ještě 7 mm.
respond
PavelNovak
number of posts2
date of registration05.09.2015
Wednesday 07.10.2015 22:22, Continental
ahoj, přečetl jsem si novější testy ADAC http://www.axa-pneu.cz/clanky/testy-pneumatik/adac-testy-zima-2015-testy-zimnich-pneumatik a podle nich není moc dobrý Continental na ledu kvůli brzdné dráze, máte s tím někdo zkušenosti? Uvažuju o nich a nechci se spálit, protože žiju na horách a v zimě nám tu docela klouže.
respond
driver111
number of posts528
date of registration13.03.2013
Thursday 08.10.2015 10:17, RE: Nevím
brin posted by:
Nedávno jsem se snažil ušetřit a koupil na fabii letní Kumho. Stály pár šupů, což o to. Problém je, že na mokru si připadám jak na ledu. A to mi přijde jako trochu problém. Takže už neexperimentuji. Michelin Alpin nebo EnergySaver to jistí.


já jsem zase koupil Kumho Izen 23 na zimu a riskl jsem je na 2 auta a nemůžu si je vynachválit. Sice loňskou zimu toho sněhu moc nebylo, ale jak napadlo, tak jsem je testoval na limitech :) což miluju a byl jsem překvapen jak to bylo ovladatelné a předvídatelné. klidně se nebojím srovnání s pneumatikami Continental, michelin, goodyear atd co jsem dříve jezdil.
respond
driver111
number of posts528
date of registration13.03.2013
Thursday 08.10.2015 10:24, RE: Continental
PavelNovak posted by:
ahoj, přečetl jsem si novější testy ADAC http://www.axa-pneu.cz/clanky/testy-pneumatik/adac-testy-zima-2015-testy-zimnich-pneumatik a podle nich není moc dobrý Continental na ledu kvůli brzdné dráze, máte s tím někdo zkušenosti? Uvažuju o nich a nechci se spálit, protože žiju na horách a v zimě nám tu docela klouže.


Ono ty testy, jsou jen testy a zrovna ADAC je instituce, které moc nevěřím. Na ledě nebude fungovat moc žádná guma pokud nemá hřebíky
respond


update
you watch this topic

stop watching this topic




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.