0
back
 

diskuze k tématu: Jak na renovaci filtru pevných částic? (2/4)

category of topic classification:
rojack
number of posts145
date of registration06.01.2009
Thursday 15.09.2016 13:44, Zbytečná panika
V mojí Octavii 2,0TDi, najel jsem 320tis. km, když mě v servisu na pravidelné prohlídce upozornili, že FPČ je na 98% zanesení, rovnou nabídli vymontování a odeslání do firmy, která se renovací zabývá, celé to trvalo 2 dny a stálo to pouhých 3500 Kč. Takže divím se těm, co šíří paniku, že po 150t. u dieslu mám před sebou výměnu za nový za cca 30tis. - což jsem takto slyšel. A zavíral bych do garáže hlavou k výfuku jejich nastartovaného auta ty, kteří jezdí úmyslně bez něj, aby tuto směšnou částku ušetřili.
respond
Pepe
number of posts1136
date of registration09.05.2007
Thursday 15.09.2016 16:32, RE: Zbytečná panika
rojack posted by:
V mojí Octavii 2,0TDi, najel jsem 320tis. km, když mě v servisu na pravidelné prohlídce upozornili, že FPČ je na 98% zanesení, rovnou nabídli vymontování a odeslání do firmy, která se renovací zabývá, celé to trvalo 2 dny a stálo to pouhých 3500 Kč. Takže divím se těm, co šíří paniku, že po 150t. u dieslu mám před sebou výměnu za nový za cca 30tis. - což jsem takto slyšel. A zavíral bych do garáže hlavou k výfuku jejich nastartovaného auta ty, kteří jezdí úmyslně bez něj, aby tuto směšnou částku ušetřili.


Souhlas. Omílám to tady dokola, ale je to marný, je to marný, je to marný...
Zase je ale fakt, že třeba u Japonců se člověk opravdu prohne. Obecně je to ale zvrácenost, japonský auto v dýzlu, takže trest je asi v pořádku
respond
sheogorath
number of posts527
date of registration27.05.2016
Thursday 15.09.2016 17:30, RE:
Amen

kdyz uz tu mame tak vyspelou policejni buzeraci, toto by se melo resit, a ne prosly lekarnicky.... Pokud mas za sebou cernej dym, zabavit malej technicak a poslat na ME... Zjisteni vymontovanyho DPF? Pokuta, a aspon 50k aby se ta demontaz nevyplatila.

Jak nemam rad represe apod, tohle me vytaci. Blb si koupi naftu na pojizdeni mestem, pak se samozrejme ozve DPF, a co blb udela? Necha ho vyndat, a pak dal jezdi po meste...
respond
Pepe
number of posts1136
date of registration09.05.2007
Thursday 15.09.2016 19:30, RE:
sheogorath posted by:
Amen kdyz uz tu mame tak vyspelou policejni buzeraci, toto by se melo resit, a ne prosly lekarnicky.... Pokud mas za sebou cernej dym, zabavit malej technicak a poslat na ME... Zjisteni vymontovanyho DPF? Pokuta, a aspon 50k aby se ta demontaz nevyplatila. Jak nemam rad represe apod, tohle me vytaci. Blb si koupi naftu na pojizdeni mestem, pak se samozrejme ozve DPF, a co blb udela? Necha ho vyndat, a pak dal jezdi po meste...


No a ještě to čipne, aby bylo dýmu víc...
No od novýho roku to neprojde stk, takže klííííd
respond
JARDA3
number of posts89
date of registration15.01.2010
Sunday 18.09.2016 08:34, RE:
Pepe posted by:
sheogorath posted by:
Amen kdyz uz tu mame tak vyspelou policejni buzeraci, toto by se melo resit, a ne prosly lekarnicky.... Pokud mas za sebou cernej dym, zabavit malej technicak a poslat na ME... Zjisteni vymontovanyho DPF? Pokuta, a aspon 50k aby se ta demontaz nevyplatila. Jak nemam rad represe apod, tohle me vytaci. Blb si koupi naftu na pojizdeni mestem, pak se samozrejme ozve DPF, a co blb udela? Necha ho vyndat, a pak dal jezdi po meste...
No a ještě to čipne, aby bylo dýmu víc...No od novýho roku to neprojde stk, takže klííííd
ale projde pepíku

respond
Pepe
number of posts1136
date of registration09.05.2007
Sunday 18.09.2016 09:53, RE:
JARDA3 posted by:
Pepe posted by:
sheogorath posted by:
Amen kdyz uz tu mame tak vyspelou policejni buzeraci, toto by se melo resit, a ne prosly lekarnicky.... Pokud mas za sebou cernej dym, zabavit malej technicak a poslat na ME... Zjisteni vymontovanyho DPF? Pokuta, a aspon 50k aby se ta demontaz nevyplatila. Jak nemam rad represe apod, tohle me vytaci. Blb si koupi naftu na pojizdeni mestem, pak se samozrejme ozve DPF, a co blb udela? Necha ho vyndat, a pak dal jezdi po meste...
No a ještě to čipne, aby bylo dýmu víc...No od novýho roku to neprojde stk, takže klííííd
ale projde pepíku


Šlapací autíčko určitě, jarouši
respond
Pavlik
number of posts1327
date of registration09.10.2008
Sunday 18.09.2016 18:30, RE:
JARDA3 posted by:
Pepe posted by:
sheogorath posted by:
Amen kdyz uz tu mame tak vyspelou policejni buzeraci, toto by se melo resit, a ne prosly lekarnicky.... Pokud mas za sebou cernej dym, zabavit malej technicak a poslat na ME... Zjisteni vymontovanyho DPF? Pokuta, a aspon 50k aby se ta demontaz nevyplatila. Jak nemam rad represe apod, tohle me vytaci. Blb si koupi naftu na pojizdeni mestem, pak se samozrejme ozve DPF, a co blb udela? Necha ho vyndat, a pak dal jezdi po meste...
No a ještě to čipne, aby bylo dýmu víc...No od novýho roku to neprojde stk, takže klííííd
ale projde pepíku


Ano, projde. Na STK se nic moc nezměnilo = kdo má známé a kamarády, projde i s totálním vrakem. Stejně jako dřív lze systém celkem v klidu obejít.
respond
stréc od piva
number of posts652
date of registration23.11.2007
Sunday 18.09.2016 18:41, RE:
Pavlik posted by:
JARDA3 posted by:
Pepe posted by:
sheogorath posted by:
Amen kdyz uz tu mame tak vyspelou policejni buzeraci, toto by se melo resit, a ne prosly lekarnicky.... Pokud mas za sebou cernej dym, zabavit malej technicak a poslat na ME... Zjisteni vymontovanyho DPF? Pokuta, a aspon 50k aby se ta demontaz nevyplatila. Jak nemam rad represe apod, tohle me vytaci. Blb si koupi naftu na pojizdeni mestem, pak se samozrejme ozve DPF, a co blb udela? Necha ho vyndat, a pak dal jezdi po meste...
No a ještě to čipne, aby bylo dýmu víc...No od novýho roku to neprojde stk, takže klííííd
ale projde pepíku
Ano, projde. Na STK se nic moc nezměnilo = kdo má známé a kamarády, projde i s totálním vrakem. Stejně jako dřív lze systém celkem v klidu obejít.


přesně tak...navíc navic stanice na emsie nemusej auto vubec fotit a mít kamery jak STKčko...takže to auto tam vubec jezdit nemusí a papír dostane
respond


update
you watch this topic

stop watching this topic




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, all rights reserved.